21

Odp: prasa 454

czesio303 napisał/a:

ZNALAZŁEM PRASĘ K430 W BARDZO DOBRYM STANIE JAK JEST Z CZĘŚCIAMI DO NIEJ Z CZĘŚCIAMI OTO ONA                                                                                 http://www.allegro.pl/item1062985138_pr … ikiem.html

wygląda wspaniale, i takiej jeszcze nie widziałem, jest super.  na jakie kraj szły te prasy? czyżby dania?

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

22

Odp: prasa 454

no wyglada jak inne kostkujace smile
poprzednie mialy inna "posture" tu kolo tu pas itp a tu no no niezle a skoro fortschritt to pewnie wytrzyma sporo

23

Odp: prasa 454

A taka to jak wygląda?
http://www.youtube.com/watch?v=s4A5oO27zAA

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

24

Odp: prasa 454

lepiej niz k 442 tongue

25

Odp: prasa 454

Ale przyczepić ją do ZT 325 to już spora kombinacja
http://img819.imageshack.us/img819/5601/img0001r.jpg
Bo wałek za długi, i skrętu brak...

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

26

Odp: prasa 454

ja tak zapinam zwijkę, nie ma dolnego zaczepu.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

27

Odp: prasa 454

Ten zaczep przy prasie wygląda jakby był nieoryginalny, bo jednak prasa była przystosowana do tego ciągnika i wydaje mi się że ten zaczep powinien być dłuższy, chociaż z drugiej strony może zaczep z bolcem jest dłuższy niż hak (hitch)

28

Odp: prasa 454

zaczep  z bolcem jest żeczywiściue dłuższy niż ten hak ..   otwór w dolnym zaczepie  na bolec jest mniej więcej w tym  miejscu co  w górnym ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

29

Odp: prasa 454

Zaczep w prasie na 100 % jest oryginalny .

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

30

Odp: prasa 454

witam potrzebuje instrukcji obslugi k-454

31

Odp: prasa 454

Cześć August. Co możemy to pomożemy - pytaj. Instrukcji raczej nikt nie ma. Prasujemy po te kilkadziesiąt hektarów rocznie to coś tam wiemy.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

32

Odp: prasa 454

żeby dolne rolki zmienić na tłoku trzeba nim wyjechać do tyłu ?

33

Odp: prasa 454

Ja tak zrobiłem. Korbowód odkręca się na dwie śruby na klucz 24, a z tyłu najlepiej zdjąć docisk wiązek, też prosta sprawa. Należy uważać przy wysuwaniu tłoka aby nie zaczepił o kły nagarniaka, bo one są aluminiowe i mogą pęknąć. Jak będziesz miał młot na wierzchu to wymień wszystkie łożyska na wszystkich 11 rolkach i na jakiś czas będziesz miał spokój. Te łożyska można i warto regularnie smarować ale konieczne jest wyjęcie tłoka, zdjęcie segera, dekielka, nałożenie tawotu i poskładanie tego z powrotem i tak 11 razy.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

34

Odp: prasa 454

a nie wiesz może gdzie kupić bo nie które się przytarły i nie kręciły

35

Odp: prasa 454

Mi tokarz dwie dorobił za 10 zł to nawet nigdzie nie szukałem, ale w Pankowie na pewno dostaniesz, bo tam dorabiają mnóstwo takich rzeczy, a dla dobrego tokarza to kilka minut roboty.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

36

Odp: prasa 454

chyba tak zrobie

37

Odp: prasa 454

Panowie, pomocy! :wow:


Znajomy z zagranicy poprosił mnie o wyszukanie mu dwóch części do prasy 454, ale ja za grosz się na tym nie znam i nawet nie mam pojęcia zielonego, jak części te się nazywają (on nie mówi po polsku)... Chodzi mu o części nowe, czy to jest w ogóle realne, żeby to u nas kupić? Z góry przepraszam za jakość zdjęć, ale były robione w dosyć ciemnym garażu średniej jakości telefonem. Będę wdzięczny za jakiekolwiek kontakty, sugestie, podpowiedzi, a nawet za nazwy tych elementów. Wiem, że ten pierwszy to jakiś element aparatu wiążącego.

Pozdrawiam,
Krzysiek

http://i33.tinypic.com/9i62b9.jpg
http://i36.tinypic.com/2h3wzuw.jpg

38

Odp: prasa 454

Druga fotka to igła ale pierwsza to do końca nie wiadomo bo może to być docisk zaciskacza ,docisk palca supłacza ,zaciskacz albo palec ? więc musiał byś bardziej precyzyjnie strzałką zaznaczyć .

39

Odp: prasa 454

Co do igły  to patrz zakładka SKLEP ok 80 zł za sztukę, a co do aparatu wiążącego to musisz sprecyzować tak jak pisze koseś, bo ze zdjęcie ciężko cokolwiek wywnioskować.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

40

Odp: prasa 454

Cały nowy aparat w tamte żniwa kosztował 500 zł .

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."