2,401

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć Paweł ! 😎

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

2,402

Odp: Powiedzcie coś o sobie

cześć

Nie ma to jak FORTSCHRITT

2,403

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Czesć

2,404

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witaj

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

2,405

Odp: Powiedzcie coś o sobie

witam mam 22 lata i chce zasięgnąć trochę wiedzy z waszego forum smile

2,406

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć. A skąd jesteś? Napisz coś więcej o sobie

E 516 na części
Telefon 695 076 269

2,407

Odp: Powiedzcie coś o sobie

siema
widzę  mój rocznik
uzupełnij profil i powiedz coś konkretniej

Nie ma to jak FORTSCHRITT

2,408

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć Przemek wink

Siły na zamiary zmierz....

2,409

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć

2,410

Odp: Powiedzcie coś o sobie

witamy1

Leszek   dla kolegów'

2,411

Odp: Powiedzcie coś o sobie

dzięki że odpowiedzieliście:)  mieszkam nie daleko Nowogardu i wujek oddał mi swoją ziemie do uprawy i chcę się tym zająć bardziej jako hobby smile na co dzień pracuje na dużej gospodarce.  no więc zacznę od tego że nie jestem jeszcze posiadaczem tej marki ciągnika  szukam z303  lub z 323 byłem jednego oglądać i nie był za ciekawy smile i z góry przepraszam za błędy, pisanie nie w tym dziale itp ale  dopiero ogarniam to forum a czasu za wiele na to nie ma smile

2,412

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Wszystko na spokojnie. Każdy z nas, -kto tu nowy- się uczy smile ten co oglądałeś   jest w ogłoszeniach ? I co z nim nie tak było ?

Siły na zamiary zmierz....

2,413

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam ziomala.

2,414

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Widze ktoś z zachodniopomorskiego wink Siema.

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

2,415

Odp: Powiedzcie coś o sobie

https://www.olx.pl/oferta/fortschritt-z … ac644019e8 bylem oglądać go dwa razy. raz jak była temp-15  (niby nie odpalany dwa lata)  rozrusznik popsuty więc odpalali go na zaciąg i bardzo długo  nie odpalał  a jak odpalił  to na wolnych obrotach gasł i strasznie kopcił i ciśnienie na zimnym miał niecałe 2 ale że nie wydawał mi się najgorszy to   pojechałem drugi raz z wujkiem i  kolegą co ma z303 z silnikiem lelyanda  i tym razem było dość ciepło a chodził jak  czołg nie skręcał coś tłukło w silniku  i zalany wszędzie przepalonym olejem skrzynia hydraulika itp i teraz jest u mnie w wiosce z303 stoi od 4 lat na źle złożone sprzęgło i chcą za niego 5 tyś opony tył nowe na powietrzu  przód gorzej ale też na powietrzu tylko straszny wygląd ma i nie wiem czy warto smile

2,416

Odp: Powiedzcie coś o sobie

1 zł za kg to dobra cena.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

2,417

Odp: Powiedzcie coś o sobie

no ale wiesz  obawiam się że jak go wyciągnę z tych pokrzyw to okaże się że jeszcze rok to go nie uruchomię bo ciągle będzie coś smile

2,418 Ostatnio edytowany przez forszaj303 marek (2018-03-31 14:23:07)

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Wiesz Przemku,chyba z 20 km ode mnie stoja dwa na sprzedarz u dwóch gosci w jednej wiosce. Jeden 323 a u drugiego 303,jak coś to mógłbym zadzwonić do kolegi i sie spytać jak one tam stoją

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

2,419

Odp: Powiedzcie coś o sobie

to możesz zadzwonić bardzo bym był wdzięczny i  najlepiej jakieś zdj jak byś mógł to bardzo bym był wdzięczny  smile

2,420

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Dobrze,na razie wiem ze 323 na pewno dalej stoi,nie wiem jak bedzie z czasem to w środe porobie foty,a jak nie zdąże,to kolega podjedzie i pstryknie,a kurcze już gdzieś jego zdjęcia mi przysyłał,ale przepadły.

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0