101 Ostatnio edytowany przez jacy (2015-11-10 11:17:32)

Odp: wapno

koledzy co do wapna granulowanego ja w tym roku zakupiłem wapno granulowane -kreda -POLCALC Z AGROLOK-u podobne w AMPOL-MEROLU mają ok.100zł drożej na tonie a co do składu i skąd pochodzi to nikt w firmie nie powie ani słowa nawet sprzedawcy i przedstawiciele
ale    - świat jest mały i dowiedziałem się że owo wapno woził smoluchowi -czyli ampolowi mój znajomy swoimi tirami w roku2014/15 przywiózł mu ponad 1000 ton jakie było jego zdziwienie jak mówiłem mu jaka cena  a później moje zdziwienie jak powiedział że może mi przywieżć to samo wapno za 1/3 ceny z jego marżą ale warunek cały tir czyli jakieś 26 ton
więc w 2016 zamawiam całego tira i sypie na bogato już 2 koledzy też sobie  zamawiają

102

Odp: wapno

A w jakiej cenie Ci tego Polcalca może przywieźć jeżeli to nie jest tajemnica?

103

Odp: wapno

pochwal się chociaż na PW

104

Odp: wapno

Bo smoluch już zagarnął pół okolicy i nie tylko to cwany lis a najwięcej wiedzą ci za miedzą tak samo sprawa się przedstawia z jego niby kwalifikatem ale to w innym dziale do rozwinięcia "smolucha small business"

105

Odp: wapno

Polcal robi Luień Kujawski ogłaszali się na olx tylko cena była 450 a drugi gatunek chyba 250
http://www.polcalc.pl/

106

Odp: wapno

scoda widzę że jesteś zorientowany ,powiem tak AMPOL-MEROL to największy złodziej rolników gdziekolwiek będzie miał swoje macki, agrolok bierze od niego nawozy a ma taniej od niego
ja byłem z przyczepą rzepaku u niego bo nie chciało mi się czekać w elewatorze, po próbach powiedzieli mi że cena 1185 !!! wku...łem się i pojechałem do elewatora ta sama przyczepa i cena 1380 !!! za tą samą przyczepę więc można sobie policzyć x 5 ton ale wiem gdzie kupują rzepak i połówki nie są liczone jako zanieczyszczenie !!!

cena wapna granulowanego to 200 zł
jak by któryś z was chciał na przyszły rok to dajcie znać jak będę więcej wiedział to się odezwę do każdego telefonicznie

107

Odp: wapno

A jak z km ? Nie przeszkadza duza odleglosc?

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

108

Odp: wapno

A rozpuszczał ktoś ten Polcalk w wodzie?

109

Odp: wapno

Zaczęły się szkolenia, jeden z prelegentów na dzisiejszym twierdził że 1 mm skały wapiennej rozpuszcza się 10-15 lat.

110

Odp: wapno

jacy napisał/a:

scoda widzę że jesteś zorientowany ,powiem tak AMPOL-MEROL to największy złodziej rolników gdziekolwiek będzie miał swoje macki, agrolok bierze od niego nawozy a ma taniej od niego
ja byłem z przyczepą rzepaku u niego bo nie chciało mi się czekać w elewatorze, po próbach powiedzieli mi że cena 1185 !!! wku...łem się i pojechałem do elewatora ta sama przyczepa i cena 1380 !!! za tą samą przyczepę więc można sobie policzyć x 5 ton ale wiem gdzie kupują rzepak i połówki nie są liczone jako zanieczyszczenie !!!

cena wapna granulowanego to 200 zł
jak by któryś z was chciał na przyszły rok to dajcie znać jak będę więcej wiedział to się odezwę do każdego telefonicznie

to wapno za 200zł? http://www.polcalc.pl/ byłbym zainteresowany, nie wiem czy sam Tira wezme ale raczej kogos znajde do spółki w mojej okolicy

Rolnik z powołania:-)

111

Odp: wapno

Krzysiek napisał/a:

A rozpuszczał ktoś ten Polcalk w wodzie?

ja rozpuszczałem , rozpuszcza sie wszystko, własnie skonczyłem o rzepakach i pszenicy rozsiałem po 200 kg na 80 ha

mdw

112

Odp: wapno

jak za 200 zł to ja dwa tiry po zniwach chetnie zamówie. płaciłem po 450

mdw

113

Odp: wapno

Za taką kasę jesli woda rozpuszcza wszystko to też jestem zainteresowany...
Androl nie wszyscy o tym pamiętają - wiedzą...

114

Odp: wapno

też bym wziął autko

115

Odp: wapno

Ja wapnuję od zawsze, i od zawsze węglanowe kieleckie. Gdy upadł SKR kupiliśmy z kolegami na spółkę piasta łańcuchowego. Na bimber może zabraknąć wink na wapno nigdy.

116

Odp: wapno

Po tyle to i ja samochód wezmę.

117 Ostatnio edytowany przez PawełS.64 (2016-08-20 22:07:41)

Odp: wapno

androl napisał/a:

Na bimber może zabraknąć wink na wapno nigdy.

:uuuu::uuuu::uuuu::uuuu::uuuu:

118

Odp: wapno

Ryki w Lubelskim ? stamtąd pochodzi kolegi tato.

119

Odp: wapno

Jacy i jak z tym wapnem? wink

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

120 Ostatnio edytowany przez artureekk (2015-11-20 00:39:40)

Odp: wapno

Witam serdecznie!


W nawiązaniu do wcześniejszych ofert   przesyłam informacje na temat dostaw wapna granulowanego  KPG-40 ksi    do gospodarstwa:

- cena dla zestawu ( 24 tony - bigi 500 lub 1000 kg )  wynosi netto 395 zł/t  ( 426,6 zł/t brutto )

( istnieje mozliwość zakupu kontrolnego od 2 ton  w bigach 1000 kg - w cenie netto 455 zł/t z dostawą)

Jest to węglan wapnia pochodzenia kredowego do podtrzymywania i regulacji odczynu ; stosowany przedsiewnie i pogłównie


Dawki od 250 kg - do 1500 kg/ha w zależności od strategii nawożenia, wartości pH i kategorii agronomicznej gleby.

- granulki od 1,6 do 6,2 mm ( niska zawartość ścieru - podziarna  )


- bardzo wysoka reaktywność

- zawartość ekwiwalentu CaO min 40 średnio 45 %


- wilgotność 6 - 12 %  ( nie skleja sie )


- na życzenie możemy zaoferować  frakcję 8-16 mm




Ceny podane  obowiązują do 30 października  2015 r. lub do wyczerpania zapasu.



UWAGA : w stałej ofercie nawóz standardowy CaO min 50 % i dolomit CaO+MgO min 45





Najlepszy kontakt : kom. 665954227



Zapraszamy do wcześniejszego zakupu.

 



PPU Agroenergetyk Sp. z o.o.



Ryszard Kulpa

kom: 665 - 954 - 146


tel/fax. 77/453 50 48


fax. 77/545 40 68









Ul. Obrońców Stalingradu 29


45-594 Opole


Kapitał zakładowy 150000zł


NIP: 754-302-83-25


Regon: 160378378




www.agroenergetyk.pl







www.zeofirex.pl     taka oferte dostałem