181 Ostatnio edytowany przez Dawid (2007-05-01 09:49:25)

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam.

Mam na imie Dawid  mieszkam 30 kilometrow od chojnic na pomorzu, mam aktualnie Fortschritta E-514, oraz Ursusa 1614 z 96r (mial byc 323-a , ale tak jakos wyszlo).

Mamy 120 ha gospodarstwo w tym 115 to Zboża.

Mam 17 lat smile Ucze sie w Technikum Rolniczym smile

182

Odp: Powiedzcie coś o sobie

dzięki za plusa koledzy

http://img64.imageshack.us/img64/3324/imieniny056qc0.th.jpg

183

Odp: Powiedzcie coś o sobie

oraz Ursusa 1614 z 96r (mial byc 323-a , ale tak jakos wyszlo).

No to żałuj

Witamy na forum :beer:

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

184

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam serdecznie wszystkich fanów forszajów!!!!!
Jestem Bartek, zarejstrowany już jakiś czas temu, ale się jeszcze nie przedstawiłem co właśnie czynię. Mieszkam w woj. dolnośląskim, 10 km od miasta powiatowego Wołów. Mam 28 lat i tylko 25ha. Moja przygoda z forszajem rozpoczeła się równo 2 lata temu gdy kupiłem e512 z 1986r stan prawie idealny (2400mth) za 17 tyś +4 tyś nowa sieczkarnia. (zwrucił się po pierwszym sezonie)
Później kupiłem 323 z 1987r za 18 tyś + opłaty (łącznie 19 tyś) Wygląd zewnętrzny ok opony prawie nowe, ale ta skrzynia.... (teraz bym wiedział jak sprawdzić ten traktor)
No a jak już miałem 323 to kupiłem agregat uprawowy, obowiązkowo fortschritt ( b 281 chyba) I tak wygląda mój park forszajowski.

Plus dla kolegów dbających o to forum.

Bartek.

185

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Jeżeli za 10 tys do 20 tys można mieć niezły traktor, to po co kupować drogie można za resztę pieniędzy kupić jakąś maszynę

186

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Stwierdzasz czy pytasz? Poza tym to chyba nie ten wątek ale mimo wszystko witam na forum :dance:

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

187

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam. Mam na imię Michał i mam 24lata. Jestem studentem i  rolnikiem smile. Mieszkam niedaleko Chełma woj. lubelskie. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów:)

188

Odp: Powiedzcie coś o sobie

witamy smile zapowiada się aktywny forumowicz  :brawo:  masz + za dobry start :beer:

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

189

Odp: Powiedzcie coś o sobie

heh dzięki. Fajna atmostera na tym forum. Nie ma takich kozaczków co głupoty wypisują  jak na ppr. Tak trzymać. Pozdrawiam

190

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam i pozdrawiam, oczywiście też+

tel: 605107385  czynny non stop
ZT 323 A 89`
E 512 77`
B 200/5 83`
Brakuje mi Trabanta   http://img77.imageshack.us/img77/6011/fzt303nb5.gifhttp://img519.imageshack.us/img519/7425/cccp.jpghttp://img148.imageshack.us/img148/4215/trolex.jpg

191

Odp: Powiedzcie coś o sobie

siemka siemka witam kolege z najlepszego rocznika plusik za date urodzenia

[you] nie zaśmiecaj forum zanim napiszesz pomyśl[you]

192

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam wszystkich fanów i posiadaczy forszaja.
Jestem nowym forumowiczem, który wczesniej tylko od czsu do czasu tu zaglądał. Posiadam 323 z 87 roku drugi taki sam zakupiłem do kapitelnego remontu, który obecnie służy za składnicę części zapasowych. Ciągnik robi na 100 ha. i ma co robić. Od 3 tygodni jestem posiadaczem e517 (do której poszukuję instrukcji obsługi) więc po żniwach będę mógł coś więcej powiedzieć o tym sprzęcie. Gospodarstwo połozone w okolicy Żagania woj lubuskie. pozdrawiam wszystkich adamj24

193

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Wiatam kolegę z sąsiedniego województwa smile

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

194 Ostatnio edytowany przez mat83 (2007-05-29 13:35:12)

Odp: Powiedzcie coś o sobie

rodzina  fanów się rozrasta smile Na forum znajdziesz na pewno tą instrukcje.

195

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Tj. kogoś kto ją ma :smiley:

196

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam. Mam na imię Adam, 27 lat. Posiadam E-512 (właśnie przechodzi prawie kapitalny remont) Jestem z okolic Głogowa. Kombajn pracuje na 42 hektarach. Mam małe pytanie, ale to już poszukam czy nie pisaliście o tym. Pozdrawiam serdecznie wszystkich zarejestrowanych na forum.

197

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam serdecznie ziomka  :brawo:

Dałem ci wszystkie uprawnienia tak więc mozesz zakładać nowe wątki

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

198

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Czesc jestem Przemas.Od 2 latek srednioszczesliwy posiadacz skladaka 303+323+sw 400 smile Po zaglebieniu sie w bebechy musze przyznac ze to solidna konstrukcja.Tylko w skrzyni nie bylem ale wyglada mimo30 lat jak nowa.Za te male pieniadze sadze ze to doskonaly material na eksperymenty ktore obecnie robie.Beda foty niebawem.

199

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witamy i czekamy na opis i fotki Twojego...hmm... składaka:)

There is no soul, no soul could ever make me it's own...

200

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam sam jestem ciekawy jak ten misz-masz wygląda szkoda tylko że silnik ma sw400 moc podobna ale pali trochę więcej :hmmm:

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty