41

Odp: Baba dla chłopa ze wsi

I powstał wątek 😆
Także Pajej, do dzieła. Moja Babcia zawsze mówi, że co komu przeznaczone, to na drodze rozkraczone.

Siły na zamiary zmierz....

42

Odp: Baba dla chłopa ze wsi

sam się zastanawiam, może bym swoją oddał... zamienię za cokolwiek, może być używane i nawet zepsute.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

43

Odp: Baba dla chłopa ze wsi

Krzysiek napisał/a:

Zaryzykuje  koszmary nocne przyślij...... zandarski@o2.pl

Aż taki brzydki nie jestem, spokojnie. Zdjęcia poszły, nie upubliczniaj ich

Rolnik z powołania:-)

44

Odp: Baba dla chłopa ze wsi

W gminie zatrudnili młodą dziewczynę w referacie rolnictwa, mój kolega nawet nie myślał jeszcze o żonie ale.... poszedł zapytać o pozwolenie na wycięcie drzewa no i pani była na wizji oglądnąć drzewo, potem dostał decyzję,  sms podziękował za załatwioną  sprawę i zaczeły się smsy potem jakaś randka  a dziś są parą czekającą na ślub. To tylko przykład z życia, Pajej spokojnie przyjdzie czas że strzała amora i Ciebie trafi.

45

Odp: Baba dla chłopa ze wsi

a może leasing? teraz nowy rok i maja takie atrakcyjne pakiety? big_smile http://lodz.naszemiasto.pl/artykul/zona … id,tm.html

46

Odp: Baba dla chłopa ze wsi

No cóż koszmarów nie będę miał...... Pajej przesadzasz.... żona też tak twierdzi...

47

Odp: Baba dla chłopa ze wsi

Ja nie twierdzę że jestem brzydki, ale i nie uważam się za przystojnego, a ludzie sa wzrokowcami i na początku oceniają wygląd

Rolnik z powołania:-)

48 Ostatnio edytowany przez sarast (2019-02-25 19:33:37)

Odp: Baba dla chłopa ze wsi

MAREKPE napisał/a:

sam się zastanawiam, może bym swoją oddał... zamienię za cokolwiek, może być używane i nawet zepsute.

ty łobuzie !!!! zachowam tego posta na wizytę u ciebie mam pewniaka że twoja żona mnie polubi:brawo:'

Leszek   dla kolegów'

49

Odp: Baba dla chłopa ze wsi

Może chłop tylko przy gratach siedzi i nie ma czasu za babami polatać, troche odpuścić od roboty wyskoczyć w miacho i coś w końcu wyrwać 😋

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

50

Odp: Baba dla chłopa ze wsi

Przypominał mi się kolega Marek. Pracowałem z nim z 2 lata. Nie zbyt urodziwy zgarbiony gość po 30. Ja miałem wtedy 22-25lat. Ze znajomymi szlajaliśmy się co weekend. Marek chodził swoimi ścieżkami. Gościu nas mniej więcej co 2-3 miesiące zaskakiwał zmianą partnerki. Był obiektem firmowych plotek ba nawet żartów. Niby nic dziwnego ale...... Marek miał ksywę SMRODATOR. Śmierdział od samego rana. Po prostu waliło od niego, nie brudem, tylko specyficznym potem. Do dzisiaj się zastanawiam jak on to robił .....

51

Odp: Baba dla chłopa ze wsi

Pajej , jeśli szukałeś dziewczyny na portalach randkowych to najważniejsza jest pierwsza wiadomość jaką napiszesz. Gdy laska zakłada tam profil to dostaje średnio kilkanaście wiadomości dziennie , gdy napiszesz hej , co tam lub coś równie banalnego to nawet tego nie zauważy. A jak napiszesz coś bardziej wyszukanego to raczej na pewno odpisze.

52

Odp: Baba dla chłopa ze wsi

Krzysiek napisał/a:

Przypominał mi się kolega Marek. Pracowałem z nim z 2 lata. Nie zbyt urodziwy zgarbiony gość po 30. Ja miałem wtedy 22-25lat. Ze znajomymi szlajaliśmy się co weekend. Marek chodził swoimi ścieżkami. Gościu nas mniej więcej co 2-3 miesiące zaskakiwał zmianą partnerki. Był obiektem firmowych plotek ba nawet żartów. Niby nic dziwnego ale...... Marek miał ksywę SMRODATOR. Śmierdział od samego rana. Po prostu waliło od niego, nie brudem, tylko specyficznym potem. Do dzisiaj się zastanawiam jak on to robił .....

naturalne feromony? :love:

53

Odp: Baba dla chłopa ze wsi

Massey napisał/a:

Pajej , jeśli szukałeś dziewczyny na portalach randkowych to najważniejsza jest pierwsza wiadomość jaką napiszesz. Gdy laska zakłada tam profil to dostaje średnio kilkanaście wiadomości dziennie , gdy napiszesz hej , co tam lub coś równie banalnego to nawet tego nie zauważy. A jak napiszesz coś bardziej wyszukanego to raczej na pewno odpisze.

Ja pisze cos w deseń "Nie lubie oceniania ludzi po wyglądzie, ale nie mogę oprzeć się wrażeniu że jesteś bardzo sympatyczna osobą . Dobrze myślę?"

