41

Odp: jak zwiekszyc cisnienie w hydraulice i przepływ oleju

widać jak drogie w eksploatacji są Fortschritty, trzeba włożyć 5 zł w wzmocnienie podnośnika

42 Ostatnio edytowany przez draqon22 (2010-09-05 18:25:16)

Odp: jak zwiekszyc cisnienie w hydraulice i przepływ oleju

wkoncu sie udalo ale grosik nie pomogl tylko 5zl teraz forszaj jest bogatszy hehe teraz waga pluga nie robi mu roznicy podnosi az milo smile

No  to  git.  Płog  ma raptem  półtorej  tony .  Co  to  jest  dla  forszaja wink

43

Odp: jak zwiekszyc cisnienie w hydraulice i przepływ oleju

A mógł byś pomierzyć ciśnienia na zimnym i ciepłym oleju bo sprawdził bym u siebie , słabo mi podnosi i byłem pewny że to pompa ale teraz nie jestem pewny co.Jutro podłącze i zobaczę jakie są u mnie a tak przy okazji to pompka wspomagająca ta ruska 16 daje 140atm a dalej puszcza zawór w orbitrolu

44

Odp: jak zwiekszyc cisnienie w hydraulice i przepływ oleju

nie mam czym zmierzyc sam jestem ciekawy jakie jest teraz cisnienie ale naprawde roznica jestpo tym co zrobilem

45

Odp: jak zwiekszyc cisnienie w hydraulice i przepływ oleju

Zmierzyłem właśnie ciśnienie na wyjściu do przyczepy na zimnym oleju zawór puszcza przy 140atm jak nagrzeje ciągnik to wtedy się okaże czy ciśnienie spadnie bo jak spadnie to na pewno pompa.

46

Odp: jak zwiekszyc cisnienie w hydraulice i przepływ oleju

mam pytanie czy na szybkość wywrotu przyczepy też może zadziałać to podłożenie pod sprężynke

O ma pan toyotę D4D jak się sprawuje napęd na cztery koła :wow:

47

Odp: jak zwiekszyc cisnienie w hydraulice i przepływ oleju

mam pytanie odnośnie ZT323A: pompa od "podnośnika" po regeneracji, podnosi ekstra, rozdzielacz też jest dobry, jednak powoli opuszcza, co może być przyczyną??? gdzie znajduje sie jakiś zawór ciśnienia, czy taki w ogóle jest?? dzieki za odpowiedz

48

Odp: jak zwiekszyc cisnienie w hydraulice i przepływ oleju

nie pytaj tylko czytaj , wszystko jest opisane i nie pisz postów dotyczących jednego problemu w kilku wątkach.

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

49

Odp: jak zwiekszyc cisnienie w hydraulice i przepływ oleju

gdzie Ty tego piątaka wsadziłeś?

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

50

Odp: jak zwiekszyc cisnienie w hydraulice i przepływ oleju

jak rozbierzesz ten zawor przelewowy jest sprezyna w srodku i podkladki to dolozylem wlasnie tam i skrecilem spowrotem i roznica jest korzystna

51

Odp: jak zwiekszyc cisnienie w hydraulice i przepływ oleju

arkanzas napisał/a:

mam pytanie czy na szybkość wywrotu przyczepy też może zadziałać to podłożenie pod sprężynke

podłożenie czegoś pod sprężynkę tylko zwiększa udzwig. Szybkość wywrotu jest zalezna wyłącznie od obrotów

52

Odp: jak zwiekszyc cisnienie w hydraulice i przepływ oleju

Tak się zastanawiam jeśli zawór w rozdzielaczu jest ustawiony na 140 a po podłożeniu podkładki pod sprężynkę daje się jej maksymalne ciśnienie jakie robi czyli 160 to jak długo pociągnie taka pompa jak nie ma żadnej rezerwy.

53

Odp: jak zwiekszyc cisnienie w hydraulice i przepływ oleju

tomek1974 napisał/a:

Tak się zastanawiam jeśli zawór w rozdzielaczu jest ustawiony na 140 a po podłożeniu podkładki pod sprężynkę daje się jej maksymalne ciśnienie jakie robi czyli 160 to jak długo pociągnie taka pompa jak nie ma żadnej rezerwy.

:uuuu:  a  myślałem  że  tu  same  spece  siedzą :uuuu:

54

Odp: jak zwiekszyc cisnienie w hydraulice i przepływ oleju

Jak kupiłem swojego to sprawdziłem ciśnienie,było 180 atm.Nic nie zmieniałem,a było to 5 lat temu.Jak na razie podnośnik śmiga jak ta lala,a kto wie ile lat tak niemcy jeździli?

55

Odp: jak zwiekszyc cisnienie w hydraulice i przepływ oleju

Pewnie masz inną pompę niż moja bo na niej pisze 160 max więc nie może zrobić 180.Widocznie moje obawy są na wyrost jeśli komuś pompa chodzi na maksymalnym ciśnieniu wiele lat to nie ma czym się martwić.Jak będę miał chwile czasu to podłożę cosik pod sprężynę i zobaczę jaki wtedy będzie ciśnienie bo mnie to zainteresowało.

56

Odp: jak zwiekszyc cisnienie w hydraulice i przepływ oleju

Tomek  Po  tych  Twoich  ostatnich  wpisach  śmiało  mogę  stwierdzić   że o  hydraulice  nie  masz  zielonego   pojęcia   a  zawór bezpieczeństwa  to  pojęcie  obce  dla  Ciebie.  Poczytaj  to  forum  całe  a  zobaczysz  ile  atmosfer  potrafi   wydusić  pompa  big_smile

57

Odp: jak zwiekszyc cisnienie w hydraulice i przepływ oleju

No to sprawdzimy ile może wydusić pompa.

58

Odp: jak zwiekszyc cisnienie w hydraulice i przepływ oleju

Nie  pamiętam  kto  podłączał  pompę  na  któtko  ale   ciśnienie  dochodziło  do  600  atmosfer.  Jest  to  opisane  gdzieś  na  forum

59

Odp: jak zwiekszyc cisnienie w hydraulice i przepływ oleju

poza tym pamiętajcie że takie ciśnienie jest tylko jak rozdzielacz pracuje (jakaś z dźwigni jest odchylona). Podczas gdy wszystkie są w spoczynku cały olej bez oporu wraca do skrzyni (w 303 do zbiornika hydraulicznego)......

60

Odp: jak zwiekszyc cisnienie w hydraulice i przepływ oleju

Podłączyłem pompę pod zegar i już wszytko wiem ale jako o hydraulice nie mam zielonego pojęcia to więcej na ten temat nie będę się wypowiadał ,a to taki mały wynalazek do regulacji ciśnienia . http://www.fotoload.pl/123aa24/a5270ad4a12872325898d54e692be90413597_min.jpg