41

Odp: Profil waszych gospodarstw?

Od 12 lat chodowla świnek ale już z tego rezygnuję dosyć mam dokładania do interesu. Teraz będe sprzedawał zboże brał dopłaty chodził do pracy i miał wszystko w d...pie.Lubię pracę na roli ale do h..a musi być z tego jakiś zysk.

42

Odp: Profil waszych gospodarstw?

ja hoduje krowy mleczne 29 dojnych , 13 bykow , 13 jałowek i resza cielaki jest ich wszystkiego bydla jest ok 70 sztuk , no i produkcja roslinna 120 ha

GG:1910208

43

Odp: Profil waszych gospodarstw?

Bezrobocie Ci Przemek nie grozi.

44

Odp: Profil waszych gospodarstw?

no jakos narazie nie;p

GG:1910208

45

Odp: Profil waszych gospodarstw?

a powiedz mi Przemek z jakiej okolicy Kołobrzegu jesteś bo ja jestem z Rusowa a to tylko kichnięcie od miasta no ijak by nie było zawsze to ten sam powiat...

46

Odp: Profil waszych gospodarstw?

byszewo gmina siemyśl

GG:1910208

47

Odp: Profil waszych gospodarstw?

no to faktycznie kichnięcie.a powiedz mi zbiory miałeś w porządku bo u mnie nie stety jest na minusie...

48

Odp: Profil waszych gospodarstw?

ja tez jestem z lubelskiego jak pan Maryush

49

Odp: Profil waszych gospodarstw?

Nie PAN, tylko KOLEGA! smile

There is no soul, no soul could ever make me it's own...

50

Odp: Profil waszych gospodarstw?

ja mam 6 dojnych ogonów i 2 młode byczki ( chociaż jakby się ktoś uparł  to 2 by też wydoił big_smile  hehe   ) z tego zawsze dochód jakiś jest . mleko odbiera Koło a konkretnie ich filia w Grodkowie . cena obecnie około 80-90 gr - śmiech na sali hmm  do tego produkcja roślinna 10 ha pszenicy, 4 ha rzepaku do tego buraki cukrowe, kukurydza i paszowe takie jak owies, pszenżyto, jęczmień . w przyszłym roku zastanawiamy się nad zasianiem jęczmienia browarnego. już 2 lata temu mieliśmy ale to był rok kiedy w mojej okolicy prawie wszyscy mieli porośnięte zborze hmm masakra ......

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

51

Odp: Profil waszych gospodarstw?

JA HODUJE BYDŁO MIESZANE (mleczne i mięsne) obecnie posiadam 12 szt. i planuje do kupic do mojego stada chociaż z 10 sztuk smile

52

Odp: Profil waszych gospodarstw?

ja hoduję bydło miesne buhaje 18 sztuk,reszta tuczniki cykl zamkniety,40ha produkcja roslinna

53

Odp: Profil waszych gospodarstw?

witam.posiadam 40 krów mlecznych i 6 krów mamek mięsnych .całe stado ponad 110

54

Odp: Profil waszych gospodarstw?

Witaj! Masz tych ogonów troszke

55

Odp: Profil waszych gospodarstw?

Witaj leslaw widze że mieszkasz niedaleko mnie i stado też masz ładne

56

Odp: Profil waszych gospodarstw?

mpierzak92 napisał/a:

Witaj leslaw widze że mieszkasz niedaleko mnie i stado też masz ładne

niedaleko?a może coś dokładniej?

57

Odp: Profil waszych gospodarstw?

Dokładnie to mieszkam w Niwicy gmina Trzebiel powiat Żarski

58

Odp: Profil waszych gospodarstw?

Witam . Choduje  tuczniki i sprzedaje i tak już kilka lat i da się z tego wyżyć.  smile

59

Odp: Profil waszych gospodarstw?

Witam mam 40 sztuk bydła , 17 dojnych reszta to młodzież i opasy .

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

60

Odp: Profil waszych gospodarstw?

aa ja choduję  konie mechaniczne smile

Sprzedam U-4514