121

Odp: Zakup ciągnika

Janusz przyjmuje twoje słowa jako zaproszenie, przy następnej okazji skorzystam.

122

Odp: Zakup ciągnika

Androl może będę jechał po koła do Przasnysza to koło Ciebie będę jechał big_smile

123

Odp: Zakup ciągnika

No to zapraszam na pit-stopa, po trasie Płońsk - Ciechanów w Ojrzeniu 4 km w bok tel.609178171

124

Odp: Zakup ciągnika

ja mam okazje kupić piecio letniego masseya koło 100 koni , jeden własciciel w Polsce od korbanka, cena 100 tys do negocjacji , jutro jade oglądać

mdw

125

Odp: Zakup ciągnika

kurde 100 tys .... ehh że ja nie mam takiej kasy .... 

aktualnie sprzedałem przez przypadek cwojego case i też jeste w trakcie poszukiwań  ciągnik w granicach 32tys

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

126 Ostatnio edytowany przez yokoslaw (2014-06-11 22:28:45)

Odp: Zakup ciągnika

ja też nie mam takiej kasy, raczej ajakaś krecha bedzie jak sie dogadam,  a jaki traktor szukasz?

mdw

127

Odp: Zakup ciągnika

najchętniej  case tak powyżej 100koników

chodź deutze są tanie tylko czy to warte tongue

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

128 Ostatnio edytowany przez yokoslaw (2014-06-11 22:37:47)

Odp: Zakup ciągnika

odpusc deutza , kumpel ma case http://olx.pl/oferta/ciagnik-case-5140- … ecd10227e8  . maszyna sprawdzona kładziesz 45 tysi i zabierasz , maszyna jest sprawdzona. to nie handlasz , musiał odpuscic gospodare i sprzedaje

mdw

129

Odp: Zakup ciągnika

Androl jak się nic nie zmieni to wpadnę na pewno, będę dzwonił.
Wracając do wątku, znajomi kupili na wiosnę Case 1455 i to jest ładny byczek, pieniądze nie duże.

130

Odp: Zakup ciągnika

nie chce tych  case5150 i pochodnych  zadużo się ich naoglądałem na kołkach ..... tam są natrętne elektrozawory  od półbiegów które potrafią przysporzyć siwizny .... kolega walczy już z pół roku z modelem 4230 czy jakoś tak model 85konny  raz jedzie raz nie jedzie .... już go chyba teraz 4 raz rozkładają na części .... wolę właśnie stare ale mechaniczne albo nowe  do których są katalogi szczegółowe ....

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

131

Odp: Zakup ciągnika

kuzyn wczoraj przyprowadził tego potwora http://tractorsfarmmachinery.blogspot.c … ition.html

mdw

132 Ostatnio edytowany przez Laszek (2014-06-14 12:20:02)

Odp: Zakup ciągnika

piękny cool

E 516 na części
Telefon 695 076 269

133

Odp: Zakup ciągnika

piękny piękny  ale musi mieć  na czym robić tongue lub kupe kasy 

jadę jutro na bolesławiec popatrzeć na złomki  może coś się upoluje  o ile będzie pogoda  bo jak na razie ładnie przelotnie pada

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

134

Odp: Zakup ciągnika

http://otomoto.pl/new-holland-tm190-tm- … 31507.html

jakieś panowie opinie o tym ciągnikach i modelach fajny przebieg ciekawe czy prawdziwy ?

135

Odp: Zakup ciągnika

Mnie trochę razi jak w ogłoszeniu jest teks po "wymianie oleju ,filtrów i serwisie " po co robić koszty jak sprzęt idzie na sprzedaż ?

136

Odp: Zakup ciągnika

wygląda na zadbany z resztą to młody u nas kółko rolnicze ma NH  180 km i są zadowoleni a orzą ok 300 ha rocznie i znajomy ma też ale nie pytałem o szczegóły

137

Odp: Zakup ciągnika

blazej1694 napisał/a:

http://otomoto.pl/new-holland-tm190-tm- … 31507.html

jakieś panowie opinie o tym ciągnikach i modelach fajny przebieg ciekawe czy prawdziwy ?

sprzedałeś zetory? szukasz ciagnika czy tylko tak oglądasz

Rolnik z powołania:-)

138

Odp: Zakup ciągnika

Tak oglądam chodź bardziej bym wolał kupić nowego a zetor na razie zostaje ale w każdej chwili będzie na sprzedaż.

139

Odp: Zakup ciągnika

Pompty paliwowe siadają w TM 170-190 km to ich wada psują całą opinie o TM wypowiedz szefa serwisu NH.

140

Odp: Zakup ciągnika

tak więc oglądałem dzisiaj tego masseya to model 4455, 100 koni, 2007 rok 2700 motogodzin , komplet wąskich kół,  bierzniki praktycznie 95%, zwykła skrzynia ,wyrwałbym go za 90 tysi, stoi 50km ode mnie, sam nie wiem, żuciłem oferte ile chce zapłacić poczekam jak sie sytuacja rozwinie.

mdw