1,621

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam,jestem Łukasz,ieszkam niedaleko Bydgoszczy. Jestem szczęśliwym posiadaczem ZT323A i od tygodnia B-201. Pozdro dla wszystkich,to forum bardzo pomaga w problemach z forszajami.

Transport lawetom do 10 ton 696364854 24 h

1,622

Odp: Powiedzcie coś o sobie

TO JEST NAJLEPSZE FORUM ROLNICZE !!! chociaż zarejestrowałem się nie dawno, jako gość obserwowałem jego powstawanie i podziwiałem determinację Piotrfire w jego tworzeniu.

1,623

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam i pozdrawiam .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

1,624

Odp: Powiedzcie coś o sobie

lukas0304 napisał/a:

Witam wszystkich użytkowników tego bardzo fajnego a zarazem przydatnego forum. Jestem Łukasz mam 21 lat, użytkuję od 8 lat zt300 a od nie dawna zt323 mieszkam w okolicach Pułtuska.

Siema ziomal big_smile

1,625

Odp: Powiedzcie coś o sobie

witamy!!

1,626

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam Kolegów.

1,627

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Czołem koledzy witojcie wink

1,628

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam wszystkich.

1,629 Ostatnio edytowany przez lukjak17 (2013-04-04 15:06:22)

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam
Nazywam się Adam  i pochodzę z województwa dolnośląskiego , miejscowości Stary Waliszów. Bardzo proszę o pełną aktywacje konta ,jest mi bardzo potrzebna.Dziękuję.

1,630

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam
To forum jest nie tylko bombowe, ale i potrzebne big_smile
Piotrze SORY że wymądżam się tu od ponad dwóch miesięcy a jeszcze nie poprosiłem cię o pełną aktywację konta, to może tak przy okazji i ja poproszę. :red:

1,631

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Piotrze SORY że wymądżam się tu od ponad dwóch miesięcy a jeszcze nie poprosiłem cię o pełną aktywację konta, to może tak przy okazji i ja poproszę. img/smilies/icon_redface

mówisz i masz :beer:

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

1,632

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam nowego kolegę .

1,633

Odp: Powiedzcie coś o sobie

no i o to Adamie chodziło smile Witamy.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

1,634

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Adaś A Mówiłem Że Po Kolei Wszystko Da Się Zrobić Teraz Możesz Czerpać Ze Studni Wszechwiedzy Fortschnitowców.no I Witam Oficjalnie.

1,635

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam ,to wy z Rafałem ziomale?

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

1,636

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam nowego kolegę na forum smile

1,637 Ostatnio edytowany przez Rafał DKL (2013-03-31 06:36:42)

Odp: Powiedzcie coś o sobie

U Nas Sporo Forszaji w większości kombajny 512 i 514 Ale Mało Użytkowników Forum Za To Po Wiedzę Przychodzą Często,niestety Bez Załącznika.:beer:

1,638

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Rafał to ty kilka dni temu targałeś chłopaków z ZUL Bystrzyca?

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

1,639

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Nie Mój Stoi Do Wiosny Uśpiony Ktoś Inny ,a Gdzie Ich Widziałeś Może Znam Kolesia.

1,640

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Wiem, że to był ktoś z Waliszowa i targał Volvo w lesie, ale to był 303 z płytą do zrywki to może skojarzysz. Mnie tam nie było, tylko mój brat, który tam pracuje i mi opowiadał.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia