121

Odp: Rozrusznik

Bendix Kolego.

122

Odp: Rozrusznik

masz zajechany bendiks musisz wyciągnąć rozrusznik i sprawdzić stan   tej zębatki  albo  rzeczywiście wieniec wyszlifowało pod kontem

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

123

Odp: Rozrusznik

dzięki koledzy będę patrzał może coś zakombinuje a jak nie to za nowym będę się oglądać

Fortschritt zt 423 a razy 2

124

Odp: Rozrusznik

ja bym szukał przyczyn w bendixie (sprzęgle jednokierunkowym rozrusznika). Może być że nie jest już one jednokierunkowe? roll

125

Odp: Rozrusznik

Możliwe że po wymianie aku i przewodów na nowe padł rozrusznik ?? Po wymianach zakręcił kilka razy mocno i się skończył tzn zadymiło się z niego i się "skleił". Po rozkręceniu spalone były 2 szczotki i dość mocno przypieczony ten wirnik po którym ślizgają się szczotki.

gg 5118068

126

Odp: Rozrusznik

Wreszcie popłynął przez niego prąd taki jak powinien, ale on biedny już tego nie wytrzymał?

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

127

Odp: Rozrusznik

witam. naprawiał już ktoś sprzęgło w rozruszniku? te rozruszniki nie maja bendix`a tylko takie sprzęgło jak w simsonie. ja wczoraj u kolesia w Bobolicach naprawiałem, 150 zapłaciłem za naprawę,

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

128

Odp: Rozrusznik

To jesteś farciarz! mój rozrusznik pękł
Okupowałem złom w nowej wsi spotkałem 3 silniki ify ale były już ograbione.
Na domiar złego nikt nie chciał wziąć go na wymianę, zabuliłem 320 zł za regenerację z Allegro, gość zgodził się go wziąć mimo pęknięcia.
Pali teraz bardzo ładnie, tylko żal dupę ściska bo ze złomu byłby za 30 zł.
http://www.fotoload.pl/123aa32/a598c94b974e29216139c7fea59f02673094_min.jpg

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

129

Odp: Rozrusznik

To chyba  nieźle  go łotosiłeś  he smile Ja też  mam rozrusznik do  remontu hmm jak kręcił  to tak iskrzył że  można  było papierosa   przypalać  hmm

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

130

Odp: Rozrusznik

On do mnie taki dotarł, z czasem wszystko wyszło.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

131

Odp: Rozrusznik

Fenol trzeba było wczesniej pisać ze potrzebujesz takiego rozrusznika za złomu,jak byłem ostatnio na złomowisku to leżał taki 2 zł za kg i byłby twój.

132

Odp: Rozrusznik

Witam ma takie pytanie padł mi rozrusznik i znalazłem coś takiego na allegro czy on się nada do forsza   http://allegro.pl/rozrusznik-4-8kw-sw-4 … 85466.html

133

Odp: Rozrusznik

Zembatka nie pasuje i ty masz obejmy na rozrusznik a sw-400ma przykręcane na trzy śruby

134

Odp: Rozrusznik

czyli dać sobie spokój a chodzi o tryb bo mocowanie zawsze mozę by się dało coś wykombinowac

135

Odp: Rozrusznik

poszukaj z jelcza jak coś, bo w tym jest podpora z przodu i ona sie  chyba nie zmiesci, niech sie wypowie ktoś kto wsadził albo mu sie nie udało.....

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

136

Odp: Rozrusznik

Z jelcza pasuje na obejmy ale zębatka nie pasuje trzeba ją wymienić (chyba że masz wybity wieniec to wystarczy lekkie szlifowanie) przerabiałem to.

137

Odp: Rozrusznik

Ja w jednym forszu mam oryginał na cewki  a drugi ma od ursusa-6 ,oszlifowałem obudowę elektryk zmienił zębatkę i jest OK lepiej kręci jak oryginał.Znajomi przerabiają też od jelcza, liaza i co się da,bo kalkulując to ify  są słabsze,drogie i najczęściej regenerowane.

138

Odp: Rozrusznik

6-stka ma rozruch na 24V ?

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

139

Odp: Rozrusznik

Sebastian napisał/a:

6-stka ma rozruch na 24V ?

oczywiście::wow::wow::wow:

140

Odp: Rozrusznik

No co,  nigdy nie  miałem doczynienia z dużym Ursusem :red:

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "