2,421 Ostatnio edytowany przez Rur3k (2019-01-08 01:10:08)

Odp: Ciekawe filmiki

a mi się wydaje raczej że przez to że 335 konny ciągnik o wadze 11090 kg stanął do walki z ciągnikiem o mocy 155 kM (195 z power boost) o wadze 7100 kg

i poza tym linka była delikatnie na niekorzyść jondera inaczej by wygrał :box: big_smile

2,422

Odp: Ciekawe filmiki

A mi się zdaje że  głupoty piszesz bo jcb jest około 500kg cięższy ale jeleń ma obciaznik na tuż więc waga jest podobna .
A co do mocy to jcb serii 4000 ma od 160 do max 220

2,423 Ostatnio edytowany przez Laszek (2019-01-08 08:08:54)

Odp: Ciekawe filmiki

Koseś dumny jesteś co? 😁 a tak poza tym to nie moc się tu liczy a masa i położenie punktu ciężkości na takiej nawierzchni. Najlepsze jest to, że nawet jak fastrac nie ciągnie tylko stoi na hamulcu to Janek i tak nie może go ruszyć...

E 516 na części
Telefon 695 076 269

2,424

Odp: Ciekawe filmiki

Rafał  ale to nie mój ciągnik......   co nie zmienia faktu że przyczepność mi i to nie złą...
Ta seria 4000 ma skrzynie fendta Vario i to też daje jakąś trakcje....

2,425

Odp: Ciekawe filmiki

nie wiem czy zauważyliście na tym filmiku ale jak jcb zaczyna ciągnąc to tył jak by był dociskany do ziemi a john ddere jest dalej w lini prostej może i faktycznie przez te linkę

Nie ma to jak FORTSCHRITT

2,426

Odp: Ciekawe filmiki

Ale jcb tak ma że jak rusza nawet z talerzowka ciagana na dolnym zavzepie to tył przysiada A przód podnosi się na zawieszeniu do góry  to przez zawieszenie hydropneumatyczne  , by za chwilę ciśnienie znowu wypoziomowalo ciągnik.

2,427 Ostatnio edytowany przez Rur3k (2019-01-08 10:30:12)

Odp: Ciekawe filmiki

koseś napisał/a:

A mi się zdaje że  głupoty piszesz bo jcb jest około 500kg cięższy ale jeleń ma obciaznik na tuż więc waga jest podobna .
A co do mocy to jcb serii 4000 ma od 160 do max 220

Po czym można rozpoznać jaki to model? Bo ja założyłem że to 8330 jakim chwalił się we wcześniejszych filmikach.

2,428

Odp: Ciekawe filmiki

Na początku filmu widać naklejkę na drzwiach JCB 4220

2,429

Odp: Ciekawe filmiki

Rur3k jak ktos  sie interesuje dana marka to rozpoznasz po kawalku sylwetki....  ja na przykład w marce fendt nic nie rozpozman.

2,430 Ostatnio edytowany przez Laszek (2019-01-08 11:20:51)

Odp: Ciekawe filmiki

koseś napisał/a:

Ale jcb tak ma że jak rusza nawet z talerzowka ciagana na dolnym zavzepie to tył przysiada A przód podnosi się na zawieszeniu do góry  to przez zawieszenie hydropneumatyczne  , by za chwilę ciśnienie znowu wypoziomowalo ciągnik.

To niedobrze bo jedzie pod górkę 😁 na filmie widać nie ich ma równe koła więc to seria 4000 bo 8330 ma z tyłu większe koła niż z przodu. Seria 7000 podoba mnie się

E 516 na części
Telefon 695 076 269

2,431

Odp: Ciekawe filmiki

Faktycznie teraz widzę różnice wcześniej za bardzo skupiłem się na szukaniu modelu na masce (jak w pobliskim 3155) a on na drzwiach. W takim razie startują w podobnej kategori wagowej (różnica 425 kg i 60 kM na korzyść jcb z pominięciem obciążników bo nie wiem  który ile ma pozakładane).

Johna jeszcze można wybronić tym że wiatr wiał na jego niekorzyść big_smile big_smile ( i szyny, szyny też były złe wink )

https://www.youtube.com/watch?v=nbnVRBYbA_k

Jak przy porównywaniu samochodów teraz w drugą stronę trzeba i wyciągnąć średnią inaczej fanatycznego zwolennika danej marki nie przekona smile

2,432

Odp: Ciekawe filmiki

Czym Wy się od wczoraj podniecacie ? wink https://www.youtube.com/watch?v=SHBlakQLNs0

2,433

Odp: Ciekawe filmiki

My ? a czym ty sie podniecasz ? w domu masz ładną kobitkę staruszku smile  więc nie patrz gdzie indziej ....

2,434

Odp: Ciekawe filmiki

chyba muszę nagrać film ze żniw jak moja Irka zapierdziela za kółkiem. śmiali się ze mnie że mała żonę sobie wziałem, ale daje radę jak dwie wielkie big_smile z tyłu 30ton, licznik zamknięty i nie ma że boli.

2,435

Odp: Ciekawe filmiki

Grzegorz89 napisał/a:

chyba muszę nagrać film ze żniw jak moja Irka zapierdziela za kółkiem. śmiali się ze mnie że mała żonę sobie wziałem, ale daje radę jak dwie wielkie big_smile z tyłu 30ton, licznik zamknięty i nie ma że boli.

i prawidłowo :gun:

Nie ma to jak FORTSCHRITT

2,436

Odp: Ciekawe filmiki

koseś napisał/a:

My ? a czym ty sie podniecasz ? w domu masz ładną kobitkę staruszku smile  więc nie patrz gdzie indziej ....

śmiejesz się ze staruszków https://www.youtube.com/watch?v=_ZNPrfmBDLI

2,437 Ostatnio edytowany przez sarast (2019-01-08 22:17:22)

Odp: Ciekawe filmiki

fajna . ale traktor to paskudny , taki rozgrzebany.

Leszek   dla kolegów'

2,438

Odp: Ciekawe filmiki

koseś napisał/a:

My ? a czym ty sie podniecasz ? w domu masz ładną kobitkę staruszku smile  więc nie patrz gdzie indziej ....

Patrzeć można chyba w każdym wieku....

2,439

Odp: Ciekawe filmiki

A jak już się nie ogląda to coś nie tak z chłopem... 😁

E 516 na części
Telefon 695 076 269

2,440

Odp: Ciekawe filmiki

Moj o wiele starszy kolega, patrząc na ... powiada " Panie Boże, zabrałeś możliwości, zabierz i chęci"