61

Odp: Ford TW-15

ile to ma koników?

Rolnik z powołania:-)

62

Odp: Ford TW-15

Pajej to jest Ford wink Grzegorz gratuluję, oby Ci się sprawdził.

63

Odp: Ford TW-15

Pajej napisał/a:

ile to ma koników?

chyba cos 160

mdw

64

Odp: Ford TW-15

Grzesiu GRATULACJE! i bezawaryjności!!! W dobrym kierunku poszedłeś proste, mocne i trwałe! U nas takim facet koparki wozi bo koszty mniejsze jak tirem. Co do komina masz rację siedziałem w takim i w H.. zasłania ale znając życie przerobisz na bok smile

65

Odp: Ford TW-15

androl napisał/a:

Pajej to jest Ford wink Grzegorz gratuluję, oby Ci się sprawdził.

wiem sam mam forda tylko nowszego bo 8340

Rolnik z powołania:-)

66

Odp: Ford TW-15

Pajej napisał/a:
androl napisał/a:

Pajej to jest Ford wink Grzegorz gratuluję, oby Ci się sprawdził.

wiem sam mam forda tylko nowszego bo 8340

stąd mój żarcik wink

67

Odp: Ford TW-15

yokoslaw napisał/a:

i musisz odpowiedni pług zakupic https://www.youtube.com/watch?v=P1dYhIA-SvA

Grzesiek tak będzie teraz orał https://www.youtube.com/watch?v=4TczQZUboe0

68

Odp: Ford TW-15

Dobre smile

69

Odp: Ford TW-15

juz myslalem ze sie wywróci

mdw

70

Odp: Ford TW-15

Dzięki Pany smile
Janusz temperatura wczoraj max 3kreski z przewagą dwóch kresek, ciśnienie prawie maks. Apetyt na paliwo myślę, po wskazaniach wskaźnika spalił ok 100-150l na 11godzin jazdy na prawie pełnych obrotach przy jeździe.Ciężko zmierzyć po wskaźniku, bo jest bardzo duży zbiornik. Ogólnie myślę, że nie będzie tak źle, ale będzie u mnie tylko do tyrania, reszta lżejszych prac jest dla 323. Ogólnie dziś podszedłem do forsza, to nigdy nie przypuszczałbym, że to powiem, ale to taka sprytna zwinna maszynka..... Świat się kończy wink
Wyświetlacz, cały działa tylko jak się przestawi, to coś głupieje, poza tym działa ok. Jedynie co to mruga mi kontrolka od ciśnienia oleju na skrzyni, ale na dołkach właśnie też świrowało. Olej w skrzyni ma stan. I jakby gdzieś przy półbiegu jarmoli jakby blaszka po trybie. Dziwne, bo wszystko działa a jak półbieg na obrotach się włączy to aż przód podskoczy i mocno ciągnie. Nie czuć poślizgu, przy ruszaniu.
Trzeba jeszcze jakiś obciążnik z 1.5tony wylać.

71

Odp: Ford TW-15

hektar w 10 minut

72

Odp: Ford TW-15

Żadną obrotówką tego rekordu nikt nie pobije.....

73

Odp: Ford TW-15

kiedyś dawno temu w SKR -e też mieli traktorzystę co jak się napił to 360 z kosiarką meduzą na 5 biegu zasuwał  po łąkach na stojąco w kabinie ,  no ale zabił traktor i kosiarkę  i go zwolnili.

Leszek   dla kolegów'

74

Odp: Ford TW-15

Wielkie to to jest smile) miłej i bezawaryjnej pracy

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

75

Odp: Ford TW-15

Nie tak daleko jest właśnie tw 30 tęga maszyna z turem. Za 31 do negocjacji.. Tatko mówił że jeśli ok stan to warto tylko jak powiedziałem który rok jego to mówi że starego takiego to nie... Ale jak mały rusak nie wiele lat starszy a chodzi jak żyletka to nie powinno być problemu i z takim tw 30 smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

76 Ostatnio edytowany przez ojanusz (2016-02-21 23:11:37)

Odp: Ford TW-15

Grzesiek przyczyną mruganie tej kontrolki może być zapchany filtr.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

77

Odp: Ford TW-15

Grzegorz super ciągnik . FORD TW BOLEK, tak mi się skojarzyło :-)

78 Ostatnio edytowany przez Grzegorz89 (2016-02-21 23:41:34)

Odp: Ford TW-15

ojanusz napisał/a:

Grzesiek przyczyną mruganie tej kontrolki może być zapchany filtr.

Właśnie tak myślę, że może to być częściowo przez filtr, bo w silniku był zmieniany olej i filtr. A reszta nic nie ruszane. Chyba, że coś z elektryką, bo nie ma różnicy przy dodawaniu lub zmniejszaniu gazu.
Tak w ogóle to chciałem dość mocny i prosty ciągnik. A ten w sumie taki, jest no komfort jest duży. Kabina naprawdę dobrze wyciszona, nagrzewnica ładnie grzeje. Muszę poszukać sprężarkę klimatyzacji, bo klima też jest tylko sprężarki brak.. Sprężarka i układ do przyczep jedno, i dwuobwodowy, i jeszcze jakby do hydraulicznych. Tak mówił mi gość, że do hamulców hydraulicznych, i takie dziwne gniazdo.
Pewnie pojadę zboże nim wywiozę to popróbuję z autosanką jak będzie dawał sobie radę. Myślę że zaczep muszę inny dorobić lub kupić oryginał, bo ten jest dorabiany i chyba z jakiegoś małego johnego bo tylko 8000kg jest na nim napisane i wygląda jak zabawka w porównaniu do 323...

79

Odp: Ford TW-15

w zachodnich traktorkach zaczepy takie są delikatne , zaczep ZT to kolos.

Leszek   dla kolegów'

80

Odp: Ford TW-15

Podjadę do któregoś handlarza o obejrzę z ciekawości jakie zaczepy są przy ciągnikach.