101

Odp: Ile jest warta talerzówka?

Sarast kazdy kupuje to na co stać . Kupić nową a kupić talerzówkę za 4-6 tys to jest przepaść kilku tysięcy. A robotę tak i tak  zrobi. Ja na swoją nie mogę narzekać. W tym roku kumplowi zrobilem 5 ha po kukurydzy i miał kombajn bez docinacza . Zasiał pszenice zaraz po talerzówce .

102 Ostatnio edytowany przez Laszek (2018-01-12 08:38:31)

Odp: Ile jest warta talerzówka?

Dobrze mówisz Kamil. Kolega ma też mandam z talerzami na sprezynach i robota po nim ładna. Ale wiadomo kasa za niego to było chyba ponad 24 tys netto a ruską kupisz za końcówkę tego więc co tu porównywać... Na początek lepsza taka niż nie mieć wcale. A jak za szeroka to każdy wał skrócić o jeden talerz i po kłopocie, przy okazji były by na końcach nowe gwinty

E 516 na części
Telefon 695 076 269

103

Odp: Ile jest warta talerzówka?

I wyjdzie 2,8 zamiast 3 wink

104

Odp: Ile jest warta talerzówka?

Jak by nie stanął dupa zawsze z tyłu...

E 516 na części
Telefon 695 076 269

105

Odp: Ile jest warta talerzówka?

lol dobre podsumowanie

106

Odp: Ile jest warta talerzówka?

mw_marcin napisał/a:

Ruski musi mieć wszystko większe. Jak tory robili to też cara pytali czy robić szersze. On na to Na ch..j szersze ? i zrobili coś około 20 cm szersze niż reszta świata. To pewnie i talerzówki musiały być szersze smile

Raptem 89mm

107

Odp: Ile jest warta talerzówka?

widocznie taki mały był.... smile

108

Odp: Ile jest warta talerzówka?

ale jednak !!!

Leszek   dla kolegów'

109

Odp: Ile jest warta talerzówka?

kamil3993 napisał/a:

Sarast kazdy kupuje to na co stać . Kupić nową a kupić talerzówkę za 4-6 tys to jest przepaść kilku tysięcy. A robotę tak i tak  zrobi. Ja na swoją nie mogę narzekać. W tym roku kumplowi zrobilem 5 ha po kukurydzy i miał kombajn bez docinacza . Zasiał pszenice zaraz po talerzówce .

to raczej to chyba marną tą kukurydzę miał ? albo się po tej kuku  powoziłeś !! bo po jednym przelocie to raczej słabo ,, ale może się nie znam .mam ruskie i na nowych talerzach i coś tam przez 20 lat ciągania jej widziałem.

Leszek   dla kolegów'

110

Odp: Ile jest warta talerzówka?

słabo tez widze zeby po ziarnówce zeby siać po talerzówce

mdw

111

Odp: Ile jest warta talerzówka?

Widział Ktoś może w pracy talerzówkę z akpilu aniołek? Na filmach w sumie nieźle robia, ciekawe jak w rzeczywistości?