1,661

Odp: Powiedzcie coś o sobie

jamir12 zakup forsza to moja decyzja a rzeczą która mnie w nim "ujęła" na pewno była  CENA. Darek był ze mną to obejrzeć i wypowiedział swoje zdanie na temat tego egzemplarza i co on widzi tam do zrobienia. Na tyle na ile znam Darka to nie będę go musiał męczyć o pomoc bo jest to osoba dość chętna do pomocy. Ogólnie mam nadzieje że w razie potrzeby (oby takiej nie było) inne osoby z forum (w tym również i ty Jamir) będą mi pomocne.

1,662

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam. Mam na imię Mirosław. Mieszkam w okolicy Giżycka w Warmińsko - Mazurskim. Nie mam jeszcze Fordschrita, ale mocno się nad tym zastanawiam.

1,663

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witaj ziomal !

1,664

Odp: Powiedzcie coś o sobie

ziomal? czyli gdzie ten fastrac stoi? )

1,665

Odp: Powiedzcie coś o sobie

aa Nidzica, to daleko big_smile

1,666

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam nazywam sie Piotr, mieszkam w województwie Wielkopolskim,miejscowość Ludwików. Bardzo proszę o pełną aktywacje konta ,jest mi bardzo potrzebna.Dziękuję

1,667

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Nie smile blisko Wrocławia a maszyn mam mało dopiero zaczynam rozwijać moje gospodarstwo bo niestety stało przez 2 lata ;( i nie miał kto pracować. Teraz czekałem na dobry plon ale sie nie uda bo zalało mi pola a mam tylko 6 hektarów. Chciałem kupić po żniwach Fendta 70 konnego ale nie będzie pieniędzy na taki nabytek sad

1,668

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam. Nazywam się Jacek Żelechowski. Jestem z woj. Mazowieckiego powiatu płockiego. Właśnie modernizuje swojego ZT 323. Przełożyłem już silnik na sw 400 turbo a teraz przerabiam podnośnik ( dodatkowe siłowniki). Za chwilę wszystko będę się starał udokumentować na forum. Proszę o pełną aktywację konta. Pozdrawiam serdecznie. smile

1,669

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć, a sprawdzałeś ciśnienie w hydraulice, bo mój ągregat uprawowo siewny z napełnioną skrzynią ledwo podnosił i to tak do połowy, okazało że miał ciśnienie 150 po podkręceniu na 180 wrzuciłem  jeszcze 4 worki na skrzynie i podnosi na niskich obrotach bez problemu.

1,670

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam Jacka ,czy znamy się osobiście?

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

1,671

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam,jestem Piotr pochodzę z podlasia, miesiąc temu stalem się posiadaczem ładowarki ht 140.Pozdrawiam wszystkich użytkownikow fortschritt ;-)

1,672

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć Piotr. A tak dokładnie z której strony podlasia ? smile

Również Siema Jackuu ! smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

1,673

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześ wszystkim . Jacek z pełną aktywacją konta to pisz do admina .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

1,674

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam nowych

1,675

Odp: Powiedzcie coś o sobie

kicu napisał/a:

Witam. Jestem Krzysiek pseudo KICU mieszkam na pograniczu opolskiego, slaskiego i lodzkiego. 29 maja zakupilem fortschritta 323 a wlasciwie to puzle ktore trzeba dopiero zlozyc, na pewno jest do zrobienia tryb 3 biegu,cala elektryka, pneumatyka i hydraulika od sterowania. Chcialbym podziekowac koledze Dario z tego forum za to ze poswiecil swoj czas na ogladziny tego wiechcia z ktorego mam zamiar zrobic traktor. Przy okazji zapytam czy ktos z was nie ma na sprzedaz kompletnej skiby do B200

Dzisiaj poznaliśmy się osobiście przy okazji wydłubywania skrzynii biegów z 323. Oby każdy Forszajowiec był taki pracowity i zaangażowany! :beer:

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

1,676

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam i Pozdrawiam jestem nowy.Mieszkam w Rawiczu wielkopolska lat 32 posiadam 19h ornych ciagniki oczywiscie fortschritt 323a mtz 82 i c360.Fortschritta 323a posiadam od 6lat jeszcze nic nie naprawialem,jak go kupilem to zalozylem 4-nowe buty i w pole.

1,677

Odp: Powiedzcie coś o sobie

ale teraz walcze z sprzeglem ciezko chodzi,
Super pomysl na forum o FORTSCHRITT WIELKA SKARBNICA WIEDZY.

1,678

Odp: Powiedzcie coś o sobie

waldekpolska napisał/a:

ale teraz walcze z sprzeglem ciezko chodzi,
Super pomysl na forum o FORTSCHRITT WIELKA SKARBNICA WIEDZY.

Witam wszystkich i zgadzam się z tobą .

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

1,679

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam mam imię Grzesiek, 31 lat i małe gospodarstwo (20h) w okolicach skierniewic, woj. łódzkie i mam zamiar w niedługim czasie stać się posiadaczem zt 323. Pozdrawiam wszystkich!

1,680

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witamy serdecznie smile

E 516 na części
Telefon 695 076 269