41

Odp: klasyczna murowana stodola czy hala stalowa ?

Ja narysowałem co i jak ma wyglądać dałem panu, pan to przerysował, oprawił, popisał skasował 800zł.

42

Odp: klasyczna murowana stodola czy hala stalowa ?

Policz faktycznie czy warto, bo jak to co na zdjęciu to nie wygląda jakby tego było nie wiadomo ile, a łatwo z kalkulatora obliczyć, i do tego po około 3zł kg i pewnie 1.2-1.5 ocynk za kg i wszystko wyjdzie.

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

43

Odp: klasyczna murowana stodola czy hala stalowa ?

Tak właśnie popatrzylem że coś za drogo wyjdzie. Dzwoniłem do innego gościa to podobne wymiary to coś ok 50 tyś by wyszło z montażem i dach z membraną...

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

44

Odp: klasyczna murowana stodola czy hala stalowa ?

Nie będę zakładał nowego Wątku bo to po wiązane tematy
Mianowicie  w końcu nadszedł ten czas że potrzebuje wylać beton pod wiatami by mieć  przyzwoicie .  Aktualnie jest tam posadzka z Frezowiny asfaltu .  ładnie się to ubiło nie pracuje  lecz nie wyglada i mało praktyczne .   w zimie stoi tam kombajn przyczepy itp  pytanie jaka grubość  betonu i jakiego ? B25?    zbrojenie będzie wsadzone

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

45

Odp: klasyczna murowana stodola czy hala stalowa ?

10 cm b25 w zupełności wystarczy, tylko po wylaniu pociąć dylatację. dobrze byłoby zatrzeć na gładko zacieraczką

46

Odp: klasyczna murowana stodola czy hala stalowa ?

Tak własnie się zastanawiałem  i obstawiałem 10-15cm

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

47

Odp: klasyczna murowana stodola czy hala stalowa ?

10 wystarczy, tym bardziej że ma tam być zbrojenie

E 516 na części
Telefon 695 076 269

48

Odp: klasyczna murowana stodola czy hala stalowa ?

mpopis czy takie 10 cm B25 na obore do głębokiej sciłki tez by się sprawdziło? ciągnik z ładowaczem by dużo naparzał, wytrzyma?

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

49

Odp: klasyczna murowana stodola czy hala stalowa ?

wszystko zależy od tego co masz pod spodem, jeśli podbudowa jest dobra to spokojnie wystarczy. Jedyny problem to dobrze zatrzeć by było gładko. Jeśli masz jakąś firmę co zaciera to warto parę groszy dołożyć i niech zrobią na lustro z posypką utwardzającą , będziesz miał spokój na lata i łatwo będzie czyścić