161

Odp: zakup przyczepy

Grzegorz89 napisał/a:

Jak nic to nic a jak kupiłeś to z grubej rury nie ma co smile Niech się sprawują dobrze. Utargowałeś coś na dwóch sztukach?

za te co kupiłem to jedna cenił 14 druga 13 a dwie poszły za 25. cudowne nie sa ale ramy całe hamulce brzytwy. siłowniki ok

Rolnik z powołania:-)

162

Odp: zakup przyczepy

Papiery mają?

mdw

163

Odp: zakup przyczepy

oczywiście, papiery mają jako rolnicze (przegląd co 2 lata), przegląd i ubezpieczenie jest w obu

Rolnik z powołania:-)

164

Odp: zakup przyczepy

No to wyrazy współczucia ...................................... dla  forsza smile

165

Odp: zakup przyczepy

Ramy w hl to akurat nie do zajechania, kumpel ma zabudowy co ładuje na nie po 15 ton i nic się nie dzieje a ciąga je fendtami, teraz te nowe przyczepy co robią to ramy niby pancerne ale to tylko pozory

E 516 na części
Telefon 695 076 269

166

Odp: zakup przyczepy

Ciągałem kilka razy zestaw autosan d83 z nadstawkami i hl8011 i powiem że forsz daje radę, oprócz tego że najwyższego biegu się wtedy nie używa tongue

167

Odp: zakup przyczepy

Laszek napisał/a:

Ramy w hl to akurat nie do zajechania, kumpel ma zabudowy co ładuje na nie po 15 ton i nic się nie dzieje a ciąga je fendtami, teraz te nowe przyczepy co robią to ramy niby pancerne ale to tylko pozory

chyba jeszcze mało widziałeś. ja szkuałem przyczepy to różne cuda widziałem ramy pogiete, pospawane, więc polak potrafi.
Co do forszajka, to myślę ze z żadka bedzie ciagał dwie, ale czasami na pewno... Gość u którego kupiłem ciągał je zetorami 16stkami, ale ciaga tez po 2 przyczepy 3 ośki

Rolnik z powołania:-)

168

Odp: zakup przyczepy

2 trzyosiówki?jaka to ma długość taki zestaw?

169

Odp: zakup przyczepy

Papej jak ktoś ma hl w takim stanie ramy to najwidoczniej jakiś bezmózg. Przyczepa nie raz musiała być obalona i ciągnięta na boku... Widziałem takie akcje z przyczepami niedaleko mnie u henia ale takich przypadków nie biorę pod uwagę

E 516 na części
Telefon 695 076 269

170

Odp: zakup przyczepy

jack napisał/a:

2 trzyosiówki?jaka to ma długość taki zestaw?

nie mam pojęcia, ale chyba na aswalcie spinaja bo mówił ze na polu to trzeba się ustawić prosto do wyjazdu inaczej nie ma szansy

Rolnik z powołania:-)

171

Odp: zakup przyczepy

Widzę pajej że byłeś w mich okolicach po nie

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

172

Odp: zakup przyczepy

u mnie gosciu ciaga jedna normalna a druga 3 osiowka biora odemnie kuku to przyjezdza fendem sypie pierwsza i ucieka z poza na twarde jak mial nasypane pelne to na wadze wyszlo 36ton samego ziarna ale to juz jest zestaw potega gdzies mam foto z akcji wrzuce jak je znajde bo naprawde robi wrazenie zestaw 323 robi sie taki tyci tyci hehe

Fortschritt zt 423 a razy 2

173

Odp: zakup przyczepy

sawek.1990 napisał/a:

Widzę pajej że byłeś w mich okolicach po nie

dokładnie w Jaźwinach

Rolnik z powołania:-)

174

Odp: zakup przyczepy

18 km od mojego domu

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

175

Odp: zakup przyczepy

http://olx.pl/oferta/przyczepa-rolnicza … 8IwEr.html Panowie opłaca się kupić tą przyczepę? Jakie są o niej opinie? Pozdrawiam

176

Odp: zakup przyczepy

Bierz ją,ja sprzedałem starszą thk z hamulcem na jedną oś i bez papieru za 4000 i się o mało nie zabili.

Transport lawetom do 10 ton 696364854 24 h

177

Odp: zakup przyczepy

Koledzy mam pytanie orientuje sie ktos moze ile waży jedna paka oraz cala przyczepa ruska 3osiowa??

178

Odp: zakup przyczepy

ktoś może widział tą kolibe  ? http://olx.pl/oferta/przyczepa-rolnicza … 3Lzix.html
potrzebuje jednoosiówki  z kiprem,
a te ktoś może widział  ?
http://olx.pl/oferta/przyczepa-czeska-b … 8G2L9.html

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

179

Odp: zakup przyczepy

http://olx.pl/oferta/ifa-thk-5-nie-hw-h … 4i0yl.html koledzy oglądał tą przyczepę lub ma blisko aby ją zobaczyć?

180 Ostatnio edytowany przez maksx (2015-02-01 16:56:49)

Odp: zakup przyczepy

Meder napisał/a:

http://olx.pl/oferta/ifa-thk-5-nie-hw-h … 4i0yl.html koledzy oglądał tą przyczepę lub ma blisko aby ją zobaczyć?

Ta talezowka bdt ze zdjecia mi sie podoba robila by robote he he he.A tak na marginesie nie spodziewalem sie ze w bylym DDR takie skarby i perelki ludzie znajduja .Dawno za granica nie bylem.