41 Ostatnio edytowany przez yokoslaw (2014-07-12 22:34:06)

Odp: zakup przyczepy

Tak mi robi ten kalkulator zdjecia, zapominam obrócić , cieńki jestem w tych obrókach., to i tak szał że jakoś mi sie udaje wrzucić zdjęcia.

mdw

42

Odp: zakup przyczepy

co powiecie o tej przyczepie? http://olx.pl/oferta/przyczepa-CID757-I … 114e8339be

Rolnik z powołania:-)

43

Odp: zakup przyczepy

z czego sa te boki??ze starych grzejników??;-)
cena conajmniej atrakcyjna

44

Odp: zakup przyczepy

Upier.....na  jak z pod siekiery !!!

45

Odp: zakup przyczepy

co masz na mysli?

Rolnik z powołania:-)

46

Odp: zakup przyczepy

Zobaczysz ją z bliska to wtedy będziesz wiedział co miałem na myśli . Już na pierwszej fotce widać że podłoga jest poprzeciągana ,burty z kaloryfera smile w dodatku nieszczelne ,a najgorzej jak będziesz wywracał na grząskim terenie to burty boczne wejdą w ziemię i szlag je weźmie .

47

Odp: zakup przyczepy

Te burty pewnie 80cm. U nas są takie w takiej samej przyczepie i nie ma problemu żeby przy wywracaniu burta była w ziemi. A z tą podłogą to fakt pogięta jest,a i tak na zdjęciu zawsze wygląda 3razy lepiej.

48 Ostatnio edytowany przez jacekrado (2014-11-27 21:55:23)

Odp: zakup przyczepy

Mój "nowy" nabytek D47 bez kwita   -   800zł



http://zapodaj.net/808912dd11ecd.jpg.html

R E S P E C T ! ! !

<a href="http://forum.atnel.pl" >ATNEL tech-forum</a>

49

Odp: zakup przyczepy

W lubelskim 5 dostałbyś. Szkoda ze u nas nie ma takich okazji...

50

Odp: zakup przyczepy

Grzechu przed urlopem kupiłem D616 przez internet wpłaciłem zaliczke i po urlopie miałem ją na podwórku widziałem ją tylko na zdjęciach a stan okazał się taki jak zapewniał sprzedawca czyli bdb. Mam teraz dwie takie do NH zestaw XXL jesli chodzi o gabaryty w sam raz do traktora na asfalcie nie czuje ładunku tak lekko idą.

51

Odp: zakup przyczepy

Mógłbyś mi zmierzyć ile ma rozstawu d616, albo czy to jest to samo co d83? Będę szukał jakiegoś drugiego dużego statku, na żniwa a chciałbym żeby się u nas na skupy i wywrotnice mieściły, bo d83 mieści się z niewielkim zapasem. Miałem kiedyś w średnim stanie do kupienia d616 za 5 tys, z plandekami i papierem, ale wydawała się za duża później żałowałem. Nie była super ale po tygodniu zmieniła właściciela i kosztowała już 9tys. Po szosie idą super lekko, ale w polu to trzeba uważać żeby nie utopić tego.

52

Odp: zakup przyczepy

D 616 ma skrzynię 7,20 więc rozstawu osi jakieś 5,5m jak co to jutro mogę pełen wymiar.

53

Odp: zakup przyczepy

Grzechu w sobotę Ci podam rozmiar osi ale w zestawie ida jak po sznurku pierwsza D616 a druga D83

54

Odp: zakup przyczepy

Dzięki Panowie, mi trzeba tak mniej więcej 5cm nie będzie robiło wielkiej różnicy wink Ja mam d83 ale przerobiona na wywrotkę i waży 5200kg, chłop stali nie żałował. Mieści pszenicy ok 14, rzepaku 12. A na d616 ile się zmieści? i macie jeszcze do nich nadstawki? Te przyczepy i tak są  długie a na takiej długości rama wydaje się słaba na nadstawki.

55

Odp: zakup przyczepy

Pajej urwij na remont podłogi i bierz cena dobra i na pewno coś utargujesz ,jeszcze dołóż z pół metra burty i będzie super.

56

Odp: zakup przyczepy

Grzechu na zwykłej burie 80 cm 13,200 pszenicy poprzedni właścicel twierdził że qq mokrej wchodziło 15-16 ton myślałem aby podnieśc choć o 15 cm to na długośco sporo da, co do transportu masz rację na bliźniakach na polu roznie bywa dlatego zawsze dopełniam na max na drodze gruntowej jak mam zapięty zestaw.

57

Odp: zakup przyczepy

znajomy też miał kiedyś takie to je zmienił na typowe zachodnie samochodówki, lekko to szło ale ostatecznie wszystkie sprzedał i teraz ma 3 sztuki 10 tonowe z 3 stronnym wywrotem z potrójnymi burtami 150 cm, samochodówkami już się napasł... Od kumpla jak miałem pożyczoną hl 8 to miałem na niej 15 ton qq, ma przy nich takie zabudowy a ma ich ponad 10 sztuk
http://olx.pl/oferta/nowa-zabudowa-nadb … e53ec11b8b

E 516 na części
Telefon 695 076 269

58

Odp: zakup przyczepy

tomek1974 napisał/a:

Pajej urwij na remont podłogi i bierz cena dobra i na pewno coś utargujesz ,jeszcze dołóż z pół metra burty i będzie super.

dzwoniłem, przyczepa bez kwitów czyli odpada. szukam dalej

Rolnik z powołania:-)

59

Odp: zakup przyczepy

Leszek zabudowa tyle kosztuje co ładna HL ale to juz jak fabryka jeszcze dół wypiaskować koła tirowskie pare bajerów i mamy ja z salonu.

60

Odp: zakup przyczepy

Tak tylko jeśli ta zabudowa jest zrobiona z identycznego materiału co  te nowe  to ja dziękuje .... wydać tyle kasy i uszczelniać by rzepak wieźć bo się zgubi

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile