21

Odp: E 517 Mdw

Celowo na zakręcie nie wrobił bo droga w pobliżu nie cofał bo miotły w zestawie brak. smile

Znawców Fortschritta wielu na forum fachowców na lekarstwo ...

22

Odp: E 517 Mdw

mazi jakie masz obroty na bębnie przy takiej masie i predkości

23

Odp: E 517 Mdw

Pietia zwróć uwagę że ma mniejszy heder ale sprzęt i tak super gra smile

E 516 na części
Telefon 695 076 269

24

Odp: E 517 Mdw

820 obr/min fakt w niektórycb zbożach brakuje hedera. smile

Znawców Fortschritta wielu na forum fachowców na lekarstwo ...

25

Odp: E 517 Mdw

Młóciłem przed wczoraj pszenica plon około 7-7,5tony  przy takiej prędkości jak ty to musiałbym cały kombajn odtykać poł dnia młocarnia na 800-820 obrotów prędkość na liczniku 1,6-1,8 nic szybciej nie szło od razu jak szybciej tracił na obrotach na młocarni.
Dlatego się pytam jak widzę twój filmik to F1 normalnie

26

Odp: E 517 Mdw

Na początku też tracił obroty na młocarni a nie pownienen winny był pas 4 rzędowy ten przy silniku ale prysneliśmy go specjalnym spreyem mozna smołą naciągneliśmy i teraz nie ma bata spadnie 10 obr to max a spadały nawet 150 obrotów.

Znawców Fortschritta wielu na forum fachowców na lekarstwo ...

27

Odp: E 517 Mdw

Mazi a jaki to sprey

28

Odp: E 517 Mdw

CX-80 spray do pasków klinowych. Taki http://www.cx80.pl/nasze-produkty/prepa … -klinowych

Znawców Fortschritta wielu na forum fachowców na lekarstwo ...

29

Odp: E 517 Mdw

Super robota, plus leci. Coraz więcej tych maszyn jest smile Czy robiłeś mu czujniki, zegary ?? Przymierzam u siebie zrobić, bo tylko zegar o temp. oleju chodzi i kontrolki od ładowania, a reszta nic sad

30

Odp: E 517 Mdw

maniek 516b a u ciebie jak idzie z wydajnością ???

byłem już w grenne zakupiłem  środek  na paski zobaczymy co z tego wyjdzie.

31

Odp: E 517 Mdw

Brat jeszcze przyjdzie dziś to z mojego konta opisze co i jak z pasami.

Znawców Fortschritta wielu na forum fachowców na lekarstwo ...

32

Odp: E 517 Mdw

Ta pszenica z filmu dała 7.5 t/ha nieźle.

33 Ostatnio edytowany przez mazi (2014-07-24 20:33:51)

Odp: E 517 Mdw

Jeśli chodzi o pasy i ich naciąganie pas 4 rzędowy przy silniku załączam młocarnię na zgaszonym silniku i sprawdzam ściśniecie zwoji sprężyny przy napinaczu jak jest dobrze ściśnięta sprężyna napinam obok drugi napinacz który jest obok i naciąga górne koło napinacza w ten sposób żeby po wyłączeniu młocarni nie ciągnęło a dźwignia młocarni włączała się z oporem.


maniek516b napisał/a:

Super robota, plus leci. Coraz więcej tych maszyn jest smile Czy robiłeś mu czujniki, zegary ?? Przymierzam u siebie zrobić, bo tylko zegar o temp. oleju chodzi i kontrolki od ładowania, a reszta nic sad

Zegar obrotów, prędkości i obr. młocarni u nas siedzi ale dołożyliśmy zegar elektroniczny z allegro za 146 zł. pasuje na oryginalne czujniki i pokazuje ładnie.


Popadało więc był czas coś sklecić tu przegląd pracy w rzepaku jęczmieniu i pszenicy

https://www.youtube.com/watch?feature=p … TI9SWL98EE

Znawców Fortschritta wielu na forum fachowców na lekarstwo ...

34

Odp: E 517 Mdw

Dzięki za to. Nic nie głubi przy takiej prędkości ?? Gdy go kupiłeś to zegary i czujniki miałeś na chodzie ??

35

Odp: E 517 Mdw

maniek516b napisał/a:

Dzięki za to. Nic nie głubi przy takiej prędkości ?? Gdy go kupiłeś to zegary i czujniki miałeś na chodzie ??

Nic nie gubi odpowiednie ustawienie i jest super ważny jest bączek któfy sypie na podsiewacz musi mieć łopatki bo jak nie ma cały materiał idzie jedną stroną i gubi, tego dużego nie mam nachodzie i nie chodził reszta działa

Znawców Fortschritta wielu na forum fachowców na lekarstwo ...

36

Odp: E 517 Mdw

Dzięki.

37 Ostatnio edytowany przez Pietia (2014-07-25 10:15:29)

Odp: E 517 Mdw

maniek516b u mnie tylko jeden czujnik nie działa reszta ok. Duży zegar mam przeniesiony pod podbitkę dachu lepiej się spogląda a z boku zbiornika mam wstawiony dodatkowy zegar od obrotów silnika tak że w kabinie mam tylko prędkość i obroty młocarni.

PS.

Dziś po pracy zabieram się za pasy.

38

Odp: E 517 Mdw

Ja w swoim muszę zacząć dochodzenie po kabelkach, stopniowo i może mi się uda ją reaktywować smile
Ps. Jaki to jest zegar z alego za 146zl, go się tylko podpina pod czujniki ?? Jakie posiada funkcję ??
Z góry dziękuję smile

39

Odp: E 517 Mdw

http://allegro.pl/obrotomierz-traktor-c … 14891.html   


Podpinasz pod kable kalibrujesz i pokazuje obroty dodatkowo dioda biała zaświeca się jak za niskie obroty są i czerwona jak za duże można pod jeden wpiąć 2 lub 3 czujniki z przełącznikiem i wybierać odpowiedni sygnał.

Znawców Fortschritta wielu na forum fachowców na lekarstwo ...

40

Odp: E 517 Mdw

Może za rok mój tak będzie mkną:)