161

Odp: Obsługa forum

Ale żeś napisał smile

162

Odp: Obsługa forum

To jeszcze NK brak bo chyba masz Pajej ? wink

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

163

Odp: Obsługa forum

nie NK tez nie mam. nie dam sie szpiegować. to sa portale szpiegowskie. znajomi szpieguja

Rolnik z powołania:-)

164

Odp: Obsługa forum

Pajej napisał/a:

nie NK tez nie mam. nie dam sie szpiegować. to sa portale szpiegowskie. znajomi szpieguja

Jak boisz się szpiegowania to na te forum też nie zaglądaj i najlepiej to nie włączaj kompa,zero rozmów przez komórkę itd.itp.:pa:

165

Odp: Obsługa forum

i jak idziesz ulicą to też dokładnie się rozglądaj czy czasami nikt Cię nie obserwuje wink BĄD¬ CZUJNY !!! tongue

166

Odp: Obsługa forum

Tylko na forum jestem anonimowy a na facebuku nie.

Rolnik z powołania:-)

167

Odp: Obsługa forum

To trochę o facebook warto obejrzeć do końca http://www.youtube.com/watch?v=2Ck-dr6zsfg

168

Odp: Obsługa forum

Andrew dokładnie o to mi chodzi.

Rolnik z powołania:-)

169

Odp: Obsługa forum

To właściwie powinienem wkleić w innym wątku, no ale skoro już mowa o fejsie, to http://www.youtube.com/watch?v=A5YxS5yx2gI . Wiem, wiem, robię się monotematyczny, ale ta ostatnia płyta T.LOVE po prostu mnie urzekła, bo to i fajna muzyka, i fajne głębokie teksty, i fajne przesłanie i... No ale dyskusję czy to szajst czy nie, przenosimy do odpowiedniego wątku wink

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

170 Ostatnio edytowany przez Sebastian (2013-03-29 11:18:03)

Odp: Obsługa forum

Koledzy mam problem a mianowicie avatara nie mogę zmienić . "Serwis nie był w stanie pobrać  pliku  i żebym skontaktował się z adminem" .  Ktoś ostatnio miał taki problem ?

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

171

Odp: Obsługa forum

Mi tylko się zmieniły kolory na forum ?

172

Odp: Obsługa forum

Czyli przyszedł czas aby przestać pić smile A na serio to wejdź w profil - wyświetlanie  i w pierwszej pozycji powinno być crystal blou  czy jakoś tak wink

173

Odp: Obsługa forum

Od wczoraj FF mam zmulone, wątki i posty otwierają  się po kilkanaście sek. Tylko FF, reszta śmiga.

174

Odp: Obsługa forum

U mnie tak samo

175

Odp: Obsługa forum

Również miałem o tym napisać, strasznie denerwujące

Kompletny noob w temacie Fortschitt

176

Odp: Obsługa forum

A już kompa miałem wywalić ........

177

Odp: Obsługa forum

i mi się to przytrafia

Nie ma to jak FORTSCHRITT

178

Odp: Obsługa forum

Coś z serwerem zapewne.

179

Odp: Obsługa forum

U mnie to samo ...  Zamulone ... już myślałem że  jakiś wirus ale widzę że nie

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

180

Odp: Obsługa forum

U mnie normalnie hula.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia