21

Odp: Hesston (4700-4900)

Z wyglądu to nic a nic nie powiem , po obejrzeniu na własne oczy a najlepiej po zrobieniu paru kostek można coś powiedzieć ....   https://www.olx.pl/oferta/prasa-kostkuj … c7c6fb4a37   ta stoi 15km ode mnie oglądałem ją dla znajomego  i mimo że wygląda fajnie to ostatecznie kupił taniego hesstona gdyż ten NH  ma coś ze sterownikiem i nie chce ustawić zgniotu a dodatkowo luzy na ramionach przekładni głównej . A z wyglądu jest w stanie idealnym ......

22

Odp: Hesston (4700-4900)

U mnie coraz niższa cena za hestonke 4700... jak zejdzie jeszcze to moze namówię tatę na tą praskę..

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

23

Odp: Hesston (4700-4900)

To ile teraz ?

24

Odp: Hesston (4700-4900)

16.500zł

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

25

Odp: Hesston (4700-4900)

Uuuuuuuuu to drogo...

26

Odp: Hesston (4700-4900)

jedno co mnie zastanawia to hesston jest tanszy od 550 z tego co widze. no wlasnie trzeba by bylo jechac i wnikliwie ogladac chodz ja pewnie za duzo i sie nie dopatrze bo z duza kostka nie mialem stycznosci jedynie z z224.

http://www.fotoload.pl/123aa36/0da6cca167e5001fc0cd2b03b436c34116164_min.jpg

27

Odp: Hesston (4700-4900)

koseś napisał/a:

Uuuuuuuuu to drogo...

Poczzekac kiedy będzie chciał 15 Potem utargowac na 14 i można myśleć. Ale tak już zszedł z 19 czy 20tyś wink Tylko taty nie dam rady namówić na kostkę. Szybciejj przyczepę kupimy... Ale zobaczymy...

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

28

Odp: Hesston (4700-4900)

oj skąd to znam. ja mam ochote na forszaja 514 ojciec tez ogladał i mówi fajny ale nie chce, bo Rysiek mi mówił ze tylko claas...

Rolnik z powołania:-)

29

Odp: Hesston (4700-4900)

Rysiek z Klanu???

30

Odp: Hesston (4700-4900)

kolega ojca, jak on cos powie to ojciec słucha w ciemno..

Rolnik z powołania:-)

31

Odp: Hesston (4700-4900)

Szanuje swoich rodziców ale gospodarz może być tylko jeden,znaczy ja.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

32

Odp: Hesston (4700-4900)

Pajej napisał/a:

kolega ojca, jak on cos powie to ojciec słucha w ciemno..

Witam w Klanie smile U mnie tak samo.. Kiedyś kiedyś znajomi chcieli gruberem uprawiać bez orki. Mieli 2.2m takie coś jak dla mnie wyglądało to jak kultwywator tylko z zabezpieczeniem sprężynowym.... I 1224 pojechali w gline i gadali że jak by najechal drugim ciągnikiem to by może wszedł w ziemię A tak nie ma mowy... No nie ma nie ma bo te coś wazylo może 600kg... I za każdym razem jak powiem kupić gruber to mi ciągle przypomina te najezdzanie ciągnikiem żeby w ziemię szło... Tak samo prasa duża kostka że to tylko dla amatora...  A najgorsze jest to że jak ja coś powiem to gowno wiesz bo się nie znasz... A jak ktoś powie inny i że to jest dobre to potem przychodzi i mówi że może i tak zrobimy.... 

Co do prasy to u nas może tylko 1 większy gospodarz duża kostką robił A tak to nie... Trzeba przełamać i pokazać że nie tylko rolka jest dobra...

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

33

Odp: Hesston (4700-4900)

Szczerze to dawno w dupie miałbym taki układ..... Dobrze jest jak jest ,al;e we dwóch zawsze lżej i szybciej..

