21

Odp: Opolagra

Byłem raz  w poznaniu kupa sprzętu było  nawet ok ale ja tam wole  agroshoł   pod poznaniem ale sie wtedy wszyscy nabzdryngolili :satan:

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

22

Odp: Opolagra

A  czy  uśmiechnięty Donek  będzie  na  Oplagrze?   wink  big_smile

23

Odp: Opolagra

Jestm na Opolagrze prawie co rok bo z Namysłowa mamblisko a zawsze jest co pooglądać

24

Odp: Opolagra

draqon22 napisał/a:

A  czy  uśmiechnięty Donek  będzie  na  Oplagrze?   wink  big_smile

Wybory się zbliżają to wszystko możliwe, może nawet w towarzystwie Jarka przyjedzie <rotfl>

Na poważnie to wybiera się ktoś, na ich stronie czytałem, że będą też pokazywać zwierzaki. Można będzie żywą krowę zobaczyć, a może i przejechać się na niej wink

25

Odp: Opolagra

Mnie  nie  będzie  .  za  daleko!  mam  400  km  i  czasu  brak sad

26

Odp: Opolagra

ja się nadal zastanawiam do piątku mam czas jak nie  dam znac to nie jade to pisac kto bedize na 100%  big_smile moze będize warto tongue i sie %%% na zapoznanie tongue

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

27

Odp: Opolagra

Panowie kto jedzie na agro shoł do bednar bo mam zamiar 23 września tam jechać.

28

Odp: Opolagra

Jakby ktoś mógł rzucić okiem na arenę opryskiwaczy i zobaczyć, który opryskiwacz sobie dobrze tam poradził to proszę o opinie. Chodzi mi głównie o opryskiwacze polskie: Pilmet, Krukowiak, Tadlen, Bury, Stanimpex .....

29

Odp: Opolagra

Ja nie pojadę ale jadę teraz do Baszkowic na takie pokazy rolne

30

Odp: Opolagra

Hmm ja to może ze szkoły pojade z klasą.. Jeszcze nie wiadomo czy puszczą big_smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

31

Odp: Opolagra

Macie fajnie możecie sobie oko zawiesić na nowym sprzęcie U nas jak jest jakiś pokaz to  jeden ciągnik góra trzy do tego prasa trochę balonów kiełbaski ito wszystko Sprzęt jednego sprzedawcy Najbliżej mam chyba do kielc ale to jest wiosną chyba a do was kawałek drogi jest

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

32

Odp: Opolagra

ja jade do bednar na pewno ale 24 chyba

Fortschritt zt 423 a razy 2

33

Odp: Opolagra

No więc to już pewne będę 23 i pochwalę się że brałem udział w konkursie dla konstruktorów organizowany przez Poradnik Rolniczy i Agro Foto .Konkurs polegał na przedstawieniu wynalazku albo udoskonalenia w gospodarstwie  .Wysłałem zdjęcia ładowarki (tej dużej) i uzyskałem  trzecie miejsce wygrywając kosiarkę husqwarna i między innymi dla tego jadę do bednar żeby porozmawiać z reporterem z Poradnika Rolniczego.

34

Odp: Opolagra

można wiedzieć jaka konstrukcja wygrała???

Rolnik z powołania:-)

35

Odp: Opolagra

Gratulacje! Jak będziesz w gazecie to pisz chtnie poczytam wink

36

Odp: Opolagra

a pierwsze miejsce zajol opryskiwacz z trzydziestki chyba

Fortschritt zt 423 a razy 2

37

Odp: Opolagra

koseś to jak będzie cię dużo w mediach to daj znać w odpowiednim linku bo takowy już jest a tak swoją drogą to gratulacje i nie spoczywaj na laurach

38

Odp: Opolagra

Jak ma spocząć na laurach przecież zajął tylko trzecie miejsce wink. za rok zrobi ciągnik lepszy niż fendt i na pewno wygra :walka:
Wielki gratulacje koses :beer:

Rolnik z powołania:-)

39

Odp: Opolagra

Dzięki chłopaki i już mam pomysł na mały samojezdny rozścielacz do słomy i będzie to dedykowane do obór gdzie szerokość korytarza wynosi około 1m.

40

Odp: Opolagra

Bingo big_smile
czekam tongue
I też gratuluje wink