61

Odp: John Deere

Papej czasem trafiają się MF 3060 co mają koła z przodu 11,2-28 a tył 13,6-38 to w ścieżki jak znalazł ale z drugiej strony kierować się głównie rozmiarem kół przy kupnie to też nie bardzo.

E 516 na części
Telefon 695 076 269

62

Odp: John Deere

Laszek napisał/a:

Papej czasem trafiają się MF 3060 co mają koła z przodu 11,2-28 a tył 13,6-38 to w ścieżki jak znalazł ale z drugiej strony kierować się głównie rozmiarem kół przy kupnie to też nie bardzo.

Ja mam takie koła w 323 i jest ok

63

Odp: John Deere

Pajej napisał/a:

Laszek w dobrych tj jakich? na pewno nie poniżej 40 tyś
MF serii 3xxx jest dość duzo i za 40 kupi cos w ok stanie, tylko ze te 40 to max ile mogę dac, do tego trzeba dorobic układ pneumatyczny i załozyc waskie koła

nie wszystkie są z Francji !  koła ?? żaden problem , i nie drogo . szukaj może coś znajdziesz !

Leszek   dla kolegów'

64

Odp: John Deere

Pajej napisał/a:

pola mam ok 60 ha teraz robi to 360 ale... sami wiecie jaki to ciagnik
oprucz nawozenia i oprysku jeszcze transport we zniwa. Do zadań doszłoby jeszcze robienie redlin w marchwi

60 to Ty bamber jesteś

65

Odp: John Deere

arek323 napisał/a:
Pajej napisał/a:

pola mam ok 60 ha teraz robi to 360 ale... sami wiecie jaki to ciagnik
oprucz nawozenia i oprysku jeszcze transport we zniwa. Do zadań doszłoby jeszcze robienie redlin w marchwi

60 to Ty bamber jesteś

chłopek małorolny a nie bamber :stu:

Rolnik z powołania:-)

66

Odp: John Deere

13,6-38 też mamy właśnie w zetorze 7211 i do oprysku w sam raz. Z rozsiewaczem tez teraz chodził i trochę ruska wyręczył. Rozsiewacz duży 1803 i na wykończeniu a jak umrze to jakiegoś małego się kupi, wystarczy na jeden worek

E 516 na części
Telefon 695 076 269

67

Odp: John Deere

Panowie rozglądam się za jd 2140sg2 lub mf albo renault z napędem 4x4 podobnej wielkości co byście polecili,traktor z odrobiną komfortu tak do 80 km zamiast poczciwej c4011

68

Odp: John Deere

o to bedziemy sobie podkupować, bo ja też szukam coś ok 75km.
jd 2140sg2  ma skrzynie 30 km wiem sie zastanów

Rolnik z powołania:-)

69 Ostatnio edytowany przez yokoslaw (2017-11-13 09:06:36)

Odp: John Deere

u mnie ma na wiosce  hobbysta rolnik takego johna i jak widze na razie mu chodzi

mdw

70

Odp: John Deere

dlaczego nie patrzycie na poczciwe zetory ? nie wiem ile macie kasy ale jeśli miał bym ok 40 tyś i szukał ok 75 koni to w pierwszej kolejności bym się zainteresował zetorem np 7245. Jest ich sporo i co ważne można znaleźć ogłoszenia od pierwszego właściciela. Ale co ja tam wiem wink

gg 5118068

71

Odp: John Deere

zetor
1 za wolny
2 nie wygodny (lewarki od biegów pomiędzy nogami)
3 lubi paliwo
4 zetora ma gość którego nie lobię to ja nie chce smile

Rolnik z powołania:-)

72

Odp: John Deere

Pajej napisał/a:

zetor
1 za wolny
2 nie wygodny (lewarki od biegów pomiędzy nogami)
3 lubi paliwo
4 zetora ma gość którego nie lobię to ja nie chce smile

4 - hahaha

Nie ma to jak FORTSCHRITT

73

Odp: John Deere

Zorak dobrze gada. Jak 72xx ma z tyłu duże koła to i prędkość przyzwoita. Brat ma 7211 i super sprzęt w zastępstwie 360, jak by jeszcze miał przedni napęd. Części tanie i naprawić żadna filozofia. Ale lepiej kupić stary wyjechany wynalazek a później wielki lament

E 516 na części
Telefon 695 076 269

74

Odp: John Deere

Laszek napisał/a:

Zorak dobrze gada. Jak 72xx ma z tyłu duże koła to i prędkość przyzwoita. Brat ma 7211 i super sprzęt w zastępstwie 360, jak by jeszcze miał przedni napęd. Części tanie i naprawić żadna filozofia. Ale lepiej kupić stary wyjechany wynalazek a później wielki lament

zgadzam sie z tobą i zorakiem te zachodnie ciagniki juz są troche przereklamowane a o wyeksploatowaniu ich już nie wspominam

Nie ma to jak FORTSCHRITT

75

Odp: John Deere

https://www.olx.pl/oferta/9800zetor-724 … q4USt.html o cos takiego wam chodzi?

Rolnik z powołania:-)

76

Odp: John Deere

bynajmniej o takiego

Nie ma to jak FORTSCHRITT

77

Odp: John Deere

Pajej napisał/a:

zetor
1 za wolny
2 nie wygodny (lewarki od biegów pomiędzy nogami)
3 lubi paliwo
4 zetora ma gość którego nie lobię to ja nie chce smile

4- nawet jak by Ci dopłacali to nie bierz zetora!
Powiem że  ten ostatni punkt by był dal mnie równie ważny jak ten pierwszy...

78

Odp: John Deere

krzysiek to co byś polecił w podobnym przedziale mocy itp?

Nie ma to jak FORTSCHRITT

79

Odp: John Deere

Jak bym miał brać zetora 7245 to już bym wolał 914 i przeróbkę na szybką skrzynię. Spalanie podobne, ale uciąg lepszy, w transporcie bezpieczniejszy.

Fortschritt b201/5 Fortschritt E512 Fortschritt B-605
Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej smile

80

Odp: John Deere

Za 20 letnie trupy chcecie płacić tyle hajsu? Kupić nowego farmtraka lub ursusa na raty. Lub tańszego Belarusa i tyle.