34

Odp: Hesston (4700-4900)

Karol weź tatę na wycieczkę do Kosesia .

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

35

Odp: Hesston (4700-4900)

Zapraszam do mnie, przy okazji porozmawia z moim ojcem ...

36 Ostatnio edytowany przez Karol323 (2016-12-05 23:27:06)

Odp: Hesston (4700-4900)

Najszybciej to mógłbym w styczniu/lutym jak się uda na Ostródę jechać ale Tata raczej w domu zostanie smile Chyba że jaka niedzielą się wybrać smile

Agro show Ostróda 2017 11/12 Luty tak dokładniej smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

37

Odp: Hesston (4700-4900)

oo to i ja sie pewnie pojawie jeżeli cos mi nie przeszkodzi mam nadzieje ze sie w końcu spotkamy na jakaś dłuzszą rozmowe bo w zeszłym roku nie wypaliło

Nie ma to jak FORTSCHRITT

38

Odp: Hesston (4700-4900)

Karol nie wiesz co zrobić? Kup flachę i daj sąsiadowi czy komy tam co tak buntuje i w zamian za to niech dobrze prawi na Twoje wizje

E 516 na części
Telefon 695 076 269

39

Odp: Hesston (4700-4900)

Laszek napisał/a:

Karol nie wiesz co zrobić? Kup flachę i daj sąsiadowi czy komy tam co tak buntuje i w zamian za to niech dobrze prawi na Twoje wizje

Nie trzeba butelki stawiać praktycznie tylko dobrze wytłumaczyć komuś innemu co zrozumie. Tak samo ostatnio bym znajomy i coś tu zaczęli gadać o plugach że u nas by się przydał jakiś konkretniejszy ale że trzeba 10 dac za takiego. Na mowie że mogę kupić gruber za podobne pieniądze i lepiej powinno być na polu. Tata poburczał i poszedł bo ktoś przyjechał a znojomy mówi a jak to wygląda ta bezorka. I mu wytłumaczyłem a ten do mnie że mam rację. Że lepiej kupić takiego grubera i spróbować a jak coś to pługi stoją więc nie problem jak coś by poszlo nie tak... I on mówi do taty że to nie zła myśl... A potem Tata mówi że może i można by było kupić ale nie teraz bo są ważniejsze wydatki (kosiarka zgrabiarka siewnik) tak że poczekać na resztę dopłat i można cisnac żeby kupić... Ale wróćmy do tematu Prasy ! smile

A ta hestonka posiada noże do kiszonki?

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

40

Odp: Hesston (4700-4900)

Karol323 napisał/a:
Pajej napisał/a:

kolega ojca, jak on cos powie to ojciec słucha w ciemno..

Witam w Klanie smile U mnie tak samo.. Kiedyś kiedyś znajomi chcieli gruberem uprawiać bez orki. Mieli 2.2m takie coś jak dla mnie wyglądało to jak kultwywator tylko z zabezpieczeniem sprężynowym.... I 1224 pojechali w gline i gadali że jak by najechal drugim ciągnikiem to by może wszedł w ziemię A tak nie ma mowy... No nie ma nie ma bo te coś wazylo może 600kg... I za każdym razem jak powiem kupić gruber to mi ciągle przypomina te najezdzanie ciągnikiem żeby w ziemię szło... Tak samo prasa duża kostka że to tylko dla amatora...  A najgorsze jest to że jak ja coś powiem to gowno wiesz bo się nie znasz... A jak ktoś powie inny i że to jest dobre to potem przychodzi i mówi że może i tak zrobimy.... 

Co do prasy to u nas może tylko 1 większy gospodarz duża kostką robił A tak to nie... Trzeba przełamać i pokazać że nie tylko rolka jest dobra...

u mnie troszke inaczej decyzje zawsze podejmujemy razem tylko trzeba 2 głosy na tak, bo inaczej impas jak w tym przypadku

Rolnik z powołania:-)