41

Odp: III Wojna Światowa

mam nadzieję...

42

Odp: III Wojna Światowa

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/sueddeu … enka/l7hbc

43

Odp: III Wojna Światowa

III wojna to u nas się zaczyna jak coraz częściej słyszę o jakiś popaprańcach co noworodki gwałcą. Jak wczoraj usłyszałem to mi się nie dobrze zrobiło, i dziecka szkoda. Kara śmierci dla takiego, albo publiczny lincz!

44

Odp: III Wojna Światowa

na pal takiego....

45

Odp: III Wojna Światowa

prawde mówiąc dostaniesz adekwatnie większą karę za jazdę rowerem po dwóch piwach niż za takie coś, ale najbardziej wkurza mnie zlot całej chmary psychologów i tym podobnych gadów,którzy to swoją gadką robią z delikweta nie poczytalne prosie...

46

Odp: III Wojna Światowa

Wracając, jak pijany do ściany.
Akcja trwa.
Niemaszki robią co mogą. Kuszą małego żydka czymś tam. Ten na forum ONZ mówi (nawet bez kartki) co mu nakazali.
Biedny człowiek (mentalnie), który jest prezydentem biednego kraju (materialnie), robi co może.
Mam nieodparte wrażenie, że jesteśmy rozgrywani. Te kurwy doszły do wniosku, że wojna militarna jest z biznesowego punktu widzenia nie opłacalna. Jedna marka zainwestowana w wojnę (militarną) dawała 0.16 zysku . Wojna ekonomiczna daje 0.23. 
I lepiej wygląda na forum ogólnoświatowym.
Że III wojna trwa, chyba nikt nie ma wątpliwości. Proszę o opinie w temacie.

47

Odp: III Wojna Światowa

Wszystko się zgadza. Nic dodać nic ująć....w ciekawych czasach żyjemy....pozdrawiam

Leszek   dla kolegów'

48

Odp: III Wojna Światowa

Ostateczne rozwiązanie sprawy chińskiej jeszcze przed nami. Ameryka gospodarczo pada a mając silną armię będą próbować jeszcze coś ugrać. Każda hegemonia na świecie ma swój kres. Poczynając od cesarstwa rzymskiego po przez imperium mongolskie , osmańskie , brytyjskie , francuskie, niemieckie i kończąc obecnie na amerykańskim, wszystkie miały swój początek i koniec. Koniec dominacji danego imperium zawsze kończył się ogromnymi zawirowaniami a najczęściej wojnami. Teraz nadchodzi wiek Azji, czy nam się to podoba czy nie. Europa stanie się światowym skansenem,chyba że się opamiętamy i zaczniemy się dogadywać z Chinami jako zabezpieczenie naszej nietykalności. Nato nas nie obroni a wręcz przeciwnie, z chęcią urządzą sobie u nas poligon, żeby ochronić tereny niemieckie( mowa o obszarze między Bugiem a Odrą) . Jeżeli Niemcy dokoptują sobie Szwecję do NATO to będą miały możliwość wyrwać się spod kontroli SZAP a tym samym wrócą do celów do których dążą od kanclerza Bismarcka. Dużo jest zamieszania i kto się połapie w tym wszystkim to będzie górą.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

49

Odp: III Wojna Światowa

W temacie coraz ciekawiej. Jak wojna na Ukrainie wyleczyła świat z cowida tak teraz wojna u żydów natychmiast zakończy wojnę na Ukrainie. Jaki ten Świat mały !

50

Odp: III Wojna Światowa

Kolejne ognisko zapalne na bliskim wschodzie. Jeżeli Iran nie weźmie odwetu za rzeź na Palestyńczykach to może konflikt się nie rozleje na większy obszar. Jak mawiał klasyk zobaczymy, czas pokaże.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

51

Odp: III Wojna Światowa

Żydzi zabili w miesiąc około 10000 osób w tym ponad 3500 dzieci. I nikt nawet się nie zająknął o sankcjach....

52

Odp: III Wojna Światowa

Mnie to też bulwersuje. Jeszcze USA ma im broń dać

Rolnik z powołania:-)

53

Odp: III Wojna Światowa

Swoi swoim, dozbrajają własny lotniskowiec.

54

Odp: III Wojna Światowa

Ukraina, Palestyna, My - gawiedź słuchająca z otwartymi ustami niusów, a tymczasem .....
III Wojna Światowa wkracza na bardziej widoczny (czytelny dla laików) temat. Federalizacja Europy. Federalizacja krajów członkowskich Unii Europejskiej, czyli formalny zalążek powstania IV rzeszy niemieckiej.

55

Odp: III Wojna Światowa

Niemiecki kanclerz dostał na wiosnę zielone światło od Bidena na urządzanie Europy po swojemu. Co więcej, jeżeli dołączą Szwecję do NATO to jest duże prawdopodobieństwo że ten układ z centralą w Pentagonie się zmieni. Polecam "Komentarz Ósmego Dnia" na YT

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

56

Odp: III Wojna Światowa

W Turcji nasza nadzieja....jedyny pewny kraj  NATO i to bardzo duży który ma coś do powiedziania i nie wacha się to robić...

Leszek   dla kolegów'

57

Odp: III Wojna Światowa

https://www.youtube.com/watch?v=Y4ebVQG_ILM

58

Odp: III Wojna Światowa

Jest niedziela, trochę czasu wolnego. Można poczytać, coś obejrzeć.
Na początek artykuł, wywiad z Michałem Fiszerem.
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci … hca-z.html
Drugi materiał to film wywiad z Markiem Budziszem. Trochę długawy, ale warto posłuchać do końca. Zgadzam się z jego oceną strategii USA w stosunku do Europy, szczególnie do Polski. Wyrachowanie, zimna kalkulacja anglosaska. To jest dobre co jest dla mnie dobre, zero emocji i sentymentów. Polska ? Jaka Polska ?
https://www.youtube.com/watch?v=kST-2R5lTgM