21

Odp: Baba dla chłopa ze wsi

MAREKPE napisał/a:
Pajej napisał/a:

Obecnieprzyjaxnie sie z jedna taką co mi kosza dała i słuchanie tego że ona biedna nikogo nie ma, nikt jej nie chce dobija mnie

W wolnym tłumaczeniu jej słowa brzmią:
"Sorry, że Cię olałam, jak tylko cokolwiek zaproponujesz jestem na tak i będę Twoja"

Myslisz że nie próbowałem? Albo to robie źle albo twoja teoria jest błędna słyszałes o friend zone?

Rolnik z powołania:-)

22

Odp: Baba dla chłopa ze wsi

To urwij się z tego Friendzone. I zobaczysz jak ona Na to zareaguje tongue zadowolona nie będzie

Siły na zamiary zmierz....

23

Odp: Baba dla chłopa ze wsi

tylko czy na tym zyskam czy strace, stracę przyjaciółkę a mogę nic nie ugrać, bo jak mi to powiedziała nie jestem w jej typie

Rolnik z powołania:-)

24

Odp: Baba dla chłopa ze wsi

Trzeba towar urobić do właściwej konsystencji, a to wymaga czasu i materiału zmiękczającego, a im większy opór to i chęć sprawdzenia większa. Nie ma czegoś takiego jak przyjaźń męsko-damska. Krew nie woda, a hormony załatwią resztę.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

25

Odp: Baba dla chłopa ze wsi

Pajej napisał/a:

tylko czy na tym zyskam czy strace, stracę przyjaciółkę a mogę nic nie ugrać, bo jak mi to powiedziała nie jestem w jej typie

Ja z Friendzona się wyrwałem. Bo to ograniczało moje okno na świat. Nawet jeśli nie ona to zobaczysz że inne Cię zaczną dostrzegać. Bo dopóki kręcisz z "przyjaciolką " to resztab dziewczyn ma do Ciebie dystans. Uwierz, że kobiety są zazdrosne

Siły na zamiary zmierz....

26

Odp: Baba dla chłopa ze wsi

Pajej  puść te ciele bo Cię osra.....
Tak się mówi w moich stronach żeby chłopak zostawił paszteta....
I proszę zalozcie wątek nowy pt. Żona dla.rolnika....

27

Odp: Baba dla chłopa ze wsi

Pajej w końcu znajdziesz i kobite i opryskiwacz.

28

Odp: Baba dla chłopa ze wsi

Pajej napisał/a:

Zrozum ja teraz nie mam gdzie kogoś poznac, pole dom, czasem jakies szkolenie rolnicze (same chłopy) i gdzie kogos poznać? inprez juz w okolicy nie ma gdzies dalej jechac nie ma z kim bo wszyscy znajomi dzieciaci i takie to błedne koło, a wymagań nie mam duzych tj zeby wygladem  nie straszyła 95% dziewczyn ma wygląd ok drugi warunek to zeby miała w miarę poukładane w głowie, Miałem doczynienia z psychicznymi podziekuje.
Wiem że sa fajne i wolne dziewczyny co z tego jak poza moim zasiegiem, wiem, bo próbowałem. Obecnieprzyjaxnie sie z jedna taką co mi kosza dała i słuchanie tego że ona biedna nikogo nie ma, nikt jej nie chce dobija mnie
Ostatnio coś mam doła od kilku dni smutny chodze bez powodu nawet mnie nie cieszy pierwszy wyjazzd w pole w tym roku, może dlatego taki otwarty na zwierzenia jestem

No to który raz słyszę tą smutną historię?  Co roku?
Weź się chłopie ogarnij bo skończysz jak połowa mojej wiochy. Na 300 osób w wieku od 1 do 100 30 starych kawalerów.
Imprez nie ma  jest internet. Znam parę takich par internetowych w sumie nie odbiegają od tych co się poznali "analogowo".

29

Odp: Baba dla chłopa ze wsi

żeby poznac kogos przez internet trzeba miec ładna buzie, bo inaczej nawet nie racza odpisać, "Ogarnij się" tozwiń to myslisz że to takie proste?

