21

Odp: Gender ???

Oj jaki ładny obrazek????

22

Odp: Gender ???

Nikt mi nie chce dokładnie wytłumaczyć więc przeczytałem jeszcze raz w wikipedii i tam nie ma słowa o homoseksualiźmie co tak częstu jest pokazywane, to w czym jest problem

23

Odp: Gender ???

http://www.demoty.pl/nie-wiedziales-co- … nder-69583

mdw

24

Odp: Gender ???

yoko dobre hahahaha big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

25

Odp: Gender ???

http://www.youtube.com/watch?v=UwwLWVpVtT0

26

Odp: Gender ???

dlaczego twierdzicie że homoseksualizm jest promowany?

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

27

Odp: Gender ???

taki żarcik oby nikogo nie uraził : Mam znajomego. Zwierzył mi się, że zakochał się w kozie. Powiedział mi, że wszystko idzie w dobrym kierunku, że za ok. pięć lat będzie mógł zawrzeć związek partnerski ze swoją kozą. Powoli, małymi kroczkami, ale idzie w dobrym kierunku. Mniejszości osiągają swoje cele i jeżeli koza dożyje, to on w imieniu prawa ożeni się z tą kozą.

Leszek   dla kolegów'

28

Odp: Gender ???

Mam znajomego fotografa. Pracuje w agencji w Warszawie. Studio fotograficzne obsługuje 43 facetów, z czego trzech jest hetero reszta homo. Media kreują naszą rzeczywistość. Nie mam nic przeciwko homo, dorośli ludzie wkładają swoje odstające fragmenty ciała we wklęsłe fragmenty innego ciała. Co mi do tego kto w co wkłada ?
Problem zaczyna się wtedy, kiedy media promują taki styl bycia. Homoseksualizm może być wrodzony i nabyty. W dobie braku autorytetów, podsuwa się dyskretnie wzorce do naśladowania. Anoreksja i bulimia jest efektem lansowania w mediach sylwetki suchej szczapy - modelki. Tu widzę niebezpieczeństwo.

Odp: Gender ???

Sławek, najmądrzejszy post w tym temacie. Masz plus.

30

Odp: Gender ???

Jak świat światem byli i będą homo  tylko ich nikt nie nagłaśnial i tu media mają zasługę  w lansowaniu tego problemu? A najgorsze to że politycy robią z tego ideololgię tworząc z nich męczenników?- co w odczuciu wiekszości  przynosi skutek odwrotny od zamierzonego! tak że Sławku - media to broń obusieczna!

31

Odp: Gender ???

jak tak dalej pojdzie Biedroń złoży w sejmie projekt dopłat do wazeliny a Grodzki(a) zaproponuje żeby NFZ refundował operacje plastyczne piersi!świat oszalał.
Kiedyś słyszałem wypowiedz w której ktos porównał stosunek płciowy do pracy silnika-jak to może być żeby tłok poruszał sie w rurze wydechowej a nie w cylindrze!
Może nazwiecie mnie homofobem ale każdy homo to wynaturzenie a stawianie ich na świeczniku przewraca oczywistą oczywistość jaka od wiek wieków panuje w naturze.

32

Odp: Gender ???

Przez tych pedałów to przestałem na rowerze jeździć bo zawsze się jakieś dwa kręciły wink Jack  coś słyszałeś ale nie wiesz co dokładnie ,a chodziło o to że wśród techników i mechaników  nie ma pedałów go każdy mechanik wie że tłok chodzi w cylindrze a nie w rurze wydechowej smile

33

Odp: Gender ???

chyba to słyszałem http://www.youtube.com/watch?v=vjj0emwpbJk
i ten sposób przedstawienia tematu-ten redaktorek też chyba nosi ciasne gatki

34

Odp: Gender ???

Jak bym rok do odsiadki dostał za tego klechę to już się pakuję i jadę do warszawy .

35

Odp: Gender ???

Nie zabijać, leczyć trzeba.

36

Odp: Gender ???

Na jego chorobę leku nie ma .

37

Odp: Gender ???

jest, takie tabletki ołowiane glazurowane miedzą :gun

38

Odp: Gender ???

7,62 x 54 R ?

39

Odp: Gender ???

Jak świnia nie rokuje na przyszłość to podaję jej żelazo .....ale do czaszkowo .

40 Ostatnio edytowany przez mazi (2014-02-05 20:11:13)

Odp: Gender ???

Wojtek jasno i wyraźnie daje odpowiedź.  Pasuje ta odp. do tego co dzieje się na tym forum w wątkach dotyczących księży, wiary, kościoła, gender

http://www.youtube.com/watch?v=NKrCCiEaZ4A

Znawców Fortschritta wielu na forum fachowców na lekarstwo ...