21 Ostatnio edytowany przez Pietia (2013-11-21 09:12:38)

Odp: New Holland 8770

Oglądałem nie tak dawno ładego z Anglii ale mi się wydawało i trochę mały 120 lub 130 km Koses ma ładnego 170 km i to robotę robi ładną.

Wojtas jak Twój case sie spisuje nic nie pisałeś ???

Dziś oglądałem ładne agregaty podorywkowo-orkowe w AGRO-TOM zakres pracy od 5 cm do 30 cm i taki jak by mi styknoł koszt w granicach 35 tys. dużo kasy za taki sprzęt
a zakres mocy od 140 do 160 km.

22

Odp: New Holland 8770

Za 50 tysi cięzko jest coś kupić z zachodnich coś konkretnego i sprawnego , te grzmoty z tych 200 koni zgubiły z 50 , no ale za nowy trzeba zabulić,.

mdw

23

Odp: New Holland 8770

Jak dla mnie taki Fastrac 120-130 km byłby idealny. Bardzo podoba mi się 2135, wnętrze kabiny ma ładne już jak w nowszych teleskopach. Patrząc jakie twarde są ładowarki to i traktory powinny być nie do zajechania

E 516 na części
Telefon 695 076 269

24

Odp: New Holland 8770

Pietia jak na model co niby ma 95 koni to jestę w szoku  ciągnie 4 obrotówkę 4x45  ze średnią prędkością 8-9km  przy spalaniu max 15l 
gdzie w porównaniu do naszych to ino 1224 to uciągnie    próbowałem swoją setką to  stawia na dęba i stoi  i tyle
agregat uprawow siewny 3m z włóką  i siewnikiem amazone gdzie wsypię 400kg ziarna   więc zestaw waży około 1.5t i nie marudzi z podnoszeniem ani z trakcją
przyczepy 2x czeszki   i śmiga aż miło  zero przejęcia gdzie w setce  turbina się gotuje   tak więc inna bajka  tego fendta sam bym łykną lecz nie mam kasy na wymianke

kolega miał kiedyś fendta 175km ciągał tym  ibisa 5 obrotową  gdzie zmienił na jelenia 220 konnego i ledwo uzyskiwał prędkości fendta słabszego z tym samym pługiem
co do tego nh jeśli masz brać  to bierz coś sprawdzonego

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

25

Odp: New Holland 8770

masz rację miło zaskoczonym mozna być

26

Odp: New Holland 8770

Pietia fastrac to we wszystkich modelach ma pneumatykę gdyż jest ona niezbędna do działania skrzyni biegów i hamulców .

27

Odp: New Holland 8770

Panowie dziękuje wszystkim za wypowiedzi. Na tym etapie możemy zamknąć tamat.

28

Odp: New Holland 8770

wiec co dajesz spokój z tym NH ? i szukasz dalej ?

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

29 Ostatnio edytowany przez Pietia (2013-10-31 20:26:22)

Odp: New Holland 8770

Rozwazam zakup. Po testach polowych jestem pod wrazeniem. Ale na spokojnie musze do tego podejsc.

30

Odp: New Holland 8770

Pietia opowiadaj po kolei jak tam zakup

E 516 na części
Telefon 695 076 269

31

Odp: New Holland 8770

mozliwe ze kupil bo przy drodze juz nie stoi nh

32

Odp: New Holland 8770

Lechu co tu opowiadać za mało go użytkowałem powiem tak po pracy z ścierniskowym tym co kiedyś pokazywałm 3 metry 7 łap na spreżynach pole po kukurydzy gleba od III do V klasy głębokość 12 - 15 cm. prędkość 12 do 14 na godz. 18 hektarów w 5 kawałkach zajeło mi niecałe 8 godz. wynik jak dla mnie rewelacyjny Fortschrittem to dwa dni by zajeło. Powiem tak serwisant ocenił jego stan na dobry + reszta wyjdzie w polu, ogólnie mechanicznie wszystko sprawne małe przecieki oleju ale to do usunięcia zimą

33

Odp: New Holland 8770

No i git, obyś był zadowolony i żeby się dobrze chował smile opity był? A sprzedałeś coś z dotychczasowego parku?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

