21

Odp: Rozdzielacz hydrauliczny ㋡

żaden problem wszystko schodzi z podłoga w kilka minut, ale biegi jeszcze nigdy mi sie nie zablokowały

22

Odp: Rozdzielacz hydrauliczny ㋡

vistula1 napisał/a:

Witam w związku z tym ze denerwowało mnie oryginalne sprzęgło i hamulec, nie tylko to ze hamulec ciężko chodził ale ze przy obrotówce nogę trzeba wysoko zadzierać. Druga rzecz pocenie się wysprzeglików, wszystko wywaliłem i założyłem pompkę sprzęgła wspomagana powietrzem i serwo hamulcowe pneumatyczne razem z pompka pojedyncza.Wszystko chodzi jednym paluszkiem nawet na zgaszonym silniku, hamulec przyczepy tez jest podłączony i działa idealnie, oryginalny wyrzuciłem. Jak by miał ktoś pytania jak i co tam zrobione pisać.

Ciekawa alternatywa w szczególności do zt 303 300

23

Odp: Rozdzielacz hydrauliczny ㋡

sprzęgło w 323 przerobić nie problem, wysprzeglik został oryginalny tylko przełożyłem rurkę z płynem do serwa, wężyk z płynem od zbiorniczka i dodałem powietrze i wszystko chodzi. Nawet bez powietrza niema problemu z rozsprzegleniem

24

Odp: Rozdzielacz hydrauliczny ㋡

Super sprawa, widać autosan dobrze współpracuje z ZT

E 516 na części
Telefon 695 076 269

25

Odp: Rozdzielacz hydrauliczny ㋡

Pytanie czy ten pedał nada się do sprzęgła?  https://www.olx.pl/oferta/pedal-hamulca … kYIUS.html

26

Odp: Rozdzielacz hydrauliczny ㋡

tak, to jest ten sam

27

Odp: Rozdzielacz hydrauliczny ㋡

Możesz podpowiedzieć co gdzie podłączyć? Dzięki z góry.

28

Odp: Rozdzielacz hydrauliczny ㋡

na 2 zdjeciu z ogłoszenia od pedału liczac pierwsze idzie powietrze, drugie rurka do wysprzeglika, a od dołu zasilanie ze zbiorniczka z plynem zostaje jedna sprawa hamulec skrzyni jestem na etapie robienia jego. jak masz pytania dzwon 600 690 989

29

Odp: Rozdzielacz hydrauliczny ㋡

panowie jestem po testach polowych i drogowych sprzęgła, hamulca i gazu i powiem, ze oryginału nie chce widzieć na oczy. Sprzęgło i hamulec wszystko chodzi idealnie i jednym paluszkiem ciągnik rusza bardzo precyzyjnie i nie podrzuca kabiny (czasami miałem tak)hamulce idealne jak w osobówce cztery koła zatrzymuje cięgnik na miejscu. Jak by kto potrzebował oryginalne częśc,i czyli zawór pod kabiną, pompa hamulca z wspomaganiem i odcinacz przyczepy z siłownikiem hamulca to możemy się dogadać, pompy sprzegła i wspomagania sprzęgła już nie ma

30

Odp: Rozdzielacz hydrauliczny ㋡

a co z wom i uls ?

31

Odp: Rozdzielacz hydrauliczny ㋡

wszystko działa

32

Odp: Rozdzielacz hydrauliczny ㋡

weź wrzuć foto, to je rewelacja.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

33

Odp: Rozdzielacz hydrauliczny ㋡

foto i filmik w wolnej chwili jak będę składał ciągnik, będzie jeszcze jedna przeróbka wszystko będzie udokumentowane.

34

Odp: Rozdzielacz hydrauliczny ㋡

Mam i JA smile

https://naforum.zapodaj.net/thumbs/c5653b778cbb.jpg

GG 16238418

35

Odp: Rozdzielacz hydrauliczny ㋡

Brawo Ty. smilesmile

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

36

Odp: Rozdzielacz hydrauliczny ㋡

Panowie podpowie ktoś jak podłączyć taki rozdzielacz jak ma mazi? Chodzi mi o te dwa przewody co idą z pompy na oryginalny rozdzielacz- jeden cienki drugi grubszy.

37

Odp: Rozdzielacz hydrauliczny ㋡

Zaślepić Ten Mniejszy . Z Resztą Mazi Już Nie Ma Pompy Oryginalnej W Forszaju Tylko Moja Pompę .

GG 16238418

38

Odp: Rozdzielacz hydrauliczny ㋡

Jak to, zaślepić wyjście z pompy? Jak doprowadziłem do czegoś takiego w UNHZecie to pompę rozerwało na pół, za taką radą do dupy zajadą...

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

39

Odp: Rozdzielacz hydrauliczny ㋡

MAREKPE napisał/a:

Jak to, zaślepić wyjście z pompy? Jak doprowadziłem do czegoś takiego w UNHZecie to pompę rozerwało na pół, za taką radą do dupy zajadą...

Dobre !!!

Leszek   dla kolegów'

40

Odp: Rozdzielacz hydrauliczny ㋡

No dobra, ale z tego co pamiętam to tamten nowy rozdzielacz ma dwa wejścia zasilania olejem to nie możemy by podpiąć obu węży pod oba wejścia??? A powrót zrobić normalnie jednym. Tak na mój rozum to może działać wink