21

Odp: Hydraulika zewnętrzna

To pewnie dlatego wajcha E ma taki regulowany ogranicznik. Poniewaz narazie podlaczam tylko plug do sniegu i piaskarke na WOM (maly lejek) to wystarczy. Na wiosne potrzebuje przyczepe i cos jakby Mikrusa albo Troll'a, ale do tego czasu pewnie rozpracuje to ustrojstwo mam nadzieje z Wasza pomoca. A swoja droga , ty tata tez nie sypiasz po nocach ? big_smile Czy tez tylko wtedy masz czas na neta ? :beer: Pozdrawiam i dzieekuje za informacje

22

Odp: Hydraulika zewnętrzna

W nocy to ja śpie, oczywiście, tylko że dla mnie noc zaczyna sie po północy, bo zanim prześledze moje sprawy w necie, to troche czasu minie, a w dzień niestety brak czasu, a najgorzej wstać rano, nieraz o 4.30:/

tel: 605107385  czynny non stop
ZT 323 A 89`
E 512 77`
B 200/5 83`
Brakuje mi Trabanta   http://img77.imageshack.us/img77/6011/fzt303nb5.gifhttp://img519.imageshack.us/img519/7425/cccp.jpghttp://img148.imageshack.us/img148/4215/trolex.jpg

23 Ostatnio edytowany przez MariuszP (2006-12-11 15:06:38)

Odp: Hydraulika zewnętrzna

Panowie może ktoś mi powie do czego służą te dźwignie B1, B2, i B3

24

Odp: Hydraulika zewnętrzna

Ja niestety nie, bo u mnie jedyna ktora dziala (od TUZa) ma i tak zwalona ta dzwignie - lata jak po weselu i nie zauwazam roznicy. Ale ktorys z doswiadczonych forumowiczow na pewno odpowie, czego i sam rad bym sie dowiedziec smile

25

Odp: Hydraulika zewnętrzna

A zajrzyj do działu literatura i instrukcje

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

26

Odp: Hydraulika zewnętrzna

W dziale literatura i instrukcje znalazłam opis do 323 a tam tych dźwigni nie ma.

27

Odp: Hydraulika zewnętrzna

Drog iMariuszku 323 i 303 jak i 300 mają takie same rozdzielacze różnica polega jedynie na tym że w 323 jest on zabudowany ale jak się przyjrzysz uważnie to na pewno potwierdzisz moje zdanie a opis samego rozdzielacza zaczyna się od numrku 6 w górę

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

28 Ostatnio edytowany przez MariuszP (2006-12-11 21:52:45)

Odp: Hydraulika zewnętrzna

http://img113.imageshack.us/img113/8928/wajhy1hz4.jpg

Chodzi mi o te małe dźwignie B1, B2, B3 nie te długie tych małych w 323 nie widziałem

29

Odp: Hydraulika zewnętrzna

One tak samo jak te długie sterują hydrauliką Ja np. u siebie kiprowanie na jednym wyjściu mam na długiej a na drugim na krótkiej dźwigni tej z serii B:)

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

30

Odp: Hydraulika zewnętrzna

ale te krotkie maja tylko dzialanie 0-1 ... A tymi dlugimi mozna sterowac jakos dokladniej. I wisza na tej samej sekcji.... nie znam sie, ale jakos dziwnie dzialaja i u mnie B3 jest tak wytarta, ze w ogóle nie dziala tylko sobie lata to tu to tam. Myslalem, ze do zmiany sposobu, podtrzymania np. dzwiganie i zatrzymanie lub w drugiej pozycji B DZWIGANIE (A) i powolne opadanie np. Tak sobie myslalem, ale jak juz zaznaczylem - nie mam o tym narazie pojecia.

31

Odp: Hydraulika zewnętrzna

Dokładnie tak samo myślę ,długie dźwignie do siłownikow np. dwustronnego działania , a krótkie do jednostronnych typu   np. kiper w przyczepie

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

32

Odp: Hydraulika zewnętrzna

ale sterowanie jest A przy roznych polozeniach B czy oddzielnie A i oddzielnie B tak jakby to byly niezalezne dzwignie?

33

Odp: Hydraulika zewnętrzna

Myślę , że oddzielnie ja miałem podłączony pług obrotowy pod małą dźwignię (pług z siłownikiem jednostronnym) i podczas podnoszenia długą dźwignią obracałem pług małą.

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

34

Odp: Hydraulika zewnętrzna

To u mnie jest zwalone- moze mam tam dolny zaczep bo wisi przy samej ziemi i niczym go podniesc nie mozna - chyba ze nie jest podnoszony smile

35 Ostatnio edytowany przez MariuszP (2007-02-10 22:00:55)

Odp: Hydraulika zewnętrzna

Mam pytanie dotyczące wyjść hydrauliki w 303 chodzi mi o jedno z wyjść do którego jeśli coś się podłączy to nie można sterować żadną z dźwigni rozdzielacza natomiast jeśli podnieść coś na innym wyjściu np. przyczepę a następnie podpiąć do tego wspomnianego wyjścia to olej z tłoka zejdzie ale tylko zejdzie.       W takim razie do czego może służyć to wyjście ???

A tak poza tym może ktoś wie, do czego służy to urządzenie???

http://img109.imageshack.us/img109/6962/zt300mengenregelungoy8.jpg

36

Odp: Hydraulika zewnętrzna

Trochę to zagmatwałeś i pogubiłem się w tym wszystkim. Ile masz wyjść od hydrauliki i gdzie są podpięte (pod które dźwignie)?

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

37

Odp: Hydraulika zewnętrzna

piotrfire napisał/a:

Trochę to zagmatwałeś i pogubiłem się w tym wszystkim. Ile masz wyjść od hydrauliki i gdzie są podpięte (pod które dźwignie)?

To wyjście o którym pisze nie jest podłączone bezpośrednio do którejś z dzwigni łączy się on pod rozdzielaczem z jakimś grubszym przewodem który biegnie gdzieś do przodu ciągnika. To wyjście jest drugim które mi zostało pierwsze działa bez problemów podpięte jest pod pierwszą dzwignie a potrzebne mi są dwa bo nie mam jak sprawdzić prasy

38

Odp: Hydraulika zewnętrzna

Trochę ciężko tak coś powiedzieć z pamięci przydały by się foty i wtedy porównałbym z tym co mam u siebie i też wstawiłbym foto , ale to dopiero w poniedziałek. Ja mam na pewno 2 wyjścia i na pewno oba działają w dwie strony.

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

39

Odp: Hydraulika zewnętrzna

u mnie też jest ta skrzynka ale nie podpięta nie wiem do czego to służyło u góry jest pokrętło regulacyjne a wyjść hydrauliki było siedem ale przerobiłem na cztery.

GG 309772

40

Odp: Hydraulika zewnętrzna

Dziś zamontowałem siłowniki wspomagające,rano trzeba olej do nich dołaczyć.Zastanawia mnie tylko czy olej do podnoszenia idzie tą rurką do siłownika czy tą podstawą co rozdzielacz jest przykręcany?Może mało gramatycznie wyszło ale cóż,mam nadzieję ,że da się zrozumieć wink