21

Odp: III Wojna Światowa

Ja tam też nię mam zamiaru za kraj krwi przelewać choć pracuje w mundurze  i dla Państwa a broń trzymam codziennie w ręku

GG 16238418

22

Odp: III Wojna Światowa

to co byście zrobili gdyby wróg przyszedł po wasze rodziny, te bliskie i dalsze, wyjechalibyście na madagaskar???

23

Odp: III Wojna Światowa

Kamil, nosisz mundur i trzymasz codziennie broń.
Robisz to tylko i wyłącznie dla pieniędzy ? Kto Ci pozwolił założyć mundur i nosić broń w takim stanie świadomości ? Na wypadek W, najpierw podlegają mobilizacji wszystkie służby mundurowe. Jak masz na mundurze gdziekolwiek wizerunek orła i coś biało czerwonego, nie przystoi Ci powyższy tekst. Jakby co, to broń ciśniesz w krzaki a mundur pod most ?
Ten utwór był/jest przebojem
http://cocacolalajt.wrzuta.pl/audio/7t9 … alochronie
w takim razie mnie nie dziwi nic.
Jestem przerażony jutrem naszego kraju.

24

Odp: III Wojna Światowa

Sławek nie trap się. I tak tradycyjnie chłopi staną w gotowości bojowej w myśl starej zasady ŻYWIĄ I BRONIĄ, bo mają o co walczyć czyli o swoją własność, którą jest ziemia. Najemnik jakim jest każdy mundurowy w tym kraju, jest w stanie walczyć po każdej stronie konfliktu w czasie jednej wojny, za dukat okrągły jak słońce. Patrz książka: Daj nam, Boże, sto lat wojny. Dzieje niemieckich lancknechtów 1477-1559 Marka Plewczyńskiego.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

25

Odp: III Wojna Światowa

No Marek, Ty potrafisz człowieka podtrzymać na duchu !
Rzucę bagnet, rzucę broń. Nie cierpię tego utworu, dlatego mi się utrwalił.
Ja bym wam chłopaczki rzucił - F 1 między nogi. Minęło 30 lat od mojej służby w LWP. Dziś mi ich dać na dwa miesiące łącznie z uprawnieniami. Inaczej by śpiewali.

26

Odp: III Wojna Światowa

się Sławek 42 nie irytuj dla nas już tylko formacja pod nazwą Volkssturm. jak by co !!!!

Leszek   dla kolegów'

27

Odp: III Wojna Światowa

Jak się domyślam Kamil jest klawiszem

28

Odp: III Wojna Światowa

https://www.youtube.com/watch?v=HWXNyxwoMJs

29

Odp: III Wojna Światowa

ale tak na prawdę to jakie mamy szanse z ruskimi -żadne

30 Ostatnio edytowany przez Kamil2610 (2014-09-01 22:10:20)

Odp: III Wojna Światowa

sławek 42 napisał/a:

Kamil, nosisz mundur i trzymasz codziennie broń.
Robisz to tylko i wyłącznie dla pieniędzy ? Kto Ci pozwolił założyć mundur i nosić broń w takim stanie świadomości ? Na wypadek W, najpierw podlegają mobilizacji wszystkie służby mundurowe. Jak masz na mundurze gdziekolwiek wizerunek orła i coś biało czerwonego, nie przystoi Ci powyższy tekst. Jakby co, to broń ciśniesz w krzaki a mundur pod most ?
Ten utwór był/jest przebojem
http://cocacolalajt.wrzuta.pl/audio/7t9 … alochronie
w takim razie mnie nie dziwi nic.
Jestem przerażony jutrem naszego kraju.

Sławek ale po co tu się denerwować i  tracić nerwy i zdrowie  na darmo  kilka dni temu podpisałem listę demobilizacyjną  dzięki której nie zostanę powołany do wojska  ponieważ ktoś  musi pilnować złodziei  itp ...

GG 16238418

31

Odp: III Wojna Światowa

trudno przyjdzie poświęcic część Ukrainy bo łobuzami ze Wschodu żadna siła nie ma jednak szans .wstydzą się Amerykańscy i Europejscy przywódcy przyznać do tego,ale prawda jest smutna próbował Napoleon i Adolfek w dupkę zebrali i po balu .do wojny to nam jednak bardzo daleko.

Leszek   dla kolegów'

32

Odp: III Wojna Światowa

Putin robi to co na dobrego przywódcę przystało, jeżeli nadarza się okazja na zajęcie jakiegoś terytorium to ją wykorzystuje , po drugie wszyscy się go boją i to wykorzystuje, gra wszystkim na nosie, a unia jako państwo nie ma wojska więc się boją , by musieli pedziów i zboczuchów do wojska przyjmować to się nie opłaca bo zamiast walczyć by tylko dupy dawali , Ruskim wojna była by na rękę bo mają do końca roku oddać potężny dług i po prostu wojna by się im opłaciła. Bardziej można się obawiać Amerykanów bo oni mogą w tej chwili toczyć wojnę prawie z całym światem co przy potężnym zadłuzeniu i deficycie budżetowym oraz upadającej gospodarce, prowadzonej przez lewaków, mogło by być przyczyną agresji USA pod dowolnympretekstem na jakikolwiek kraj

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

33

Odp: III Wojna Światowa

zgadzam się z tobą Andrew89 ale co do Ameryki to uważam że Obama jako pierwszy pokazał słabość wobec rosji  A Putin to wykorzystuje .tak lichego prezydenta to USA  jeszcze nie mniało .

Leszek   dla kolegów'

34

Odp: III Wojna Światowa

co do obamy moim zdaniem wcale taki słaby to on nie jest,patrząc na liczbę prowadzonych konfliktów,no i na poparcie kongresu...

35

Odp: III Wojna Światowa

Wczoraj o godz 22:30 przelatywało 5 samolotów transportujących żołnierzy na wschód. Nisko leciały a taki warkot szedł od nich że aż powietrze drżało wink

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

36

Odp: III Wojna Światowa

u mnie też było słychać, a w czwartek leciało 6

E 516 na części
Telefon 695 076 269

37

Odp: III Wojna Światowa

mam tylko cichą nadzieję że to wszystko się uspokoi...

38

Odp: III Wojna Światowa

Wczoraj widziałem na trasie Zamość -Kraśnik jak jechał transporter, a tego jeszcze nie było u nas.

39

Odp: III Wojna Światowa

miał jakieś oznaczenia?

40

Odp: III Wojna Światowa

Nie zdążyłem zobaczyć, ale raczej Polski.