21 Ostatnio edytowany przez artureekk (2014-04-29 10:19:29)

Odp: Agronom Roto

przypominam:walka: ze mam taki sam na sprzedaż

22

Odp: Agronom Roto

To juz masz dlugo na sprzedanie, masz w tom jakis problem?
Ja myszle ze to jest optymalny obrotowy plug za Forscha.
Mam jeszcze niesony obrotowy resorowy plug i w gorkach juz jecham po tylnych kolach i to mam w przodu 20st. obciaznikow, dlatego kupilem polzawieszany plug.

23 Ostatnio edytowany przez Pietia (2014-04-29 14:45:22)

Odp: Agronom Roto

polum a ile on zabiera szerokości rozmawiałem z chłopakiem ma agronoma 6 skib na zabezpieczeniach pneumatycznych zabiera około 1,6-1,8 metra strasznie mało a tak duży  pług ale ma małe odkładnie i tylko lemiesze-łopaty przykręcane na 2 śruby

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/75493eeab296.jpg

24 Ostatnio edytowany przez artureekk (2014-04-29 14:55:14)

Odp: Agronom Roto

po porostu kawał żelastwa jak przyjedzaja i zobaczą na oczy to są przeażeni wielkoscią
pewnie niebawem  pujdzie na złom

25

Odp: Agronom Roto

artureekk to może zrób promocję i sprzedaj dziadostwo za tyle ile dają zawsze jakiś grosz w kieszenie i większy luz na ogrodzie.

26

Odp: Agronom Roto

Pietia napisał/a:

polum a ile on zabiera szerokości rozmawiałem z chłopakiem ma agronoma 6 skib na zabezpieczeniach pneumatycznych zabiera około 1,6-1,8 metra strasznie mało a tak duży  pług ale ma małe odkładnie i tylko lemiesze-łopaty przykręcane na 2 śruby

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/75493eeab296.jpg

Tego Agronoma nie chcialem, ma duzo malo korpusy na 30cm.
Ten moj Agronom i ten co ma arturek ma wielke korpusy,ktore maja miec 35cm,ale robi okolo 40cm.

27

Odp: Agronom Roto

Arturek poczekaj do żniw daj promocyjną cenę , to się może dogadamy.A tak wogóle to jest sprawny czy do poprawek?

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

28

Odp: Agronom Roto

Taka jest jego szerokość orki:

http://www.farmweb.cz/galerie/4680/41094/496193.jpg

29

Odp: Agronom Roto

Szerokość ok , tylko lipnie będzie się odorywało od miedzy , kółko het z boku.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

30

Odp: Agronom Roto

Kazdy plug ma plusy i minusy :nie_wiem:

31

Odp: Agronom Roto

ostatnie 2 ha orałam ja zagonówką bo jeden siłownik od przewracania, się zepsuł uszczelniacz jest jakie pare robótek w jak każdym starawym  sprzęcie

32

Odp: Agronom Roto

u mnie we wsi jeden gościu ma zawieszanego SUKOWA 5 skibowego obracalnego, korpusy ma też chyba na 30 cm, jak go podnosi Forterrą 115 to traktor nawet się nie zabuja, bardzo lekka konstrukcja. W sumie najgorzej on nie orze tylko na początku trochę się męczył żeby go dobrze ustawić

E 516 na części
Telefon 695 076 269

33

Odp: Agronom Roto

Widziałem Sukova na targach i wywarły na mnie bardzo złe wrażenie z wyglądu. Jednak przyjechałem do domu i z ciekawości na internet siadłem zobaczyć jak orzą. I o dziwo nie najgorzej właśnie orzą. Mimo wszystko jako nie miałbym odwagi kupić takiego.

34

Odp: Agronom Roto

pawelg napisał/a:

Szerokość ok , tylko lipnie będzie się odorywało od miedzy , kółko het z boku.

Taki sam komentarz słyszałem kilka tygodni temu jak znajomy przyprowadził nówkę Jaśka 135 kucy z obrotówką Vogel&Noot.
Przeważnie obrotówki tak mają.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

35

Odp: Agronom Roto

poulm napisał/a:

Mam jeszcze niesony obrotowy resorowy plug i w gorkach juz jecham po tylnych kolach i to mam w przodu 20st. obciaznikow, dlatego kupilem polzawieszany plug.

Poulm chciałbyś może sprzedać 10 sztuk obciążników na przód ?

36

Odp: Agronom Roto

Mozno, potrzebuje na drugiego Forscha, kdzie mieszkasz?

37

Odp: Agronom Roto

misiek napisał/a:
poulm napisał/a:

Mam jeszcze niesony obrotowy resorowy plug i w gorkach juz jecham po tylnych kolach i to mam w przodu 20st. obciaznikow, dlatego kupilem polzawieszany plug.

Poulm chciałbyś może sprzedać 10 sztuk obciążników na przód ?

mam kilka chyba 6 sztuk

38 Ostatnio edytowany przez poulm (2014-05-02 08:16:42)

Odp: Agronom Roto

Tez byłyby dobre, obciaznikow jest zawsze malo :dance:
Niestety jest transport problem,miesczkasz dosc daleko :hmmm:
Dlaczego masz na sprzedać tego Agronoma,masz malo pole,lub male kawałki?

39

Odp: Agronom Roto

No własnie jak ktoś kupuje taki pług, od razu zazdroszczę mu pól.

40

Odp: Agronom Roto

Poulm ale to ja chce kupić ciężarki a nie sprzedać.

Arterk, a jak je sobie cenisz?