141

Odp: RENAULT wszystkie modele

http://www.rol-parts.pl/pompa-hydr-case … d7282.html o ta chodzi??

142

Odp: RENAULT wszystkie modele

tak

143

Odp: RENAULT wszystkie modele

to i tak do ceny traktora jej daleko

144

Odp: RENAULT wszystkie modele

dziwne że polski przemysł nie opanował jeszcze tych pomp- szłyby jak ciepłe bułeczki.
koseś masz rację, póki co zbieram informacje i zawężam obszar poszukiwań.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

145

Odp: RENAULT wszystkie modele

Kolega który się bawi w naprawę hydrauliki pokazywał mi niedawno pompę niby ściągniętą z Francji poskręcaną śrubami z Łańcuta. Niewykluczone więc że produkowana w PL.

146

Odp: RENAULT wszystkie modele

Nie tak źle bo czasami część pół traktora z salonu warta! Chore to jest ale co. Jak na ciągnikach nie zarobią to na czymś trzeba. Wiadomo, że jeśli nowy kosztuje np. 200tyś to części powinne być adekwatne do wartości nowego ciągnika ale tak w przypadku zachodnich nigdy nie będzie a polityka cenowa części jest z księżyca sad

147

Odp: RENAULT wszystkie modele

androl napisał/a:

Kolega który się bawi w naprawę hydrauliki pokazywał mi niedawno pompę niby ściągniętą z Francji poskręcaną śrubami z Łańcuta. Niewykluczone więc że produkowana w PL.

kolega szukał kiedys śrób nie pamietam do czego przez serwis sciagał z niemczech zapłacił majatek na na sróbach Fabryka Łańcut czyli wyprodukowane 20km od nas

Rolnik z powołania:-)

148

Odp: RENAULT wszystkie modele

Kto ma renate    w granicach 100koników mocy i coś o tym powie jak z awaryjnością  i apetytem ??   chodzi mi po głowie
https://www.olx.pl/oferta/ares-630-peum … oc2e4.html

https://www.olx.pl/oferta/renault-103-5 … oFUmU.html
https://www.olx.pl/oferta/renault-9034- … mZnQm.html


Ktoś coś może powiedzieć o tych sprzętach ?? te aresy są  ciekawe  z wyglądu

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

149

Odp: RENAULT wszystkie modele

Ja mam aresa 550.4cyl john .z awarii to uszczelniacze prednich zwolnic a tak poza to tylko lac i jechac.spalanie 4obrotka max 15l/ha w agregacie i gruberze mize kolo 10l.fajny komfort

Ten pierwszy co podales to gosc niepewny
Te drugie stoja ok 20km ode mnie.w ogóle tu u mnie takie zaglebie handlarzy.a renowek chodzi duzo

150

Odp: RENAULT wszystkie modele

Ja mam 120.14  a teraz Nowa jest temis 630 . O tej Nowej nie mogę za dużo powiedzieć ale o starej z silnikiem fenta same pozytywy . Spalanie małe .

151

Odp: RENAULT wszystkie modele

Jak szukałem następcy 333 to brałem pod uwagę właśnie Aresay bo chłopaki z serwisu Claas mówili że bardzo udany model najbardziej udany z Renault

152

Odp: RENAULT wszystkie modele

z tego co wiem te starsze renki jaja skrzynie tylko 30 km/h

Rolnik z powołania:-)

153

Odp: RENAULT wszystkie modele

Predkosc jest zalezna z jakiego kraju pochodzi.francuz 30km/h a angol i deutsch 40km a nawet 50km/h.nie polecam jesli nie ma amortyzowanej oski

154

Odp: RENAULT wszystkie modele

Ten na 3 linku to gościu ładne ma sprzęty z Francji, co do aresa to wioskę obok gościu ma i co chwila coś, ale u innego znowu chodzi cacy tak więc jak trafisz

E 516 na części
Telefon 695 076 269

155

Odp: RENAULT wszystkie modele

Wolał bym starszą wersje mechaniczną   ale wygodą typu amortyzacja kabiny bym nie pogardził

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

156

Odp: RENAULT wszystkie modele

lubisz majsterkować kup renówkę , szczególnie Aresa ,

Leszek   dla kolegów'

157

Odp: RENAULT wszystkie modele

sarast ale case 5150 itp to tez nie wiem na co trafię ... z jakim urzytkownikiem bym nie rozmawiał to kazdy praktycznie ma lub miał problemy ze skrzynią biegów  , półbiegami itp    więc wolę sobie oszczędzić  zabawy  bo może i ciągnik ok ale opinie mówią  co innego

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

158

Odp: RENAULT wszystkie modele

sarast napisał/a:

lubisz majsterkować kup renówkę , szczególnie Aresa ,

Wydaje się że zapewno mniej niż w 323 bo czytając forum to takie cuda się w nich działy że strach się bać.

159

Odp: RENAULT wszystkie modele

scoda19 napisał/a:
sarast napisał/a:

lubisz majsterkować kup renówkę , szczególnie Aresa ,

Wydaje się że zapewno mniej niż w 323 bo czytając forum to takie cuda się w nich działy że strach się bać.

z tą różnicą że w przypadku ZT to naprawa i koszty tej naprawy to żarcik nie wydatki.

Leszek   dla kolegów'

160

Odp: RENAULT wszystkie modele

wojtas napisał/a:

sarast ale case 5150 itp to tez nie wiem na co trafię ... z jakim urzytkownikiem bym nie rozmawiał to kazdy praktycznie ma lub miał problemy ze skrzynią biegów  , półbiegami itp    więc wolę sobie oszczędzić  zabawy  bo może i ciągnik ok ale opinie mówią  co innego

ja bym stawiał na case . choć ares bardzo fajną ma kabinę ! miętka jest i to zaleta tego ciągnika bo w wiekowych to już raczej tylko kłopoty. ale może się mylę ale po kolezensku miałem dwa aresy i już wiecej nie chcą renówek , a jak już class to od axion !!

Leszek   dla kolegów'