161

Odp: SZUKAM KOMBAJN

Dopiero teraz wróciłem łepetyną pełna później pokaże

162

Odp: SZUKAM KOMBAJN

Czyli wybór dokonany dzisiaj?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

163

Odp: SZUKAM KOMBAJN

Raczej nie

164 Ostatnio edytowany przez marcin (2018-05-30 23:25:28)

Odp: SZUKAM KOMBAJN

Szukałem aż znalazłem https://www.otomoto.pl/oferta/claas-dom … xtor=SEC-8 cena troszkę niższa i co myslićie już na podwórku

165

Odp: SZUKAM KOMBAJN

Jak byłeś u mnie to od razu widziałem że kompletnie nie jesteś nim zainteresowany. Tego co kupiłeś to już wcześniej widziałeś pewnie co?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

166

Odp: SZUKAM KOMBAJN

Nie później go widziałem twój tez mi sie podobal no ale heder 6.6 to juz ogrom może żeby miał te 5 metra

167

Odp: SZUKAM KOMBAJN

Ten 108 z ogłoszenia juz był. Także kupiłeś to co już wcześniej ogladałeś smile Niech służy. Dobrze przejrzeć przed sezonem i śmigać.

Siły na zamiary zmierz....

168

Odp: SZUKAM KOMBAJN

No 108 to pewne rozwiązanie. Jedynie co robi na minus claasów to ich przebieg. A za takim czymś nie rozglądałeś się?
https://www.olx.pl/oferta/claas-mdw-for … ug8Rx.html

E 516 na części
Telefon 695 076 269

169

Odp: SZUKAM KOMBAJN

Laszek napisał/a:

Jak byłeś u mnie to od razu widziałem że kompletnie nie jesteś nim zainteresowany. Tego co kupiłeś to już wcześniej widziałeś pewnie co?

ten Twój ma jedną wade jest mało popularny i nie wiadomo jak z częsciami do niego kazdy sie boi to raz. dwa to ludzie mysla skoro claas zaprzestał budowy kombajnów w tej koncepcji to cos musi byc nie tak z nimi

Rolnik z powołania:-)

170

Odp: SZUKAM KOMBAJN

Poza rotorami które są to samo co aps to całą resztą to dominator. Tak więc wszystko do niego pasuje od megi więc nic w tym nietypowego. Oprócz ceny bo sporo niższa

E 516 na części
Telefon 695 076 269

171

Odp: SZUKAM KOMBAJN

ja tylko napisałem czego ludzie sie boją

Rolnik z powołania:-)

172

Odp: SZUKAM KOMBAJN

marcin napisał/a:

Szukałem aż znalazłem https://www.otomoto.pl/oferta/claas-dom … xtor=SEC-8 cena troszkę niższa i co myslićie już na podwórku

niech służy . prosta i znana w obsłudze ale ta kabinka to porażka . ! ale one tak mają .

Leszek   dla kolegów'

173

Odp: SZUKAM KOMBAJN

Obfitych zbiorów nowym nabytkiem  wink

174

Odp: SZUKAM KOMBAJN

sarast napisał/a:
marcin napisał/a:

Szukałem aż znalazłem https://www.otomoto.pl/oferta/claas-dom … xtor=SEC-8 cena troszkę niższa i co myslićie już na podwórku

niech służy . prosta i znana w obsłudze ale ta kabinka to porażka . ! ale one tak mają .

a co w niej jest porażką bo nie zauważyłem?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

175 Ostatnio edytowany przez sarast (2018-05-31 22:47:43)

Odp: SZUKAM KOMBAJN

mała !!!  i ciasna , a kombajn jednak tani nie jest . tylko tyle .juz te z kabinami lexiona to inna bajka .jednak, ale i cena też inna. na ogladałem się ich w tym roku cenny jak umówione 120000 na dzień dobry wszystkie umęczone . i sprzedają bo albo nowy już jedzie albo nowszy model już na placu .  ale może kolega miał farta i kupił coś dobrego czego mu szczerze życzę i gratuluję,

Leszek   dla kolegów'

176

Odp: SZUKAM KOMBAJN

To taki duży jesteś że się w niej nie mieścisz? No chyba że widzów po polu chcesz wozić to wtedy proponuje autobus 😁

E 516 na części
Telefon 695 076 269

177

Odp: SZUKAM KOMBAJN

Co racja to racja. Mi też wszystko jedno jaka jest kabina. Ważne żeby w ogóle była.  I jak jest klima -żeby działała. I tak wozi się powietrze smile a to nie bizon żeby stać czy coś a mala kabina w tym by przeszkadzała. . I żeby nie było -nie mam nic do Bizona.

Siły na zamiary zmierz....

178

Odp: SZUKAM KOMBAJN

Laszek napisał/a:

To taki duży jesteś że się w niej nie mieścisz? No chyba że widzów po polu chcesz wozić to wtedy proponuje autobus 😁

po co złośliwości kolego   hamuj trochę .   ?? masz co masz jak ci pasuje .to ok!!.     a ja mam swoje zdanie  .!!   a jak mi będzie potrzeba autobusu to sobie kupię.

Leszek   dla kolegów'

179

Odp: SZUKAM KOMBAJN

Nie wiem co do kabiny jelenie mają mniejszą   kabiną się nie kosi  a wnętrzem  ot moje zdanie ... fakt  patrzycie na kombajny z lat 90siątych    a mamy 2018  więc standardy  trochę inne ... ale nie o to chodzi w tym wszystkim  ... aby chodził bezawaryjnie to sie liczy

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

180

Odp: SZUKAM KOMBAJN

Np 512 ma kabinę niższą niż bizon a mi osobiście dużo bardziej pasuje kabina w 12-stce niż w bizonie... Nie zawsze duże znaczy lepsze big_smile