261

Odp: śmieszne fotki

Było takie jedne wesele na 120 osób i poszło 100 butelek wodki wink

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

262

Odp: śmieszne fotki

Wesele jak wesele.
A słyszeliście że bilety na smoleńsk będzie można odliczyć od podatku?

263

Odp: śmieszne fotki

Litrowych? Bo jak nie to nic szczególnego...

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

264

Odp: śmieszne fotki

Po moim weselu na 180 osób to zostało ponad 120 butelek z 300 kupionych tak że pełna kultura smile  Ostatnie flaszki weselnej poszły na chrzciny Magdy wink

265

Odp: śmieszne fotki

U nas na wesela liczy się na głowę jak wesele na 2dni to litr wódki. Nieraz braknie, nieraz zostanie jak dużo dzieci.

266

Odp: śmieszne fotki

Najnowszy hit internetu czyli 3xD , wiecie co to ?                                                                   No to proszę                                                                                                                       https://www.youtube.com/watch?v=syuiPEKa0dc

267

Odp: śmieszne fotki

Jak się nie ma nic mądrego do powiedzenia to się dupę pokazuje .............. Nie smaczne .........

268

Odp: śmieszne fotki

duda,doda,dupa

mdw

269

Odp: śmieszne fotki

ponoć ta Pani ma duże IQ, jednak  czasem obowiązują pewne zasady zarówno z jednej jak i z drugiej strony. Na tych zdjęciach to zakrawa na polską Marylin Monroe.

Kiedy brak jakichkolwiek argumentów, najlepiej siłą narzucać swoje przekonania, a kiedy brak jakichkolwiek przekonań, pozostaje już tylko siła.

270

Odp: śmieszne fotki

Na tym zdjęciu znanych ludzi z Ciechanowa i okolic lubię wink Ją i Bralczyka, szczególnie nie pasi mi ten pan z prawej  http://www.se.pl/galerie/130961/276484/doda/

271

Odp: śmieszne fotki

nie tylko tobie

mdw

272

Odp: śmieszne fotki

I tu panowie dupa. Mówicie o tym że dupe pokazała, a faktycznie miała leginsy do kolan... W kolorze cielistym.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

273

Odp: śmieszne fotki

Panowie wizerunek sceniczny. Jednemu się podoba drugiemu nie. Od początku tak się kreuje. Wiele osób wypowiada się że prywatnie jest zupełnie inna, zresztą tak jak wiele gwiazd. Wizerunek sceniczny !!

gg 5118068

274

Odp: śmieszne fotki

Tak , ale z reguły jak się nie ma co artystycznego do pokazania to się dupe albo cycki pokazuje ...

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

275

Odp: śmieszne fotki

Ja tam nie wiem o co chodzi? Ładna kobitka z ładnym tyłkiem, jeszcze z ciastkiem. Mi tam się podoba. Od tego jest, aa jakby patrzeć na klasę to trzeba na żonę prezydenta patrzeć, bo tu się nie ma czego czepić...

276

Odp: śmieszne fotki

bamreras napisał/a:

I tu panowie dupa. Mówicie o tym że dupe pokazała, a faktycznie miała leginsy do kolan... W kolorze cielistym.

też to zauważyłem.
Ktoś pytał jej co to było?
Bo pomijając fakt że była ubrana to można takie zachowanie różnie tłumaczyć
"Andrzej jesteś *** patrz jaki mam tyłek jak powiesz tylko słowo będzie twój"
"Andrej mam cie w dupie"
Żadne z powyższych to jej styl.
Sztuka. Z tym że niskich lotów..

277

Odp: śmieszne fotki

https://www.youtube.com/watch?v=vmrRTnT5b6s

278

Odp: śmieszne fotki

Grzesiu byłem ostatnio koło krasnego stawu kombajn oglądać. Bieda tam jak cholera a ziemie prima. Fakt, że krawatów sporo a ludzie u których byłem to Polskie Ruski. Apropo śmiesznych filmików ten jest dobry https://www.youtube.com/watch?v=rCBwoPNWMzM

279

Odp: śmieszne fotki

A no bieda całkiem przy granicy prędzej większe działki można wydzierżawić u nas tego nie ma. Wedle innych województw to u nas trzeba jeszcze z 10lat żeby doszło to podobnego poziomu, aale doścignąć już nie doścignie. Wsie się wyludniają aż strach pomyśleć. Byłeś w Leśniowicach?

280 Ostatnio edytowany przez Stachu (2016-11-26 17:04:34)

Odp: śmieszne fotki

Tak i koleś był bynajmniej dziwny! Przyjechaliśmy 400km a on wóde walił i powiedział, że nie ma dla nas czasu mimo, że dzwoniliśmy i się umawialiśmy.
Co mi utkwiło w pamięci to to, że na każde pytanie o kombajn mówił, że jest GIT.
Byłem obok Leśniowic ale przez nie przejeżdżałem i chyba widziałem po drodze twoją 512-tkę pod plandeką! Zgadza się?