141

Odp: zakup przyczepy

A przychodnie pozamykane.

142

Odp: zakup przyczepy

nie no lekarz u mnie to oststeczność

Rolnik z powołania:-)

143

Odp: zakup przyczepy

to za przyczepa i czy warta zainteresowania http://olx.pl/oferta/przyczepa-rolnicza … a68ee447c3

Rolnik z powołania:-)

144

Odp: zakup przyczepy

nawet niczego sobie

145

Odp: zakup przyczepy

BSS , Brandys  to czeska przyczepa  a nie rosyjska jak w ogłoszeniu podaje , BSS  9 ton wygląda zupełnie inaczej , wystarczy włączyć allegro .

146

Odp: zakup przyczepy

Mniejsza o to co to  mi się podoba. Solidna .... a jaki solidny zaczep.....

147

Odp: zakup przyczepy

dopytałem znajomych to jest rozyjska przyczepa i ona ma jakieś dziwne mocowanie kół, myslałem przerobic na tirowskie koła ale sie nie da, bo tam nie ma szpilek tylko jakies kapturki. częsci do tego nie dostanie, nawet uszczelniaczy do siłowników, ogólnie mi odradzaja.

Rolnik z powołania:-)

148

Odp: zakup przyczepy

Może tam jest system jak w kamazie. http://kamaz-hurt.pl/kola

149

Odp: zakup przyczepy

Dokładnie to samo co w kamazie,jedynie zmiana piast jak by co a to już koszt

Transport lawetom do 10 ton 696364854 24 h

150

Odp: zakup przyczepy

więc chyba odpuszcze to

Rolnik z powołania:-)

151

Odp: zakup przyczepy

Pajej nie słuchaj głupot ,nigdzie nie zmienisz tak szybko koła jak w piastach typu kamaz . Zresztą w australi i usa nadal są w większości naczep nowych .

152

Odp: zakup przyczepy

Pajej ja bym brał tylko jak nie chodliwa to można postękać i z ceny zejść ,uszczelnienia to ci dorobią jakie chcesz,a części można dorobić.

153

Odp: zakup przyczepy

to to teraz mam juz metlik w głowie... kazdy mówi inaczej

Rolnik z powołania:-)

154

Odp: zakup przyczepy

koseś napisał/a:

Pajej nie słuchaj głupot ,nigdzie nie zmienisz tak szybko koła jak w piastach typu kamaz . Zresztą w australi i usa nadal są w większości naczep nowych .

Ten system mocowania razem z konstrukcją dyferencjałów ruskie skopiowali z pojazdów amerykańskich otrzymanych w ramach wsparcia podczas podczas II wojny światowej. Kłopotliwe jest to w wyeksploatowanych wozach, na osiach napędowych, bo się może ślizgać, a cała reszta tak jak mówisz.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

155

Odp: zakup przyczepy

Ja tam kłopotu w kamazie na ośce napędowej nie miałem bo na feldze naspawywało się  dwa kawałki żelastwa i felga siedziała elegancko . A te ruskie to chyba nic sami nie wymyślili ?

156

Odp: zakup przyczepy

słyszałem że ciągnik na prąd z przedłużaczem to ich autorski wynalazek smile

157

Odp: zakup przyczepy

http://olx.pl/oferta/przyczepa-hl-8011- … 7782bb29af
dzis kupiłem te dwie srodkowe

Rolnik z powołania:-)

158

Odp: zakup przyczepy

Jak nic to nic a jak kupiłeś to z grubej rury nie ma co smile Niech się sprawują dobrze. Utargowałeś coś na dwóch sztukach?

159

Odp: zakup przyczepy

Gratulacje zakupu niech sie spisują

Nie ma to jak FORTSCHRITT

160

Odp: zakup przyczepy

Nieraz warto powybzydzac

mdw