101

Odp: SZUKAM KOMBAJN

tu jeszcze jedna propozycja w cenie do 40tys New Holland 8060 https://gielda-rolna.com/kombajny-komba … ckie-1381/ nie sprawdzałem tego ogłoszenia, ale spełnia podany warunek

102

Odp: SZUKAM KOMBAJN

Oglądał może ktoś te lexiony w srebrnej górze warto podjechać?

103

Odp: SZUKAM KOMBAJN

opinie nienajgorsze słyszałem o tym handlarzu, ale jesli nie szukasz pod kukurydze to masz czas sie jeszcze rozejrzeć.

mdw

104

Odp: SZUKAM KOMBAJN

Poczekaj bo jeszcze są w terenie, na placu stoi ze trzy sztuki, reszta kończy sezon.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

105

Odp: SZUKAM KOMBAJN

A cos i naszym polskim bizonie bs tak po roku 2000 ktos cos słyszał jakies opinie

106

Odp: SZUKAM KOMBAJN

ja sie przymierzałem ale mi odradzili, że awaryjne

mdw

107

Odp: SZUKAM KOMBAJN

Jeden znajomy ma i nie narzeka, kukurydzę też nim kosi. Znowu gościu co brał od nas suszarnie to mówił że miał i najgorszemu wrogowi by nawet odradzal jego kupno. Sąsiad u henia co robi to swego czasu takiego nowke z Płocka przyprowadził to już po drodze miał z nim przygody i ogólnie mówił że to niewypał. Wilgotnego nie lubił. Mój commandor niby podobna konstrukcja ale w wilgotnym nie robiło mu problemu

E 516 na części
Telefon 695 076 269

108

Odp: SZUKAM KOMBAJN

Dajcie sobie spokój z bsani. Kumpel ma i nigdy więcej. Dalszy sąsiad Androla wink

109

Odp: SZUKAM KOMBAJN

Nie taki dalszy, jak liście spadną to widzę z balkonu ich zabudowania, ziemie dzierżawi po sąsiedzku.

110

Odp: SZUKAM KOMBAJN

Zadnego BS   choć by sprzedający dorzucał inwentarz fantastyczny i córkę  ,,,

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

111

Odp: SZUKAM KOMBAJN

Sąsiad ma i chętnie Ci odsprzeda od 5-ciu lat zawsze kończę mu 4-10 ha zbóż a ma wszystkiego 40 i nie jeździ na usługi.Cały czas coś się dzieje i rzeczywiście nie lubi mokrego i strasznie mało po nim słomy zostaje

112

Odp: SZUKAM KOMBAJN

androl napisał/a:

Nie taki dalszy, jak liście spadną to widzę z balkonu ich zabudowania, ziemie dzierżawi po sąsiedzku.

To w którym dokładnie miejscu mieszkasz? Bo ja bywam często u niego jak i po drugiej stronie wsi u Adama G.

113

Odp: SZUKAM KOMBAJN

Skręcasz do kolegi w lewo, 100 m dalej po prawej kilka ar starych sosen spójrz za nimi w prawo skos i w odległości trochę ponad kilometr zobaczysz moje zabudowania. Dość okazale wink prezentują się z tego miejsca, nowy dom w pierwszym planie.

114

Odp: SZUKAM KOMBAJN

A co powiecie o Case 521?

115

Odp: SZUKAM KOMBAJN

514 w innej obudowie

116

Odp: SZUKAM KOMBAJN

pytanie co sądzicie o kombajnach JD 2264 i im podobnym z jd , mam chęć do tego się przymierzyć ! ale JD to moim otoczeniu nikt nie miał.      https://www.otomoto.pl/oferta/john-deer … zt10r.html

Leszek   dla kolegów'

117 Ostatnio edytowany przez Pietia (2018-01-09 18:16:40)

Odp: SZUKAM KOMBAJN

Takim samym kosił mi qq ma go od 3 lub 4 lat robi tylko usługi twierdzi że sprzęt super w tym roku pierwszy raz qq, kupił przystawkę i skosił coś około 150 hektarów samej qq ma jeszcze jedne mniejszy jd, i dwa takie same miał do przytargania za zachodniej granicy na handel z tego, co mówił jeden był już zamówiony

118

Odp: SZUKAM KOMBAJN

Kombajn  raczej ok Mają taki  wioskę obok w spółdzielni i napierają nim ostro  kilka naście lat  robili w nim już chyba wszystko  ale nadal chodzi

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

119

Odp: SZUKAM KOMBAJN

Jak sprawny to każdy dobry, znajomy ma 2256. W porównaniu do claasa ciut więcej spali paliwka ale w zniwa najważniejsze by szedł bezawaryjnie

E 516 na części
Telefon 695 076 269

120

Odp: SZUKAM KOMBAJN

tak myslę że jednak to wole sam ściągnąć z zagranicy albo kupić   sprowadzonego u  handlarzy  ale tego u chłopa  obejrzę .

Leszek   dla kolegów'