21

Odp: Maszyny sprzedam !!!

Chyba Ci 514 do gustu przypadła co? wink


Nie wiem coś pomyśle może zimą ale lepiej byłoby sprzęt do zielonek konkretniejszy niż pchać sie  wdrugi kombajn... Dziadkowi też już sie nie chce jeździć kombajnem więc nie miałby zbytnio kto...

Posiadam części do sieczkarni, kombajnów i traktorów Fortschritt, silników IFA 6 i 4- cyl. Kom- 505857445
http://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php?id=1726

22

Odp: Maszyny sprzedam !!!

No jestem bardzo zadowolony z 514, zwłaszcza jeśli chodzi o spalanie. Jak się nie ma dużych pól to 514 przebija w ogólnym rozrachunku 516. Takie moje zdanie. 516 zaczynam odwiedzać z kluczami...

E 516 na części
Telefon 695 076 269

23

Odp: Maszyny sprzedam !!!

Sprzedaje bo chce coś większego kupić , myśle o Case 1460. Forsz bez zarzutu przechodził w qq zrobił 65 ha.

24

Odp: Maszyny sprzedam !!!

Tak jak mowi Leszek chcą jechacćna usługę to to ludzie chcą sypać mokrą na cięzarówkę a z tym z forszem ciężko, i zbiornik mały troszkę. I w sumie trochę szkoda mi go sprzedawać bo wiem co mam, a doszykowany jest w 100 %

25

Odp: Maszyny sprzedam !!!

Mały zbiornik? U mnie wchodzi około 3,5 tony jak jest pełny, byłem w szoku porównując do 516 gdzie tam powierzchnia zbiornika jak pół przyczepy ale za to jest płytki... A tu taki mały kombajn a taki zbiornik...

E 516 na części
Telefon 695 076 269

26

Odp: Maszyny sprzedam !!!

Sprzedam pług obrotowy marki Kverneland 4 skibowy odkładnie 42 , z pacomatem !!!

27

Odp: Maszyny sprzedam !!!

ile i fotke kamil jak mozesz

28

Odp: Maszyny sprzedam !!!

http://allegro.pl/plug-kverneland-4-ski … 69288.html Tutaj jest wszystko smile

29

Odp: Maszyny sprzedam !!!

Sprzedam:
-Pług Overum 3 skibowy zagonowy na zabezpieczena hydaulicznych;
-Opryskiwacze Hardi 600 l i 800l lance 14
- Tura firmy rico, dwusekcyjny, duża łyżka , prawdopodobnie był wcześniej założony przy New Holandzie .  Kumpel mi przywiózł z szwecji do mojej Renaty ale niestety nie pasuje i bede musiał go sprzedać.
A propo sprzedałem swojego Forsza i przystawkę do kukurydzy 4 Orosa

30

Odp: Maszyny sprzedam !!!

czyżby nutka żalu w głosie Kamil? smile

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

31

Odp: Maszyny sprzedam !!!

Wiesz co trochę tak sad , nawet się nie spodziewałem że sprzedam . Teraz coś nowego trzeba szukać.

32

Odp: Maszyny sprzedam !!!

Opryskiwacze Hardi 600 l i 800l lance 14 coś więcej ,cena,stan może jakieś foto.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

33

Odp: Maszyny sprzedam !!!

Kamil jeśli to nie tajemnica to za ile poszedł zestaw 514 + oros? Coś pisałeś wcześniej że będziesz się rozglądał za Case 1460, widziałem że właśnie w Lubieniu był taki na sprzedaż więc widzę że spodobał Ci się taki w pracy co? Chyba że tylko tak mnie się wydaje...

E 516 na części
Telefon 695 076 269

34

Odp: Maszyny sprzedam !!!

sory leszku ze tu sie wetne ale co ty masz za kawaleczki ze az tak 516 zle w spalaniu wychodzila?

http://www.fotoload.pl/123aa36/0da6cca167e5001fc0cd2b03b436c34116164_min.jpg

35

Odp: Maszyny sprzedam !!!

Pola od 0,8 do 11 ha, z jednym gościem gadałem co miał 517 i 524 to mówił że 524 nie ustępowała wydajnością 517 a kupę mniej paliwa wciągła. Skoro jestś zadowolony ze swojej 517 to bardzo dobrze, jak użytkowałem swoją 516 to też byłem z niej zadowolony w miarę ale jak już przesiadłem się na 514 to bardziej jestem z niej zadowolony, najbardziej właśnie ze zużycia paliwa

E 516 na części
Telefon 695 076 269

36

Odp: Maszyny sprzedam !!!

Hardi dzisiaj wieczorem wstawie foto . W jednym cos słaba pompa . Cena 2700 za sztuke . Leszek za komplet 55 tys. Ogladalem tego case ale nie warto zachodu. Mysle o 524 tez ale mam teraz troche na glowie i brak czasu na szukanie

37

Odp: Maszyny sprzedam !!!

A tą przystawkę 5 rzędową jeszcze masz? Do 524 idealnie by pasowała

E 516 na części
Telefon 695 076 269

38

Odp: Maszyny sprzedam !!!

Tak planuje zrobić

39

Odp: Maszyny sprzedam !!!

jak  narazie jestem zadowolony ale fakt to nie jest kombajn na pieprzenie sie  po kawaleczkach   i przejazdy   bo fakt tu leca litry nie ublaganie   a taka 514 spokojnie mozesz sobie  latac chodz   ja nie narzekam   dlamnie licza sie ha a wiadomo pogoda nie pewna czesto do zrobienia tez jest sporo wiec  ja u siebie jak narazie nie widze malego kombajnu chodz nie powiem claas byl na perkinsie  to na dzionek spokojnie bez sieczkarni  starczalo mu  80l z czego  forszaj tyle wciaga przyslowiowym nosem  ale i wydajnosc  inna  nie posiadam tez suszarni i raczej nie bede  posiadal to chodz  kombajn niech bedzie duzy. a tak w ogóle to  jak wstawiles  silnik z jelcza mniej palil czy tak samo rzerty nawet w przejazdach?

http://www.fotoload.pl/123aa36/0da6cca167e5001fc0cd2b03b436c34116164_min.jpg

40

Odp: Maszyny sprzedam !!!

Jedno zużycie na obu silnikach. Jelcz może ciut mniej. 514 koszą po 150 w sezonie i dają rade. Jak byłem u kolegi z forum Ojanusz to w sumie już tam mnie urzekła 514... Janusz też miał 516 a przesiadł się na 514...

E 516 na części
Telefon 695 076 269