81

Odp: Hydraulika zewnętrzna

Witam. Panowie ma fortschritta zt323a i mi się sam podnośnik podnosi. czego to może być przyczyna??
pozdrawiam

82

Odp: Hydraulika zewnętrzna

a jak  wysoko sie podnoszą ??  bo u mnie było coś takiego ze podnosiły  się w zimę tak mniej więcej do połowy  jeżeli  nic nie było zaczepione a jak coś na cięgłach wisiało to  ani drgneły same   . najwyżej wyłącz  pompę i po problemie big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

83

Odp: Hydraulika zewnętrzna

Musisz po kręcić przy rozdzielaću takim grzybkiem on wystaje z tej z tej osłony u mnie bynajmniej jak podnosi to ją go tylko przestawie na środek i już nie podnosi

84

Odp: Hydraulika zewnętrzna

Możliwe tez ale nie konieczne ze urwał sie ten haczyk na końcu tego ;grzybka" i dlatego tak sie dzieje,ja tak miałem.Ale może zeczywiście wystarczy pokręcić.

85

Odp: Hydraulika zewnętrzna

witam
ja mam problem tej natury że jak przestawię dźwignię tą która ustawia wymuszone niezależne pływające czy jakoś tak to jak przestawię to pokrętło max w prawo to ustawianie głębokości działa ale tylko jak ramiona są  puste  jak nic nie jest zaczepione co może być problemem

86

Odp: Hydraulika zewnętrzna

Raczej tylko regulacja .

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

87 Ostatnio edytowany przez irekk1 (2011-02-04 20:45:02)

Odp: Hydraulika zewnętrzna

regulacja przeprowadzona według instrukcji brak rezultatu
regulacja wyglądała następująco:
pod tylny czujnik położono kostkę 15mm
podnośnik podniesiony na max
śruba regulująca 1,5mm luzu
dźwignia ustawienia głębokości max  do tyłu czy do przodu próbowałem tak i tak brak rezultatu

88

Odp: Hydraulika zewnętrzna

irekk1 napisał/a:

regulacja przeprowadzona według instrukcji brak rezultatu
regulacja wyglądała następująco:
pod tylny czujnik położono kostkę 15mm
podnośnik podniesiony na max
śruba regulująca 1,5mm luzu
dźwignia ustawienia głębokości max  do tyłu czy do przodu próbowałem tak i tak brak rezultatu

Wygląda że robisz to prawidłowo.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

89

Odp: Hydraulika zewnętrzna

ostatnio zaczęła działać przy  pługu ale tylko przez chwilę i co wy o tym sądzicie?????????????????

90

Odp: Hydraulika zewnętrzna

Witam. Mam problem z podpięciem  prasy JD 550 do Fortschritt 323 mam 4 wyjścia hydrauliki zewnętrznej. Jak bym nie podłaczył jest żle ; bo albo upuszcza a nie podnosi , lub podnosi a nie opuszcza jak zmienie położenie 2  przewodów od prasy. Po podłaczeniu c 360 prasa działa prawidłowo. Prosiłbym o jakąś poradę jak ją podłączyć.

91 Ostatnio edytowany przez koseś (2015-05-27 21:14:22)

Odp: Hydraulika zewnętrzna

A podłączasz na pewno pod jedną sekcję?

92

Odp: Hydraulika zewnętrzna

Już to opanowałem. Rozebrałem blachy w kabinie i okazało się że nie podłączam pod jedną sekcję. Szybkozłącza od jednej sekcji mam  po przekątnej.

93

Odp: Hydraulika zewnętrzna

Zastanawiam się nas zrobieniem oddzielnej hydrauliki żeby móc zamontować na wycinaku wiadomo im lepsza wydajność tym szybciej idzie... Bym to napedzal przez wałek Wom. Tylko pytanie jaka pompę zamontować? Czy np ruska 50 będzie lepiej szła niż co jest w 12 czy Forszu.... Myślę że tak ale czy to by nie było za malo? A może 2 pompy od Bizona bo mam zapasowe?? Przekładnia jest od cyklopa chyba że nie wytrzyma takiego obciążenia? Wtedy wałek puszczać na wprost na 1000obr.... Butla od gazu 50L, zawór przeciążeniowy,  przewody... Coś jeszcze?

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

94

Odp: Hydraulika zewnętrzna

Od bizona będzie mało wydajna ,ale zastanów się ile oleju zdąży odebrać wycinak ?
Leżą u mnie dwie nowe pompy ruskie co w owijarce nie dały rady bo ciśnienie było za słabe ,więc nad ruskimi bym się głęboko zastanowił ......
Ja to bym założył przekładnię od cyklopa i jakąś nową pompę też od cyklopa i powinno to chodzić .
Rozdzielacz masz na wycinaku ?

95

Odp: Hydraulika zewnętrzna

Tak. Tzn rozdzielacz co kieruje olejem i drugi rozdzielacz co do kabiny się wkłada 2 sekcje...

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

96

Odp: Hydraulika zewnętrzna

Więc mam problem. Do tej pory nie miałem przy niczym siłownika dwustronnego i jednostronne działały jak trzeba. Przed żniwami musiałem sobie wpiąć dodatkowe  gniazdo na siłownik dwustronny. Wkręciłem je do sekcji która nie ma tej małej dźwigienki. Czasami się zacinało ale jak zamieniłem miejscami wtyczki od talerzówki to nie było problemów.
Dziś podpiołem miga23 i tam też jest siłownik dwustronny i dupa. albo podniósł nie opuścił albo opuścił ( tj podniósł oś do góry ) i zablokował. Powymieniałem gniazdka wtyczki i dupa..
Czy sekcja dwustronna powinna mieć tą małą dźwigienkę?

97

Odp: Hydraulika zewnętrzna

Może i nie musi, ale najpierw dobrze odpowietrz układ, bo powietrze może płatać figle.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

98

Odp: Hydraulika zewnętrzna

U mnoe obie działają w dwie strony, tj ta z dzwigienką i ta bez. Tylkp ta z dzwigienką w jedną stonę jak idzie i przestanę pompować siłownik samowolnoe wraca niezależnie od ustawienoa dzwigienki.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

99

Odp: Hydraulika zewnętrzna

No to masz tak jak ja.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

100

Odp: Hydraulika zewnętrzna

U mnie tylko jedna z trzech sekcji obsługuje siłownik 2 stronny, wszystkie mają małe dźwigienki

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty