61

Odp: Po wyborach 15, 10, 2023 r.

Dokładnie...scenariusz ten sam....Tylko ten Duda.  Ale może spakują do samolotu i poleci.......to też potrafią.....ciekawie się robi.......

Leszek   dla kolegów'

62

Odp: Po wyborach 15, 10, 2023 r.

Sarast - szacunek. Przyznajesz się bez bicia do błędu, tak jak ja. Głosowałem na chłopczyków z Konfederacji. Ja jestem zrobiony w człona, Ty sam się zrobiłeś nie głosując.
Efekt jak widać.

63

Odp: Po wyborach 15, 10, 2023 r.

A ja trzymam kciuki za to żeby Ci panowie co zniszczyli Leppera poszli za kratki.

Rolnik z powołania:-)

64 Ostatnio edytowany przez Laszek (2024-01-09 09:53:04)

Odp: Po wyborach 15, 10, 2023 r.

Jedni warci drugich. A pisiory czemu nie posadzili  rudego? Puszyli się z tym 8 lat mając pełną władzę gdzie tylko się da. Niech się zamykają ile tylko się da. Ja mam teraz inny problem bo w sąsiedztwie ma powstać kolejna spalarnia, tym razem odpadów niebezpiecznych, weterynaryjnych i szpitalnych. Samo zdrowie

E 516 na części
Telefon 695 076 269

65

Odp: Po wyborach 15, 10, 2023 r.

Pajej napisał/a:

A ja trzymam kciuki za to żeby Ci panowie co zniszczyli Leppera poszli za kratki.

https://www.youtube.com/watch?v=jKOsBmxC7fs

mdw

66

Odp: Po wyborach 15, 10, 2023 r.

Kiszczak w grobie się przewraca. Układ z Magdalenki właśnie zdycha, czyli "my nie zamykamy waszych, wy nie zamykacie naszych".

67

Odp: Po wyborach 15, 10, 2023 r.

Laszek napisał/a:

Jedni warci drugich. A pisiory czemu nie posadzili  rudego? Puszyli się z tym 8 lat mając pełną władzę gdzie tylko się da. Niech się zamykają ile tylko się da. Ja mam teraz inny problem bo w sąsiedztwie ma powstać kolejna spalarnia, tym razem odpadów niebezpiecznych, weterynaryjnych i szpitalnych. Samo zdrowie


Chyba bym wolał spalarnie śmieci niż  śmietnik  o powierzchni 80ha  3 km od domu ....  w prostej lini....  z pełno prawną  utylizacją  czego ise tylko da z całej polski Od gdańska po  rzeszów .... a idź pan w H:))

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

68

Odp: Po wyborach 15, 10, 2023 r.

Wojtas ale dwie utylizacje odpadów zwierzęcych już są.  Jak wiatr zawieje to aż słodko w pysku się robi. Kto jechał dk10 przez Śmiłowo przy odpowiednim wietrze to wie o czym mówię

E 516 na części
Telefon 695 076 269

69

Odp: Po wyborach 15, 10, 2023 r.

Zamkną Prezydenta???? Rudy oszust dziś już odczytał kodeks karny.....myślę że zamkną bo już mogą wszystko.....Oj coś pachnie bardzo rozrobą bo jednak ponad 7 milionów ludzi głosowało na PIS....to pier**l......

Leszek   dla kolegów'

70

Odp: Po wyborach 15, 10, 2023 r.

Donald jest mocny.. .normalnie Jaruzelski ....strasznie się robi.....

Leszek   dla kolegów'

71

Odp: Po wyborach 15, 10, 2023 r.

Kamiński i Wąsik zabrani przez psów z Pałacu Prezydenckiego. Nie będę przepraszał za psy. Dla mnie to nawet nie psy, burki pospolite. Jeszcze miesiąc temu pilnowali domu kaczora, dziś zgarniają jego ministrów. Pies ma jednego pana. Te burki szanują nie pana, tylko tego kto im pensję płaci. Obrzydzenie mnie bierze.
Burki wchodzą do Pałacu Prezydenckiego jak do swojej budy. Gdzie SOP ? Jak ochraniają swojego pryncypała ? Jak chronią jego gości ? Powinna być strzelanka. Borowiki kontra burki. Kto lepszy, albo do wyczerpania zasobów, ludzkich i materiałowych. Widzicie co się robi ?

72

Odp: Po wyborach 15, 10, 2023 r.

czyli policja miała by nadal bronić dupe kaczora?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

73

Odp: Po wyborach 15, 10, 2023 r.

Laszek napisał/a:

czyli policja miała by nadal bronić dupe kaczora?

   
     myślałem że już gorzej jak za rządów PIS
       się żyć nie da . Ale się Ku*****a myliłem...ta banda rudego dopiero się rozkręca....za nic prawo maja...Pis choć mieszał ale jakies ramy prawne sztukowal.Banda rudego nawet już nie próbuje to w ramach prawa trzymać...gdzie to nas zaprowadzi No aby nie do wojny domowej bo jednak ponad 7 milionów wyborców na PIS głosowało i tak się tupnięciem pod stół nie schowają....to już nawet nie śmieszne jest.

Leszek   dla kolegów'

74 Ostatnio edytowany przez Laszek (2024-01-10 08:27:15)

Odp: Po wyborach 15, 10, 2023 r.

dopóki będą robić ta szopkę między sobą to nie mam nic przeciwko, przerzedzą się przynajmniej. może sami się wyniszczą. jak teraz oni to później inni ich

E 516 na części
Telefon 695 076 269

75

Odp: Po wyborach 15, 10, 2023 r.

Co wy tak bronicie Kamińskiego i Wąsika? Może jeszcze powiecie że to bohaterowie?

Rolnik z powołania:-)

76

Odp: Po wyborach 15, 10, 2023 r.

Pajej napisał/a:

Co wy tak bronicie Kamińskiego i Wąsika? Może jeszcze powiecie że to bohaterowie?

Nikt ich nie broni, chodzi tu raczej o nowe standardy demokracji, ale to ludzie muszą najpierw poczuć te standardy i ten język miłości na własnej skórze aby się przekonać co wybrali.

mdw

77

Odp: Po wyborach 15, 10, 2023 r.

Nikogo nie bronię...nie polityczny sąd rejestrowy oddalił w całości wpisanie do rejestru  nowego platformianego zarządu TYP wybranego na mocy ....to dobre uchwały sejmowej a reprezentowany przez Pijaka Sienkiewicza ministra rudego jako bezpodstawne.....o to tu idzie tu jak zaraz pewno u przy tych dwóch obojętnych mi ministrach łamią prawo...polityka miłości i ta trzecia droga która robi za hu....a.i ten milczący PSL....wstyd....

Leszek   dla kolegów'

78

Odp: Po wyborach 15, 10, 2023 r.

Ps.skoro w Państwie PIS był zamordyzm i homofobią to co ten biedron parowa robi w Brukseli a jego chłopaczek śmieszek urzęduje w MSW.i A.jako wiceminister za Wąsika to normalnym chłopom ojcom mężom nie przeszkadza i wstyd nie jest....tak zapytam.

Leszek   dla kolegów'

79

Odp: Po wyborach 15, 10, 2023 r.

yokoslaw napisał/a:
Pajej napisał/a:

Co wy tak bronicie Kamińskiego i Wąsika? Może jeszcze powiecie że to bohaterowie?

Nikt ich nie broni, chodzi tu raczej o nowe standardy demokracji, ale to ludzie muszą najpierw poczuć te standardy i ten język miłości na własnej skórze aby się przekonać co wybrali.

Bardzo dobrze powiedziane że ludzie muszą poczuć to na własnej skórze. puki co robią gierki między sobą. Jeśli zaczną tak pogrywać ze społeczeństwem to mogą być pewni że czekać ich będzie ten sam los co pisiorów.  Mają chyba tego świadomość. Puki żrą się między sobą to całkowicie nie przeszkadza mi to.

E 516 na części
Telefon 695 076 269

80 Ostatnio edytowany przez sławek 42 (2024-01-10 15:57:40)

Odp: Po wyborach 15, 10, 2023 r.

Policja nie jest od obstawiania czyjejś chałupy. Tym bardziej "zwykłego szeregowego posła". Czujesz się zagrożony, ochronę wynajmij, stać cię.
Wracając do policjantów. Nie mógłbym robić tej roboty. Mam swoje poglądy, ulegają z czasem ewolucji, bo wszystko się zmienia. Nie z tygodnia na tydzień o 180 stopni. To co, swoje przekonania zostawiają w domu razem z cywilnymi ciuchami ? Tak się nie da. Muszę być przekonany, że to co robię ma moim zdaniem sens. Jest zgodne z moim obrazem świata. To jest dobre i to robię, tamto złe i nie robię. Po objawach sądzę, że im wszystko wisi.
Nie bronię ministrów. Te formacje potrafią uszyć garniturek że aż miło. Co było z Brunonem Kwietniem ? Służby wciągnęły gamonia w swoją gierkę, odtrąbiono sukces, gość zmarł w więzieniu. Terrorysta za 2300, ale awanse się posypały, gwiazdki na pagonach, drobne premie. "Agent Tomek", śmierć Barbary Blidy, było tego trochę. Wsadzali ludzi na konia i w końcu sami pogalopowali.
Metody mi się nie podobają. To są desperaci. Brukselka zamknęła mordę, nie po to pomagała wygrać wybory rudemu żeby teraz bronić praworządności w Polsce. Za cztery lata Kamiński będzie aresztował rudego z całą bandą. Samą bandę raczej, bo rudy wyprowadzi się na stałe z Polski. Fajnie, tyle że nie będzie już czego zbierać. Czyli murzyn zrobił swoje ... i po nas choćby i potop.