701

Odp: Generalny remont

Ja raz tak robiłem i było ok. A jakie jest ciśnienie teraz? I co ta maszyna ma robić?

702

Odp: Generalny remont

Ciśnienie o prawie zera do 3 w zależności jak rozgrzany. SIlnik w ładowarce.

703 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2020-01-06 03:42:21)

Odp: Generalny remont

Ale to ifa?
IFa do 0,5 się kręci....

704

Odp: Generalny remont

jak dobrze pamiętam to grzegorz ma jcb na perkinsie więc tam nie wiem czy to pomoże bo to dość czułe silniki na brak ciśnienia i na przegrzanie

Nie ma to jak FORTSCHRITT

705

Odp: Generalny remont

perkins 4 z turbem chodzi aż miło tylko tego ciśnienia za bardzo nie ma. Na chwilę obecna wyszła mnie ok 22tys i w wizualny stan to jak dołożę 1tys to będzie już wszystko zrobione. LIczyłem się z takimi sprawami, a nawet drugi silnik to nie aż taki duzy koszt.

706

Odp: Generalny remont

poprawić pompę i zawór i jeździć do końca, a jak się skończy to kapitalka za 10 tys i silnik jak nowy.

707

Odp: Generalny remont

Właśnie na razie muszę robotę skończyć puki przymrozki mam. Później to będę chciał z dzień odłożyć i tam zajrzeć, u mnie to naprawdę nie będzie miala ciężko, a w sumie czasami trafia się silnik za nieduże pieniadze to można nawet cały zmienić,nawet jakby nie był w super stanie. Jakbym miał oborę to musiałaby byc igła tak to jak wyjdzie. Jedno jest pewne Marku miales rację co do funkcjonalności. big_smile

708

Odp: Generalny remont

w razie jakby padła ci turbina , to można założyć turbo od mtz-ta, założyłem taką mojej dżejki i śmiga bez problemu już trzeci rok

709

Odp: Generalny remont

Zamówiłem kiedyś turbo do bizona w zamienniku nie śpieszyłem się z odbiorem jak w końcu przyjechałem na półce brak pracownik niechętnie ale się przyznał że dzień wcześniej sprzedali do ładowarki JCB bo pasuje bez przeróbek (ale tylko zamiennik)  i koszt 800 zamiast 3500. Na swoją musiałem poczekać jeszcze 3 dni. Za to w ramach przeprosin sprzedali mi za 650.