Rolnik z powołania:-)

54

Odp: Baba dla chłopa ze wsi

Ja  bym to ujął trochę inaczej , przeczytaj dokładnie jej profil , może okaże się ,że macie podobne zainteresowania np film , książka , muzyka i już możesz ciekawie zacząć rozmowę i dalej ją ciągnąć.Ogólnie chodzi o to ,żeby zauważyła ,że nie napisałeś tylko po spojrzeniu na jej zdjęcie ale przeczytałeś to co o sobie napisała i zaciekawiło Cię w niej coś więcej niż tylko wygląd. Bo wiadomości o wyglądzie pewnie też dostaje sporo. ( pod warunkiem ,że jest trochę ładniejsza od czarownicy) wink

55

Odp: Baba dla chłopa ze wsi

też mi się wydaje że przekombinowane smile i piszesz to w formie pytania na które może być tylko jedna odpowiedz, a dziewczyny nie lubią się oceniać, tylko żeby ich facet oceniał, pamiętaj jedno dziewczyny lubią pewnych siebie facetów,

56

Odp: Baba dla chłopa ze wsi

Massey napisał/a:

Ja  bym to ujął trochę inaczej , przeczytaj dokładnie jej profil , może okaże się ,że macie podobne zainteresowania np film , książka , muzyka i już możesz ciekawie zacząć rozmowę i dalej ją ciągnąć.Ogólnie chodzi o to ,żeby zauważyła ,że nie napisałeś tylko po spojrzeniu na jej zdjęcie ale przeczytałeś to co o sobie napisała i zaciekawiło Cię w niej coś więcej niż tylko wygląd. Bo wiadomości o wyglądzie pewnie też dostaje sporo. ( pod warunkiem ,że jest trochę ładniejsza od czarownicy) wink

tylko mnóstwo dziewczyn nie ma opisu tylko zdjecie

Rolnik z powołania:-)

57

Odp: Baba dla chłopa ze wsi

Pajej byś musiał iść na szkolenie do mojego kolegi. Żaden z niego dicaprio ale wystarczyło mu tylko spojrzenie uśmieszek, parę słów o już pannę miał. Każdy zawsze się dziwił jak on to robi. Ale niektórzy mają to w sobie. U niego to rodzinne big_smile

E 516 na części
Telefon 695 076 269

58 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2019-02-25 22:20:27)

Odp: Baba dla chłopa ze wsi

Grzegorz też tak podejrzewaliśmy ale na naszą firmową koleżankę to nie działało... Ona czuła to co my.... smród

59 Ostatnio edytowany przez PawełS.64 (2019-02-25 23:56:09)

Odp: Baba dla chłopa ze wsi

Laszek,zalety twojego kolegi to podstawa, dobrze  to znam ,choć a racji mojego stanu ważny jest umiar bo o ogon nie trudno i kłopot w domu gwarantowany [ale nie o tym tylko rada dla kol Pajeja]ważna jest dobra nawijka i taniec.Jeśli owych atutów nie posiadasz jesteś tam gdzie jesteś.Jeśli je posiadasz a laska nie kumata w tej materii to nie trać na nią czasu bo resztę życia przestoisz przy "drzewie".Jeśli masz ten tzw,błysk w oku i ona go ma to reszta nie ma szans i
żadna gospodarka  nie będzie przeszkodą

Każdemu pisany swój los.W niedalekim sąsiedztwie są porządne,pobudowane gospodarstwa kreowane na styl prl-u chlewy to bunkry,maszyny,autka ok. Ale lata ich powstawania to tylko robota,robota i robota.A dzisiaj niedoszli dziadkowie dopier wiedzą, że zamiast młodzika pogonić z chlewa i posłać na dyskotekę to roboty mu dokładali ,bo gdzie tam pójdzie -papierosów sie nauczy palić,pozna taką co rodzicom się nie spodoba itp.Dzisiaj wnuki już powinny szkoły kończyć ale jak mają być wnuki jak synek sam spi.Powtarzam jeszcze raz każdemu pisany swój los.Ja imprezowałem ostro,mam dzieci ,wnusie i jest OK ale następcy też nie mam tylko spadkobierców.A zapowiadało się kolorowo,dwójka dzieci,dwa porządne gospodarstwa-co więcej planować.Dziś mam jedno gosp.[50ha]uprawiam tylko pole co zbędne pozbyłem i dałem dzieciom z błogosławieństwem na nową drogę życia.Pracuję ile mogę ,a magę już niewiele bo zdrowie uchodzi z wiekiem,ale każdy robi co lubi nikogo na przymus do roboty nie gonię i jest dobrze a to że mogło być lepiej mówi się trudno -głową muru nie przebijesz.Od 6 lutego w powrocie z protestu w Warszawie poważnie zachorowałem i do dziś leżę z perspektywą na następne 2 tyg,sprzęt nawozy rzepak czekają ale życie pisze inny,swój plan a ja mówię pożyjemy,zobaczymy:walka::walka::walka:
Nie żalę się tylko mówię że w gospodarstwie nic na przymus;sąsiad mianowany na przymus następcą porządnej gospodary już dawno ją przepił,dwoje innych pożenili się dorabiali,budowali[roboto robota]a dziś jaki ich los,żony już babcie ale współwłaścicielki poszły w tzw tango i całe dorobki życia szlak trafił.Inni których znam bdb,młodzi ludzie ;ona po amputacji piersi i na chemi,on rak kości końcówka, mówiąc okrutnie bez szans i kasa nie pomogła.Rada dla Pajeja ,nieważne z kim ważne jak i godnie.Powiadają że każdy Juzek pcha swój wózek.

60

Odp: Baba dla chłopa ze wsi

Tak czy siak w domu raczej kobiety nie znajdzie.pora sie ruszyc wsrod znajomych itd.