21 Ostatnio edytowany przez RadekZly (2007-02-09 00:11:29)

Odp: Jak zrobic maszt na podnosniku tylnim i pług śnieżny

aa to Ty taki kupiles... myslalem ze to byl taki lancuchowy i sobie go przerobiles.. ok juz wiem czego szukam smile dzieki

gg 2215972

22

Odp: Jak zrobic maszt na podnosniku tylnim i pług śnieżny

Radku podnośnik dla ciebie ZOBACZ

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

23

Odp: Jak zrobic maszt na podnosniku tylnim i pług śnieżny

Troche maławy i drogi ale takie cos wlasnie musze sobie zrobic tylko wieksze, a teraz sie zrobilo troszke cieplo to jutro jade zobaczyc te podnosniki moze cos sie znajdzie..

gg 2215972

24

Odp: Jak zrobic maszt na podnosniku tylnim i pług śnieżny

RadekZly napisał/a:

Troche maławy i drogi ale takie cos wlasnie musze sobie zrobic tylko wieksze, a teraz sie zrobilo troszke cieplo to jutro jade zobaczyc te podnosniki moze cos sie znajdzie..

On wcale nie musi być maławy z tego, co widać to on chyba składa się z trzech części, dlatego jest niższy ( lepiej złożony) dla przykładu mój składa się dwóch części, dlatego po złożeniu jest wyższy od tego ze zdjęcia  smile

25

Odp: Jak zrobic maszt na podnosniku tylnim i pług śnieżny

Nom moze smile nie znam sie big_smile ale i tak za drogi smile

gg 2215972

26

Odp: Jak zrobic maszt na podnosniku tylnim i pług śnieżny

Za drogi? za same tłoczysko krótkie trzeba dać 400zł

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

27

Odp: Jak zrobic maszt na podnosniku tylnim i pług śnieżny

ehmm ale JA taki bede mial po cenie zlomu tylko jak dzwonilem to akurat teraz nie maja ale kazali dzwonic czasem

gg 2215972

28

Odp: Jak zrobic maszt na podnosniku tylnim i pług śnieżny

a to jest ładowacz domowej produkcji zapinany do tyłu coś jak tur

http://img152.imageshack.us/img152/7595/zdjcie014fv8.jpg

http://img339.imageshack.us/img339/4403/zdjcie015kg7.jpg

mam jeszcze coś podobnego do podnoszenia ciężarów proste a skuteczne

GG 309772

29

Odp: Jak zrobic maszt na podnosniku tylnim i pług śnieżny

Fajnie wykombinowane :) a łyżke też sam robiłes ?
Ja narazie zrobiłem widły do podnośnika tylnego ale takie coś też by mi sie przydało tylko najcięzej bylo by zrobić tą łyżke.. z jakiej blachy jest zrobiona ?
Czy ta belka która sie podpina do podnośnika on jest pod kątem jak jest przy ciągniku ?

gg 2215972

30 Ostatnio edytowany przez macherr (2007-02-26 22:53:29)

Odp: Jak zrobic maszt na podnosniku tylnim i pług śnieżny

Łyżka też jest robiona blacha to chyba 3mm i przód ma wzmocniony belka jak jest zapieta do ciągnika przy opuszczeniu jest w pionie śmiało mżna ładować przyczepę jutro zamieszcze zdjęcia prostego podnośnika.

GG 309772

31

Odp: Jak zrobic maszt na podnosniku tylnim i pług śnieżny

A to służy do przewożenia ciężkich przedmiotów.

http://img182.imageshack.us/img182/1658/zdjcie009ye5.jpg

http://img182.imageshack.us/img182/4396/zdjcie023cd9.jpg

ten koniec jest wysuwany
http://img182.imageshack.us/img182/2554/zdjcie021qk2.jpg

GG 309772

32

Odp: Jak zrobic maszt na podnosniku tylnim i pług śnieżny

Mozna ładować przyczepe ? ale taka np 4 ? tą wysoką na kołach od stara ? Na jaka wyskość można podnieść tą łyżke ?
I czy mozna jeszcze jakies dokladniejsze wymiary dostać ? smile np wymiary całości, łyżki, długość ramienia, odległość od belki do tego ramienia...

gg 2215972

33

Odp: Jak zrobic maszt na podnosniku tylnim i pług śnieżny

Można ładować przyczepę taką normalną ciągnikową na małych i na dużych kołach ale bez nadstawek na jaką wysokość można podnieść mogę zmierzyć i podać ale jutro wymiary też.

GG 309772

34

Odp: Jak zrobic maszt na podnosniku tylnim i pług śnieżny

Bede Ci wdzieczny smile Bo chce takie cos zrobic smile Tylko na siłownikach hydraulicznych.. do łyżki i do podnoszenia .. To juz bym nie musial tura kupowac big_smile i pare tys w kieszeni zostanie smile

gg 2215972

35

Odp: Jak zrobic maszt na podnosniku tylnim i pług śnieżny

odezwij się na gg

GG 309772

36

Odp: Jak zrobic maszt na podnosniku tylnim i pług śnieżny

a koledzy czy są ładowacze do forszajów???a jak są to po ile?
macherr to do ciężarów to w  moich stronach "chłopiec" nazywają ja mam to w 4011(dla nie wiedzących coś jak C-360 tylko "troche" starsze) i bez problemu na 6 przyczepe od stara na dużych kołach ładuje bele(160)

37

Odp: Jak zrobic maszt na podnosniku tylnim i pług śnieżny

Tury do Forszów są. Sam chciałem kupić, znalazłem dwa, w Wińsku za 4500zł i w Olsztynie za 5000zł. Dodatkowo kiedyś widziałem na allegro 300 (303?) z Turem, ale facet nie chciał sprzedać tura oddzielnie..

*ostatenie kupiłem do zetora za 5000zł*

There is no soul, no soul could ever make me it's own...

38

Odp: Jak zrobic maszt na podnosniku tylnim i pług śnieżny

ale kupiłeś do zetora bo masz???Czy pasuje do forszaja???

39

Odp: Jak zrobic maszt na podnosniku tylnim i pług śnieżny

ja osobiscie nie polecam ladowacza do forszajka jest za malo zwrotny co bardzo utrudnia prace ale to twoja sprawa i opisz dokladniej jak wyglada zaladunek tych bel bo zawsze mam problem z ich zwozka

[you] nie zaśmiecaj forum zanim napiszesz pomyśl[you]

40 Ostatnio edytowany przez Maro (2007-07-10 18:57:59)

Odp: Jak zrobic maszt na podnosniku tylnim i pług śnieżny

szczerze to nawet nie wiem jak Ci to opisać :nie_wiem: poprostu nabijam bele w góre na naczepe i w droge :walka: tyko jedną burtę się otwiera i podczepia zeby poszerzyć naczepe wady tego sa   w swoim 4011 już "czapke" spawałem, i tylko raz na wysokość mozna ułożyć czyli jak u mnie 6 bel choć widziałem i takich cwaniaków co dociążalli przód i troche przerabiali tego chłopca(cos tam pod innym kontem spawali i przedłużali) i ładowali 10 sztuk,
Nie jest to takie trudne.