21

Odp: Przeróbka pompy wspomagania.

Też tak można zrobić, tylko jak starą odłączysz to sprawdź czy się nie zatrze bez oleju.

22

Odp: Przeróbka pompy wspomagania.

Dzisiaj oglądałem i przymierzałem bo przyszła pompa. Jedyne rozwiązanie to to jakie zapodał tomek 1974 ,  opcja z boku na pasek to niewypał trzeba by wycinać maskę.

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

23 Ostatnio edytowany przez Dario (2010-09-21 14:11:17)

Odp: Przeróbka pompy wspomagania.

Maski wycinać raczej nie trzeba, ale koło pasowe dać z dodatkowym miejscem na 2 paski i mieć pompę przystosowaną do paska, bo taka zwyczajna nie ma odpowiedniego łożyskowania i dosyć szybko się rozpadnie. Jak chcesz z boku na pasek to od ciężarówki IFY trzeba cały komplet wziąć tzn. pompa, łapa silnika i koło pasowe, przerobić przewody hydrauliczne i gotowe.
Jak znajomy poskłada swojego potwora to pstryknę fotkę jak to wygląda z oryginalną pompą od IFY.

24

Odp: Przeróbka pompy wspomagania.

Jak nie masz wieloklina to pasuje klucz 14 tylko trzeba trochę pod szlifować frezy na pompie a ciśnienie na orbitrorze jest ustawione na 140.

25

Odp: Przeróbka pompy wspomagania.

od czego są te poduszki gumowe na kole pasowym i jak je do niego przymocowałeś

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

26

Odp: Przeróbka pompy wspomagania.

Poduszki ma on oryginalne i otwory w kole pasowym dla nich też. Jak pompa jest z przodu to tak jest napędzana.

27

Odp: Przeróbka pompy wspomagania.

Czyli w moim wypadku sprawa się komplikuje , zastanawiam sie czy nie kupić 323

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

28

Odp: Przeróbka pompy wspomagania.

Dobre big_smile
Jak masz okazje kupić dobrego to kupuj, a do tego to albo ściągnij koło pasowe z wału silnika, nawierć i nagwintuj cztery otwory, możesz też dokupić sobie koło pasowe z gotowymi otworami.

29

Odp: Przeróbka pompy wspomagania.

znalazlem 323 wywoławcza 9 tys do negocjacji jutro jadę oglądać tylko mały ból nie rejestrowany bez briefu , ale mój 303 też bez papierów

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

30

Odp: Przeróbka pompy wspomagania.

Do jeżdżenia po polu nie potrzebne są tablice, a na drodze wystarczy ci legitymacja wink
Jeśli będzie w dobrym stanie technicznym to kupuj.

31

Odp: Przeróbka pompy wspomagania.

To nie lepiej było by dla ciebie wziąć 320 od Wojtasa i przełożyć swój przedni z przystawką. I ile klamotów byś miał na zapas. Koszty transportu znikome. Same plusy.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

32

Odp: Przeróbka pompy wspomagania.

To raczej zły pomysł, bo jak Wojtas sprzeda 320 to porzuci forum, a ma fajny awatar.

33

Odp: Przeróbka pompy wspomagania.

no i Piotrek   wiesz co bierzesz smile  a swojemu byś założył  zwykły przud i miał byś 2 smoki big_smile za dyche oddam

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

34

Odp: Przeróbka pompy wspomagania.

Do jeżdżenia po polu nie potrzebne są tablice, a na drodze wystarczy ci legitymacja img/smilies/wink

Dario te czasy  mineły

To nie lepiej było by dla ciebie wziąć 320 od Wojtasa i przełożyć swój przedni z przystawką. I

Myślałem o tym ale koszta mogą być większe ,nie wiadomo jak ze skrzyniami czy to jest to samo czy da się to zrobić

no i Piotrek   wiesz co bierzesz img/smilies/smile  a swojemu byś założył  zwykły przud i miał byś 2 smoki img/smilies/big_smile za dyche oddam

Wojtas podał mi sie twój forsz ale ten napęd nie daje mi spokoju nie weim co pasuje potrzebował bym rady fachowca

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

35

Odp: Przeróbka pompy wspomagania.

Zadzwoń do Romka do Pankowa. On takie przeróbki robił kilka razy i na Wojtasowego też się czai, bo dokładając 2-3 tysie ma do sprzedania traktor za 17. A to 4-5 tysiaków za kilka dni roboty.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

36

Odp: Przeróbka pompy wspomagania.

MAREKPE Twierdził dziś że wszystko by pasowało    a ja się wypowiedziec nie moge bo nie wiem nie rozbierałem skrzyni tongue Tak to  jak ktos weźmie mój ciągnik to ma gwarancje że w najbliższym czasie go nie zaskoczy  ALe to taka  gadanina ja chce sprzedac inni chca kupic

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

37

Odp: Przeróbka pompy wspomagania.

Piotr zadzwoń do Artura z Zagrodna miał cały komplet od IFY pompa koło pasowe i mocaowanie jak widziałem a chciał chyba 350 zł. i zapewniał zę w super stanie 603 81 62 08

38

Odp: Przeróbka pompy wspomagania.

Panowie to nie chodzi o to żeby ze starego zrobic coś nowego bawię się w to gospodarowanie bo to lubie ale jak po całym dniu orki bolą plecy i ręce to mam dość , traktor stary części drogie przeróbka nie zawsze wychodzi , to człowiek ma różne mysli. Przerobie wspomaganie narobie się i co? traktor dalej stary brak komfortu pracy dalej żal.  To nie wątek zali wiec nie kontynuje

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

39

Odp: Przeróbka pompy wspomagania.

Widze Pioterk że jak wsiadłeś do mojego forszaja odpaliłeś i załączyłeś radio to się zakochałes i oblazły cię flustracje tongue  nie martw się  Marzenia sie spełniają

Dario Avarotka zostawie wraz z sobą big_smile Zostaje mi jeszcze prasa forszajowa big_smile i Sentyment big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

40

Odp: Przeróbka pompy wspomagania.

No i poddałem się ,w moim przypadku przeróbka to koszty. Za nowe koło pasowe chcą 400zł za używane 250 do tego poduszki po 15 zł za sztukę. Musiał bym podnieść chłodnicę do cholery spawania i roboty gra nie warta świeczki. Szukam 323 decyzja zapadła.

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty