21

Odp: rozdzielacz do zetora 12245 sterowany elektrycznie

No Ładnie kurde podoba mi sie smile koszt jaki całkowity?

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

22

Odp: rozdzielacz do zetora 12245 sterowany elektrycznie

koszt tego rozdzielacza to 300zł + teraz króćce i przewody za 200zł ten sterownik zrobiłęm z pozostałości po samochodzie jest to od fiata bravo włączajac światła tym pokrętłem odblokowuje cewki jak nie przekrecę to nie podam prądu i jak bym niechcący dźwignie szturchnał to nie zadziała bez włączenia tego pokrętła o to mi głównie chodziło  jeszcze musze to wykończyć poskładac kabine bo mam jeszcze troche roboty ale działa ładnie płynni ale jak ma niski stan oleju to zaraz szarpie jak jest dobry stan oleju działa ładnie płynnie

Nie ma to jak FORTSCHRITT

23

Odp: rozdzielacz do zetora 12245 sterowany elektrycznie

Dzisiaj jestem po pierwszym testowaniu tego sprzętu w pracy w lesie i powiem wam ze efekt jest nieziemski taka wygoda delikatnie wszystko działa efekt osiagłem bardzo dobry

Nie ma to jak FORTSCHRITT

Odp: rozdzielacz do zetora 12245 sterowany elektrycznie

Gratulacje Tomek

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

25

Odp: rozdzielacz do zetora 12245 sterowany elektrycznie

nie będę zakładał nowego wątku więc wklejam tutaj moją kolejną modyfikację związaną z tym zetorem a mianowicie przerobiłem włączanie blokady tylnego mostu :
https://images82.fotosik.pl/1041/de5c3d913e272724.jpg

zostało jeszcze podłączyć cewkę i sprzęrzyć to z przednia, blokadą tka żeby blokady były na wszystkie 4 koła na raz

Nie ma to jak FORTSCHRITT