161

Odp: Zupełnie o niczym

Rur3k napisał/a:

Czepiacie się chłopaka że napisał prawdę o zapisie w przepisach i jego kumpla o to że zna i stosuje się do przepisów ( tak jak wymaga jego praca). Piszecie że chory kraj a w Niemczech cudownie bo można jechać szybciej traktorem. A czy któryś z was zrobił z was coś by zmienić ten zapis w przepisach? Albo jakikolwiek inny przestarzały przepis?  Wiecie w ogóle jakie biura poselskie macie w powiecie i kto w nich siedzi?

A tobie z ze znajomosci biura poselskiego wiele dało , to się pochwal ile spraw załatwiłeś chociaź sobie bo o resztę się nie pytam, a ze chory kraj mamy to wiem  i to nie zachwytu do Niemiec ale dla tego ze współpracuje z nimi na co dzień,

Leszek   dla kolegów'

162

Odp: Zupełnie o niczym

Przez biuro poselskie to w sumie nic nie załatwiłem poza kilkoma numerami i spotkaniem z prawnikiem. W samorządzie więcej znaczy pojedynczy człowiek i tu już mam sukcesy jako współautor.

163

Odp: Zupełnie o niczym

Sarast nie wrzucaj wszystkich do jednego worka...

E 516 na części
Telefon 695 076 269

164

Odp: Zupełnie o niczym

Laszek napisał/a:

Sarast nie wrzucaj wszystkich do jednego worka...

Tak mam , duzo widzialem, niech robią swoje,

Leszek   dla kolegów'

165

Odp: Zupełnie o niczym

Dziś miałem *** gówniany dzień, i powiem tyle nie ma sprawiedliwości na tym świecie

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

166

Odp: Zupełnie o niczym

gelek79 napisał/a:

Dziś miałem *** gówniany dzień, i powiem tyle nie ma sprawiedliwości na tym świecie

gelek jak ci na imię tak w ogóle bo chyba nie pamiętam a łatwiej czasami coś powiedzieć 
a tak w ogóle to poradzę ci coś co doradzam każdemu mojemu koledze jak mu coś nie idzie a mianowicie więcej luzu w dupie bo stresem i złym nastawieniem nic się nie zwojuje wszystko na miękko trzeba brać i się nie zastanawiać czemu jest źle tylko robić tak by źle nie było

Nie ma to jak FORTSCHRITT

167

Odp: Zupełnie o niczym

To ja powiem. Grzegorz mu na imię. Głowa do góry.

Siły na zamiary zmierz....

168

Odp: Zupełnie o niczym

Takich idiotów na drodze nie brakuje... Siano w głowie zamiast rozumu. Biedna dziewczynka hmm

Siły na zamiary zmierz....

169 Ostatnio edytowany przez gelek79 (2018-09-26 20:43:09)

Odp: Zupełnie o niczym

Każdy na mnie Gelek mówi i tak zawsze gelek

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

170

Odp: Zupełnie o niczym

No widzicie,jakie to życie ma sens...
Nigdy nie wiesz co się wydarzy następnego dnia
Sprawiedliwości nigdy nie było i nie będzie.
Z globalnego punktu widzenia wszystko dzieje się bez sensu.
Więc wszystko trwa bo po prostu jest i nikt tego nie zmieni.
Nie jeden stary człowiek powie, że co to jest co on przeżył,jak to krótko trwa i wgl. A co powie młody jak jest skazany na takie nieszczęście?

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

171

Odp: Zupełnie o niczym

Tak jak piszesz....
NIe zazdroszczę "obrazka" Mam podobny tylko z gościem po 60tce...

172

Odp: Zupełnie o niczym

Grzesiek, mówił mi Dawid właśnie o tym wypadku. Z nim może jechałeś/? CIekawe jak tam z nią?

173

Odp: Zupełnie o niczym

Czy wierzycie w to, czy to miała być dyskredytacja Leppera?  https://www.newsweek.pl/polska/andrzej- … ow/1v9fk2s

There is no soul, no soul could ever make me it's own...

174

Odp: Zupełnie o niczym

Z obserwacji wiem że  polityka to bagno A w nim prędzej czy później każdy się umoczy.....
Jak ktoś  jest uczciwy to wstaje codziennie i ciężko pracuje A reszta to politycy i propagiciele różnych religii....

175

Odp: Zupełnie o niczym

koseś napisał/a:

Z obserwacji wiem że  polityka to bagno A w nim prędzej czy później każdy się umoczy.....
Jak ktoś  jest uczciwy to wstaje codziennie i ciężko pracuje A reszta to politycy i propagiciele różnych religii....

Wszystko w temacie ujęte trafnie w paru słowach🖒

Siły na zamiary zmierz....

176

Odp: Zupełnie o niczym

koseś napisał/a:

Z obserwacji wiem że  polityka to bagno A w nim prędzej czy później każdy się umoczy.....
Jak ktoś  jest uczciwy to wstaje codziennie i ciężko pracuje A reszta to politycy i propagiciele różnych religii....

:beer::beer::beer:

Rolnictwo - moja pasja. Pamiętaj, rób to co kochasz, a nigdy nie będziesz musiał pracować.
TraktorPedia

177

Odp: Zupełnie o niczym

Noszę sie z zamiarem wymiany kół przednich w moim forszu, wrzucił ktoś 28ki z trzydziestki a prędzej z władka, zorganizowałem sobie jedną felge z 323
I potrzebuje jeszcze jedną, może ma ktoś z Was na odsprzedaż 😀

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

178

Odp: Zupełnie o niczym

Szukam skubarka do drobiu. Ma ktoś doświadczenie i może coś polecić. Potrzebuje do kaczek i gęsi

179 Ostatnio edytowany przez przemo (2019-12-17 20:10:51)

Odp: Zupełnie o niczym

Używałem kiedyś takiej do kurczaków, mieściła chyba 5 sztuk na luzie, pamiętam że podczas skubania zraszałem kurczaki woda z weża to lepiej szło,dałem za nią (coś koło 2007r) coś ok 1000zł (oczywiście używka) i na moje był to fabryczny polski produkt.
Mniej więcej taka http://www.szlachetstal.pl/skubarka-bebnowa/
Ogólnie robota szła zaje...... big_smile Na YT możesz zabaczyć filmiki jak skubią.

180

Odp: Zupełnie o niczym

Jako że zbliża się gwiazdka to jakoś teraz wypada trzeci termin podskubywania gęsi więc doprecyzuj czy one mają to skubanie przeżyć czy nie wink chociaż kaczek to już od lat nikt nie podskubuje na żywo więc raczej będą martwe. Do żywych był by problem znaleźć przynajmniej gęsiarz co bierze ode mnie owies ma problem.