41

Odp: prasa 454

Witajcie,

już wszystko wiem smile Chodzi o cały aparat wiążący (supłacz, tak?). Jeśli chodzi o igłę, to dzięki, MAREKPE, po południu poszukam w sklepie smile A gdzie szukać tych supłaczy? Bardzo dziękuję za pomoc! smile

Odp: prasa 454

Supłacz a cały aparat to różnica.

43

Odp: prasa 454

Chodzi o aparat, gdzie można go dostać? smile A jeszcze w kwestii tych igieł - na stronie sklepu widzę Forschritt seria E i Z, a ta prasa to zdaje się K-454, czy byłby ktoś tak dobry i podzielił się konkretnym linkiem? Z góry dzięki smile

44

Odp: prasa 454

kshyhu nie kombinuj tylko zadzwoń to też znajdą 74 850 68 22 Fortschritt Panków

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

45

Odp: prasa 454

mam 453 ostatnio zpracowala w zniwa 2011 jesli jej nie sprzedam to ja zezlomuje

46

Odp: prasa 454

dabrowiak napisał/a:

mam 453 ostatnio zpracowala w zniwa 2011 jesli jej nie sprzedam to ja zezlomuje

A skąd ty mieszkasz dobry człowieku?

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

47

Odp: prasa 454

Witam Panów mam do sprzedania prasę Fortschnit K454 sprawna, posiadam też wiele części zapasowych jeśli nie uda mi się jej sprzedać w całości to sprzedam na części! Zainteresowanych proszę o kontakt pod numerem 664610049 odpowiadam także na email.

48

Odp: prasa 454

Witam. czy może mi ktoś powiedzieć jak to jest z tymi obrotami w K454?? bo zastanawiam się nad zakupem takiej prasy a tu piszą że ona wymaga 1000obr a inni ze pracują nią z ciągnikiem który ma 540obr???

49

Odp: prasa 454

3 sezony prasowałem 4011 z 540 obr a potem 3 sezony ZT 325  z 1000 obr i to są 2 rożne światy.  W przeciętnej słomie na najwyższym biegu IV-2 3-3,5 ha na godzinę(4011 jedynka to wszystko czyli 0.8ha/godzinę). Mam konflikt z niektórymi dlaczego tak drogo liczę za usługę, raz wytłumaczyłem i powiedziałem, że jak nie pasuje to nie dzwonić. W zdecydowanej większości dzwonią jęczą, ale dzwonią.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

50

Odp: prasa 454

wicher jak masz 1000 obr to ta prasa chodzi normalnie tak jak to przewidział układ  warszawki na 540 też idzie ale to pomyłka, 1000 obrotów sprawia że prasa jest bardzo żwawa robota idzie dynamicznie i czasami 385 rzuca do przodu i do tyłu big_smile

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

51

Odp: prasa 454

Ja beluję na 540 i też nie nażekam , nie chcę mi się przekładać wałka ale w przyszłym roku przełoże i spróbuję na 1000 podejżewam że wydajność może być szokująca.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

52

Odp: prasa 454

Panowie mam problem z prasa K454 od jakiegos czasu zaczeła mi ciagle łamac iglice i nie wiem co z tym począć. prosze o pomoc

53 Ostatnio edytowany przez pawelg (2014-05-24 16:38:38)

Odp: prasa 454

Tak sama z siebie zaczęła czy coś majstrowałeś przy niej?Nie zdejmowałeś łańcucha ?Jak chcesz to dzwoń może coś poradzimy , tel pod spodem.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

54

Odp: prasa 454

Panowie jakie wymiary ma ta prasa? zmieści się na szerokość na półciężarówkę (ładowność 12t) z plandeką? I faktrycznie ona ma 2,5 tony?

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

55

Odp: prasa 454

Waży coś koło tego , mi przywoził na starze ale bez plandeki i ze zdjętymi burtami , także pod plandekę raczej nie wlezie. Jak chcesz dokładne wymiary to zadzwoń rano to pójdę i zmierzę.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

56

Odp: prasa 454

Nie no jak mówisz ze na starze bez burt jechała to wiem ze w plandeke nie wejdzie. Będę musiał cos bliżej poszukać i na kołach ja przytargac....

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

57

Odp: prasa 454

Alo na takiej trochę większejszej autolawecie.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

58

Odp: prasa 454

Witam, czym różnią się prasy 453 od 454 i którą lepiej kupić...?

59

Odp: prasa 454

Z tego co wiem to różnice sa nie wielkie np inny skok łańcucha napędzającego aparaty i parę innych pierdół , praktycznie to samo. Jak chcesz to mogę Ci sprzedać 453 na pełnym chodzie prasuje ze szok , mi nie potrzebna bo mam rolkę.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

60

Odp: prasa 454

witam
interesuje się prasą k454 nie ukrywam ze kusi mnie cena, chce się dowiedzieć czy i jak ona będzie chodziła z c360  (gdzieś czytałem ze były one produkowane na 540 i 1000 obr), jak jest z jej wydajnością bo mam nh366 i przy dużych pokosach słomy potrafi się zapchać pobierak, i jak jest z prasowaniem na zleżałym zbożu czy sprzęgło nie wyłącza pobierak,
i najwazniesze czy aparaty da się dokupić