Rolnik z powołania:-)

30

Odp: Baba dla chłopa ze wsi

Jak to mówiła Michalina Wisłocka, facet musi być tylko troszkę ładniejszy od "kwita na węgiel". Musi jednak mieć w sobie coś. Mój kolega nauczył by Cię pisać na onych forach, to jest właśnie tajemnica poznania tam kogoś wartościowego, za entym podejściem. Trzeba tylko trochę cierpliwości.

31

Odp: Baba dla chłopa ze wsi

Pajej. Nie dawno dowiedziałem się że niezbyt urodziwy kolega, który ma za sobą odsiadkę ( 7 lat  za napad z niebezpiecznym narzędziem w wieku 18 lat ) po wielu nie udanych " elektronicznych" znajomościach w końcu znalazł  drugą połowę i po nie całym roku znajomości są już w ciąży.  A gość jest gołodupcem tyle że robotnym. Jeszcze nie dawno oplatał jakieś głupoty że wszystkie są głupie, że już tylko pozaklasowe zostały na rynku....

32

Odp: Baba dla chłopa ze wsi

Pajej napisał/a:

żeby poznac kogos przez internet trzeba miec ładna buzie, bo inaczej nawet nie racza odpisać, "Ogarnij się" tozwiń to myslisz że to takie proste?

Dawaj swoją fotkę, ale nic obiecać nie mogę.....

33 Ostatnio edytowany przez Pajej (2019-02-24 21:41:20)

Odp: Baba dla chłopa ze wsi

fote to jak cos to na maila a nie publiczne forum, jeszcze ktos znajomy rozpozna mnie połączy z tym co wypisuje i mam w okolicy pozamiatane

Krzysiek napisał/a:

Pajej. Nie dawno dowiedziałem się że niezbyt urodziwy kolega, który ma za sobą odsiadkę ( 7 lat  za napad z niebezpiecznym narzędziem w wieku 18 lat ) po wielu nie udanych " elektronicznych" znajomościach w końcu znalazł  drugą połowę i po nie całym roku znajomości są już w ciąży.  A gość jest gołodupcem tyle że robotnym. Jeszcze nie dawno oplatał jakieś głupoty że wszystkie są głupie, że już tylko pozaklasowe zostały na rynku....

i to własnie dobija, o tym rozmawiałem z dziewczyna (pielegniarką) w krwiodastwie, że ludzie tacy... nikomu nie ubliżając jakby troche gorsi potrafia sobie kogoś znaleźć a my sami, ale jak chciałem sie z nia na kawe umówic po pracy to odmówiła...

Rolnik z powołania:-)

34 Ostatnio edytowany przez Piotrek1990 (2019-02-24 21:45:36)

Odp: Baba dla chłopa ze wsi

No jak kategoryzujesz na lepszych (Ty) i gorszych to... słabo ... jedz oglądać jakiś opryskiwacz a może tam będzie Kobieta na którą czekasz smile

Siły na zamiary zmierz....

35

Odp: Baba dla chłopa ze wsi

Zaryzykuje  koszmary nocne przyślij...... zandarski@o2.pl

36

Odp: Baba dla chłopa ze wsi

Krzysiek jesteś  Mistrzem 😊

Siły na zamiary zmierz....

37

Odp: Baba dla chłopa ze wsi

Na widok zdjęcia dziewczyny to, o matko boska big_smile a chłopaka to chyba, o Chryste panie big_smile

38 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2019-02-24 22:30:49)

Odp: Baba dla chłopa ze wsi

Ja czekam na zdjęcie agenta 007
Kto wie może przy odrobinie szczęścia Pajej znajdzie żonę zamiast opryskiwacza.....

39

Odp: Baba dla chłopa ze wsi

Pajej prawda jest taka że każdy Ci zazdrości.

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

40

Odp: Baba dla chłopa ze wsi

Jak ktoś ma taką to może i zazdrości wink https://www.youtube.com/watch?v=z9qnxlhJ8mQ