21

Odp: Ile jest warta talerzówka?

Pietia a ruskiem 1025 na jakim biegu dałeś rade pociągnąć ruską talerzówkę? Jutro chyba jadę po ruską taką jak Twoja, niecałe 10 km ode mnie więc na miejscu

E 516 na części
Telefon 695 076 269

22

Odp: Ile jest warta talerzówka?

reduktor polowy bieg 2 lub trujka w zalezności od głębokości jak koła  w powietru dwujką miał co robić rusek

23

Odp: Ile jest warta talerzówka?

A przy swojej Ty już wymieniałeś talerze czy z takimi już ją kupiłeś? W tej co po nią jadę to z przodu są do wymiany bo utarte są ale na biedę pierwszy sezon przepękam i wymienię na przyszły sezon, kasa w czasie się rozłoży. Teraz jak się pozbędę grubera to w jego miejsce wstawię wahadłową Amazone

E 516 na części
Telefon 695 076 269

24

Odp: Ile jest warta talerzówka?

Lechu mam od jakieś innej dopasowane wtedy nie migłem znaleść oryginałów w tej chwil już są dostępne ale cena trochę zaporowa na Tablicy coś około 220 zł.

25

Odp: Ile jest warta talerzówka?

No ja mam takiego swojego dostawcę oryginalnych części co robi w dużej agromie a przy okazji ma swoją prywatną w piwnicy smile może by i znalazł właśnie oryginalne ruskie talerze w przystępnej cenie...

E 516 na części
Telefon 695 076 269

26

Odp: Ile jest warta talerzówka?

Panowie a talerze do ruskiej talerzówki to ma ktoś jakieś dojście? Znalazłem firmę MIDEX to mają po około 200zł. Pietia a Ty jakie zakładałeś? Otwór miały okrągły czy na kwadrat? Musiałbym wymienić cały przód, tył jest ok. Myślę że na jakiś czas posłuży jak z przodu wymienię

E 516 na części
Telefon 695 076 269

27

Odp: Ile jest warta talerzówka?

Lechu kup duże w grenne lub u innego dostawcy w razie czego zrobisz wiekszy otwor i bedzie ok tak jak mówisz jakiś czas wystarczy.

28

Odp: Ile jest warta talerzówka?

Oj gdzie jak gdzie ale w grene nie kupie, może i nie najgorsze mają ale po słupicach do grubera jestem uprzedzony

E 516 na części
Telefon 695 076 269

29

Odp: Ile jest warta talerzówka?

Panowie ja kupiłem taką jak w tym linku.
http://tablica.pl/oferta/talerzowka-3m- … 248a063ce0

Mam dylemat bo z tyłu talerze są jak nowe ale z przodu mam różnice w średnicy od środka talerzówki 49cm i w stronę  zewnątrzną 45cm. Czyli różnica w średnicy 4cm.

Wymieniać czy tak jeździć? Jak to wygląda w praktyce?? Zrobi to robotę?
Jeszcze jej nie testowałem dlatego się pytam.

30

Odp: Ile jest warta talerzówka?

Jezdzić

mdw

31

Odp: Ile jest warta talerzówka?

No a do mnie dojechały dziś oryginalne ruskie talerze 660mm, ze starego zapasu zza Odry smile Porównując do starych to potęga. Po 180 za sztukę ale przynajmniej bez żadnej przeróbki, teraz tylko poskładać i w kukurydzę ruszać

E 516 na części
Telefon 695 076 269

32

Odp: Ile jest warta talerzówka?

Jest co dźwigać co nie ? smile

33

Odp: Ile jest warta talerzówka?

Skodzina aż przyklękła z talerzami na pokładzie smile

E 516 na części
Telefon 695 076 269

34

Odp: Ile jest warta talerzówka?

nie chce zakładać nowego wątku więc napisze tutaj czy opłaca się kupić tę bronę? http://tablica.pl/oferta/brona-ciezka-C … 4WgcD.html właściciel mówi że jest ciężka i osiemdziesiątka miała co robić w glinie szerokość 5m

35 Ostatnio edytowany przez yokoslaw (2014-02-17 20:40:14)

Odp: Ile jest warta talerzówka?

opłaca się, nawet proponował bym ogarnać temat na gorąco póki nikt nie sprząytnie, taniej nic lepszego nie kupisz. aczkolwiek preferował bym te http://tablica.pl/oferta/brony-6m-ciezk … fffde5f3e0 robią dobrą robote i ciągnik lżej idzie niż z zawieszanymi.

mdw

36 Ostatnio edytowany przez Sebastian (2014-02-18 16:44:03)

Odp: Ile jest warta talerzówka?

80 zawsze ma ciężko smile U mnie MTZ 82 ciąga 5tki , zęby M20 .  Teraz będzie ciągał takie tylko zagięte  i radełkowate w tym to będzie stękał . Brać nie gadać  .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

37

Odp: Ile jest warta talerzówka?

,,Ja  bym je bał za tą kasę" . Dobrze że słowo podzieliłeś

There is no soul, no soul could ever make me it's own...

38 Ostatnio edytowany przez marcin80 (2015-10-18 20:40:06)

Odp: Ile jest warta talerzówka?

Panowie małe pytanko jaka szerokość talerzowki do c360 bo znalazłem taką co ma 10 talerzy na przednim i 10 na tylnym cena 1500 pln kupił bym ja bo źle nie wygląda tylko czy to nie za mało do sześćdziesiątki.
Jest to Talerzowka polska na ramie rurowej wydaje mi się że ma dwa lub dwa dziesięć szerokości

http://img.userbars.pl/122/24382.jpg

39

Odp: Ile jest warta talerzówka?

360 2,2m powinna dać rade

40

Odp: Ile jest warta talerzówka?

zetor dawał...