61

Odp: Zupełnie o niczym

Przyłączam się w imieniu własnym i wszystkich forumowiczów.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

62

Odp: Zupełnie o niczym

Wyrazy współczucia, trzymaj sie

E 516 na części
Telefon 695 076 269

63

Odp: Zupełnie o niczym

Wyrazy współczucia

mdw

64

Odp: Zupełnie o niczym

Współczuję.

65

Odp: Zupełnie o niczym

Piotr trzymaj się. Coś więcej dolegało Mu, oprócz zapalenia płuc?

66

Odp: Zupełnie o niczym

Wyrazy współczucia dla Ciebie i Twojej rodziny.

67

Odp: Zupełnie o niczym

Wyrazy współczucia dla Ciebie i najbliższych.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

68

Odp: Zupełnie o niczym

Współczuję.
Parę razy się chwaliłem na forum że  codziennie rano jeżdżę do mojego dziadka na kawę którą dziadek (92 lata) sam przyrządza wnukowi. Ostatnią przyrządził 30 pażdziernika. Teraz mieszka z moimi rodzicami. Lekarze stwierdzili raka płuc z przerzutami na żebra. Pobył tydzień w  szpitalu teraz się biedak męczy na "ostatniej prostej"....
Taki cichy zabójca. Był okazem zdrowia, wszyscy mu zazdrościli. Wszystko wokół siebie robił sam aż pewnego dnia zabolała go ręka... życie...

69

Odp: Zupełnie o niczym

Mój dziadek miał dokładnie to samo ,guza płuca z przerzutami do żeber. W równy tydzień po postawieniu diagnozy go wykończył... Dziadek miał 84 lata ,w szpitalu był pierwszy i ostatni raz w życiu.

70

Odp: Zupełnie o niczym

Wyrazy współczucia...

Fortschritt b201/5 Fortschritt E512 Fortschritt B-605
Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej smile

71

Odp: Zupełnie o niczym

Współczuję w tym trudnym i ciężkim czasie..

Leszek   dla kolegów'

72

Odp: Zupełnie o niczym

Chłopaki dziękuje za wszystko.

Miał krwiaka w głowie , który miał się wchłonąć a skończyło się zna zapaleniu płuc. Tydzień w szpitalu na neurologii.

73

Odp: Zupełnie o niczym

Współczuję. Mi mama młodo zmarła, mając 54 lata. Wszystko było ok a tu przyjeżdżając do domu leżała na podłodze już z zimnymi rękami. Minęły we wrześniu 3 lata...

74

Odp: Zupełnie o niczym

We wrześniu obchodził 80 lati 50 lat małżeństwa dostał dyplom od prezydenta Dudy.

75

Odp: Zupełnie o niczym

Właśnie niczego nie boję się tak jak śmierci, przeraża mnie ta wizja. A niestety każdy kiedyś umrze.

76

Odp: Zupełnie o niczym

grzesiek luz. Jestes wierzacy to wiesz jaka jest wizja nie wierzący to co tak jakbyś spał odcina Ci świadomość i wszystko. Oby sie tylko przed śmiercią nie męczyć

Rolnik z powołania:-)

77

Odp: Zupełnie o niczym

A skąd ta pewność? Mówisz tak jakbyś umierał co najmniej kilkukrotnie. Żyję na razie tutaj i na razie wiem co jest tutaj, a nie mam pojęcia co nas kiedyś czeka, lub nic na nas nie czeka...

78

Odp: Zupełnie o niczym

powiedz czego sie boisz bo jakos nie kumam

Rolnik z powołania:-)

79

Odp: Zupełnie o niczym

Ja wierzący jestem. Powiem tak, staram się żyć według "pewnych" zasad.
Mimo to obawiam się  że to jak z gaszeniem światła......

80

Odp: Zupełnie o niczym

Nieznanego. Dziś jesteś coś czujesz, coś robisz, mówisz myślisz. A jakby później nic? To trudne i dziwne. Lepiej nie myśleć.