21

Odp: Trudności w kierowaniu 512

Tak tylko z kierownicą i tylko jak jest już gorący, raszta działa super smile

22 Ostatnio edytowany przez Andrew89 (2009-08-10 20:58:40)

Odp: Trudności w kierowaniu 512

Podepnę się tutaj bądź co bądź forszaje podobne, tyle że w 14 są dwie pompy. W swoim forszaju  mam podobny problem jak Enjo. podczas opuszczania i podnoszenia hedera jest problem z kręceniem kierownicy (może mi się tylko tak wydaje ale jakby wtedy malał przepływ oleju przez rozdzielacz ) takie mam wrażenie :hmmm: ..... gdy kręcę tylko kierownicą to wszystko w należytym porządku. . . czyżby pompa dużego układu podczas pracy ma gorącym oleju jakoś spowalniała swoje obroty a co za tym idzie spowalniałaby pompę układu kierowniczego ? :nie_wiem:

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

23

Odp: Trudności w kierowaniu 512

Panowie jest sprawa przed sezonem chciałbym poprawić kierowanie w 512. Problem jest od kilku ładnych lat ale do rzeczy, kombajn słabo podnosił heder i nie szło kierować więc pompa została wymieniona na nową, wszystko zaczęło działać ale kierować nadal szło ciężko więc orbitrol poszedł do regeneracji co nie poprawiło sytuacji, załatwiłem drugi orbitrol i to samo, temat odpuściłem na parę lat ale chciałbym to teraz zrobić. Czy jest gdzieś jakiś zawór który odpowiada za ciśnienie na orbitrolu ( orbitrol nie ma w sobie żadnego zaworu ) ?

24

Odp: Trudności w kierowaniu 512

sprawdź drożność przewodów

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38