34

Odp: New Holland 8770

Pietia byłem dziś u paru handlarzy oglądać zestawy do siewu, i natknąłem się na to monstrum. http://olx.pl/oferta/new-holland-8870-o … bdaf9bb211
Powiedz jak u Ciebie wychodzi spalanie w tak dużym ciągniku, teraz już trochę pojeździłeś to może powiesz więcej. Normalnie nie mogłem oderwać oczu jakie to jest potężne, prawdziwy dzik. Masz jakieś spostrzeżenia na temat tego cięgnika? Jakieś słabe punkty? Na co zwracać uwagę przy zakupie? Ceny też są nie duże jak na taką moc, wiadomo i przebieg nie mały choć w sumie po to jest żeby to robiło.

35

Odp: New Holland 8770

ten przebieg to i tak jakoś tako mały... Te traktory przecież nie są od stania tylko od ciężkiej roboty

E 516 na części
Telefon 695 076 269

36 Ostatnio edytowany przez Pietia (2014-12-02 23:59:15)

Odp: New Holland 8770

Grzegorz co mogę powiedzieć ja jestem osobiście zadowolony robi wszystko jak dwa fortschritty i takie ma spalanie w granicach 20 litrow na godzinę pracy. Na dzień dzisiejszy przepracował jakieś 250 godzin usterka jak była to przetarty kabelek na skrzyni i ściąganie z pola i pół dnia szukania usterki paliło bezpieczniki. Ogólnie bardzo polecam komfort pracy nie do porównania i wydajność w gruberze po gorczycy jak szykowałem na zime pod qq 16 hektarów od 9 do 17 a miał co robić.
PS.
Po nowym roku idzie do mechanika na mały przegląd i maja go trochę pouszczelniać zaczyna się trochę moczyc w trzech miejscach.

W transporcie nieczuje obciążenia na obwodnicy na wiaduktach  nad S 5 idzie jak rakieta ciądnąc za sobą 35 ton.
Pamiętaj że on sam waży prawie 9 ton. Hamulce zamiast płynu pracują na oleju ze skrzyni biegów. Tam jest wszystko tak jak na fortschricie bardzo masywne jak zdejmowaliśmy tyle koło to w trzech.

37

Odp: New Holland 8770

No to popatrzcie tu, ten sam ciągnik 3 lata starszy a tyle już czeka na klienta
http://olx.pl/oferta/ciagnik-ford-8870- … 7dc6305dc0
Krzysiek stracił już nadzieję i
http://olx.pl/oferta/new-holland-ford-8 … 7dc6305dc0
a ma do niego bliźniacze koła ze sprzęgami.
To też jest potwór.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

38

Odp: New Holland 8770

I jeszcze ciekawe czy sprzedaje na części czy dalej stoi cały wink Ciągniczek fajny o dużej mocy i masie, żebym miał do Orki jakies 100ha też bym takiego kupił smile ludzie niektórzy sie na pewno boją kupić bo będą drogie części ale w rzeczywistości nie musi być że od razu coś walnie. Znajomy kupił Deutza 6.81 za 17tyś bo gość uważał ze skrzynia walnięta bo pare biegów nie miał i półbiegów a tam jest wszystko na joystick'u i w serwisie krzykneli 25tyś za wymianę skrzyni a on kupił i zaczął sprawdzać od tego Joystick'a i wyszło że nadpalona była jedna mała rzecz która pasowała od radia czy od telewizora za 11 czy 17zł. Już kilka lat chodzi i skrzynia działa jak należy, zmieniał uszczelkę pod głowicą to jest tak fajnie zrobione jak w C360 tylko maskę zdjąć, bloczek do góry i zrobione. A co do spalania to tylko trzeba mieć dobry sprzęt wtedy jest duża oszczędność paliwa no i dużo czasu na więcej prac wink

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

39

Odp: New Holland 8770

To nie wiem czemu taka przebitka ceny. Ten co jak go oglądałem pobieżnie to przejrzany i w dobrym stanie wizualnym. Ech na razie możne pomarzyć, ale pola przybywa co jakiś czas to jak zmienić to może na coś na prawdę konkretnego smile

40

Odp: New Holland 8770

Sąsiad podobnej mocy NH plus kompaktor 7m uprawiał pod siew ponad 7 ha w dwóch kawałkach przez 50 minut.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia