141 Ostatnio edytowany przez sławek 42 (2024-08-13 00:47:48)

Odp: Po wyborach 15, 10, 2023 r.

Może być.
Też jestem astronom amator, wracam do gwiazdek. Teraz będą wojny gwiazdozbiorów, wbrew zaleceniom Kiszczaka. Ani my was, ani wy nas. Jak się przekręci daj Boże (dopisać co komu pasuje) i wróci układ z przed, będzie wojna na gwiazdki.
Będzie siedem gwiazdek - "je..ć P*", trzynaście gwiazdek - "je..ć H......ę", ośmiu nie będzie, bo PSL je..e się sam.
Od 13 grudnia 2023 nasze elyty zajmują się ***. Dosłownie może było by i zabawnie. Powiedzmy, były minister obrony narodowej zapina od tylca obecnego proroka generalnego lub odwrotnie. Piękny widok tuż po wyrzyganiu.
Niestety, mam nieodparte wrażenie, że oni *** nas.
Jeszcze jeden nurtujący mnie temat. Głosowanie. Testuję cierpliwość kolegi w temacie głosowania w wyborach do krajowego jak i Europejskiego parlamentu. PSLowiec od zawsze. Wiem, to po nim jadę. Ilu głosuje na PSL, ze mną rozmawia, a ja nie wiem o jego wyborze. Pytam - co u Ciebie ? Odpowiedź - super, nieustające pasmo sukcesów ! Pytam drugiego - co u Ciebie ? Oj bida dzieciaki głodne spać chodzą.
Co jest ? Dlaczego ? Obaj jako tako pracowici ?
Bo wszystkiemu winien rząd. W takim razie pytam, czy głosowałeś na obecny rządzący, czy oczekujący - konkurencyjny ?
Tu widzę problem. Sukces ma wielu ojców - porażka jest sierotą. Kto identyfikuje się z ekipą źle rządzącą ? Nikt !
Dlatego mój postulat jest taki - głosowanie jawne. Głosowanie tajne jest wymysłem komunistycznym. Konstytucję III Maja uchwalano przez podniesienie  ręki. Co myślę, to mówię, tak robię, tak głosuję, Wszyscy co mnie znają nie wiedzą co myślę, za to słyszą co mówię, co robię i przyglądają się jak głosuję. Bo gdybym głosował przeciw tym pierwszym - nie mam czego szukać w polityce.
Głosowanie tajne to nie wymysł (chociaż też) demokracji. To skrajnie komunistyczna metoda. Co innego myślę, co innego mówię i tajnie głosuję tak ja myślę, żeby wyglądało że głosuję jak mówię. Ściema jedna wielka !
Spotykam znajomego, pytam, jak się masz ? Te złodzieje zdarli ze mnie to czy tamto. OK. Ale jakiś taki gładki. O urlopie na Karaibach wspomina. Wchodzę w telefonie na PKW, bo wybory są jawne i patrzę. Jan Kowalski w ostatnich wyborach do krajowego parlamentu głosował na PO. O ty kurwo ! Tak głosowałeś - tak masz !
Toż wiem - nie realne, ale pomarzyć można.

142

Odp: Po wyborach 15, 10, 2023 r.

Lubię czytać posty Sławka. Wrcając do tematu wyborów i wyborów...Czasem przeglądam Facebooka, pod politycznymi postami lubię czytać komentarze i tak sobie myślę czy tylu ludzi dostało nagle sklerozy czy to po prostu głupota czy do tej pory nie mieli dostępu do internetu? W 2014, 2015 cały internet kurwił na po-psl na ryżego, że zrobił burdel i spier**lił i jego bandę , na ich prawdziwą twarz ujawnioną u sowy, były memy, śmichy hihy, jak pis wygrał to naród sie cieszył, że peło poszło w pisdu. Teraz w komentarzach większość ludzi uśmiechnięta, zadowolona bo peło u koryta, w euforii bo tfusk wrócił najlepszy premier w historii, baby w zachwytach jaki to on przystojny (!) Generała Jaruzelskiego do tej pory szarpią za stan wojenny, burdel  i biedę tuska zapomnieli w osiem  lat.

143

Odp: Po wyborach 15, 10, 2023 r.

Kobieta z facetem na pięści w ringu się naparza. A czy to na pewno facet, czy to na pewno nie kobita ?
Komisje, badania, genetyka. Ja bym organoleptycznie i przy pomocy kija od szczotki zbadał czy ma to co mieć powinien. Tanio i pewnie !
Kiedyś było krzesło papieskie, inaczej  "krzesło Joanny". Trafiło się raz we wczesnym średniowieczu, że papież zasłabł z powodu porodu. Kobitka bardzo inteligentna, wykształcona, bo chodziła w przebraniu męskim, dlatego mogła się kształcić. Udawała mnicha tak skutecznie, że została wybrana papieżem. Poszukajcie danych o papieżu Joannie.
Po tym numerze, świeżo wybrany papież musiał usiąść na krześle z dziurą po środku. Najstarsza i najbrzydsza baba z otoczenia, co miała "doświadczenie z tematem" - musiała kandydata pomacać. Tyle, że wtedy chirurgia nie była tak rozwinięta.
Skoro ktoś daje sobie odciąć .................... to niech i babą będzie nazywany. Bez żalu.

144

Odp: Po wyborach 15, 10, 2023 r.

Trzeba być wyjątkowym zbokiem żeby obciąć sobie jaja. A po co? by bić bezkarnie kobiety. No jeszcze dobrą kasę za to brać i laury zbierać.