141 Ostatnio edytowany przez marcin (2018-05-23 23:09:44)

Odp: SZUKAM KOMBAJN

Oglądałem wczoraj tego https://www.olx.pl/oferta/claas-108-max … qY9s5.html ogólnie stan dobry przednia opona doo wymiany odpalany przed moim przyjazdem heder do poprawy z ceny zejśc nie bardzo chce , drugi ten https://www.otomoto.pl/oferta/claas-dom … xtor=SEC-8 niby 125 tyś  brutto na miejscu netto , ale dosyć dobrrze utrzymany nie chce z ceny zlecieć , byłem jeszcze koło skarszew gość ma classa 108 max ale troszke zmeczony i nakombinowane na co zwracać uwagę

142

Odp: SZUKAM KOMBAJN

Tego pierwszego, to ja oglądałem już ponad rok temu. Pamiętam, że był bardzo pordzewiały, w zasadzie to w zbiorniku był gnój. Jak chcieliśmy aby go odpalić (przyjechaliśmy praktycznie bez zapowiedzi), to robili wszystko aby tego nie robić.

143

Odp: SZUKAM KOMBAJN

To ja się cieszę , że z MDW które kupiłem nie było takich problemów.  Pojechałem bez zapowiedzi. Trochę mroziło. Mówię że chcę żeby odpalili a oni"ale nawet akumulatorów w nim nie ma." Chłopaki pobiegali z 20 minut. Jakieś stare rupcie wrzucili. Kombajn odpalił. Nie robili problemów z niczym. Wlali chłodziwo. Popatrzelismy jak się wszystko kręci.  Zademonstrował prace hydrostatu. Wysypu i tak dalej. Po wszystkim odstawił kombajn i zaczął o nim rozmawiać z nami.

Siły na zamiary zmierz....

144

Odp: SZUKAM KOMBAJN

https://www.olx.pl/oferta/claas-dominat … tn0LR.html mysle ze bedzie pan zadowolony😄

145

Odp: SZUKAM KOMBAJN

No tak ale pisał że chce przeznaczyć do 80 tyś... Marcin dajesz za mojego 60 i zabieraj

E 516 na części
Telefon 695 076 269

146

Odp: SZUKAM KOMBAJN

Laszek. Załóż lampę, wyczyść podsiewacz i kombajn od razu lepiej będzie się prezentować na zdjęciach. Mówiłem Ci, że gdyby nie rotory to pewnie w zeszłym roku bym był go oglądać ? Ale ja słomę zbieram...

Siły na zamiary zmierz....

147

Odp: SZUKAM KOMBAJN

A ja się kiedyś tak zastanawiałem czy nie zmienić e512 na niebieskiego rekorda ,takiego z połowy lat 90-tych ,no ale patrząc po cenach tych modeli to chyba nie warto tyle kasy za jakby nie było bizona wyłożyć...

148

Odp: SZUKAM KOMBAJN

A ja się kiedyś tak zastanawiałem czy nie zmienić e512 na niebieskiego rekorda ,takiego z połowy lat 90-tych ,no ale patrząc po cenach tych modeli to chyba nie warto tyle kasy za jakby nie było bizona wyłożyć. Z wyglądu mi się podobają ,jeździłem trochę takim ,w kabinie było fajnie cicho tylko dźwignie trochę ciężko chodziły szczególnie biegi i z siedzenia widoczność do przodu to taka sobie ,trzeba by było chyba stać jak na z56.

149

Odp: SZUKAM KOMBAJN

co jest nie tak z bizonami że trzeba stać ? tzn nie ma widoczności ale czy nie można tego poprawić ? wsiadając za stery bizona od razu przyjmuje się pozycję stojącą, a jak zacząłem kosić 514 od razu dupsko na siedzenie - jakoś tak naturalnie.

gg 5118068

150

Odp: SZUKAM KOMBAJN

W bizonie musiałbybyć dłuższy gardziel żeby można było wygodnie kosić na siedząco ,tak mi się wydaje. Oryginalny jest krótki i po opuszczeniu widok na heder zasłania pomost.

151

Odp: SZUKAM KOMBAJN

Leszek duży heder może w sobotę zajadę mamy ok 120 tys chcieliśmy kupic coś za 80 tys i sprzedać bizona i kupic traktor czyli upiec dwie pieczenie za jednym zamachem ale się nie da

152

Odp: SZUKAM KOMBAJN

Duży by był jak by miał 12 metrów 😁 te 6,6 to tyle co nic. Jak co to dawaj w sobote

E 516 na części
Telefon 695 076 269

153

Odp: SZUKAM KOMBAJN

Tu mieszkasz w samym Śmiłowie

154

Odp: SZUKAM KOMBAJN

Jak  patrzycie na Dominatora 108  to nie bierzcie chederu 4.5m  ... strata czasu i paliwa   optymalny to 5.1 i się nie męczy   i robota fajnie idzie

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

155

Odp: SZUKAM KOMBAJN

Marcin mieszkam w Śmiłowie na wybudowaniu. Jak będziesz jechał od Piły to w Śmiłowie kręcisz w lewo na Zelgniewo. Z resztą masz mój nr to jak będziesz jechał to dzwoń - poprowadzą Cię do celu. Tym bardziej daj znać o której mniej więcej będziesz bo będę siano zwijał

E 516 na części
Telefon 695 076 269

156

Odp: SZUKAM KOMBAJN

Massey napisał/a:

W bizonie musiałbybyć dłuższy gardziel żeby można było wygodnie kosić na siedząco ,tak mi się wydaje. Oryginalny jest krótki i po opuszczeniu widok na heder zasłania pomost.

siedziałem kiedys w bizonie co gość siedzenie do przodu przesuną, wsiadało sie dziwnie, ale nawet było widac heder i podpinałem go siedząc, ale mocno sie wychylałem

Rolnik z powołania:-)

157

Odp: SZUKAM KOMBAJN

Ja jestem z metra cięty czytaj dosyć niski to może miałem takie wrażenie podczas jazdy bizonem. W E512 siedzi i pracuje mi się super ,z siedzenia dobrze widać heder ,dźwignie na prawej ręce więc wygodnie używać , trochę mało wygodnie jest kierownica bo prosto bez możliwości regulacji ,mam w planach przełożyć kierownicę z całą tą kolumną od 514 ,tylko czy będzie pasować na orbitrol od 12-stki ?

158

Odp: SZUKAM KOMBAJN

w claas jest jeszcze wygodniej niż w 514 lepsza widoczność na heder

Rolnik z powołania:-)

159

Odp: SZUKAM KOMBAJN

Leszek koło 10 będe zresztą zadzwonie

160

Odp: SZUKAM KOMBAJN

Marcin co jeszcze więcej dzisiaj oglądałeś. Nie przesadzaj że mój cs taki duży

E 516 na części
Telefon 695 076 269