2,441

Odp: Ciekawe filmiki

https://www.youtube.com/watch?v=3zGUbM6gqpA
mtz vs valtra

2,442

Odp: Ciekawe filmiki

Kolega ma takiego mtz-ta, kiedyś troszkę zaczął z mojego forsza dworować. Mówię dawaj przeciągamy się ale nie dla zabawy, kto wygrywa bierze obydwa ciągniki. Wymiękł, może bym nie miał już 323 :hmmm:

2,443

Odp: Ciekawe filmiki

Chciałbym to zobaczyć, ale tak ostro to nie zagrałbym odkad na giełdzie w 3karty przedupcyłem 2 stówy....

2,444

Odp: Ciekawe filmiki

https://www.youtube.com/watch?v=SqIXwVGweRE
mógłby dać rade oglądaj od 1:50 smile
bo na początku mu nie szło smile

2,445

Odp: Ciekawe filmiki

Ja wygrałem, bo kolega wymiękł i nie dworuje wink

2,446

Odp: Ciekawe filmiki

Od 9:10
https://www.youtube.com/watch?v=UZ3rLmyjx90

2,447

Odp: Ciekawe filmiki

Tanio !!!!!! I co z tego maja rozdawnictwo kilka minut później tak jak w Grecji było.

2,448

Odp: Ciekawe filmiki

Szok to mało. Za 4 zł 1000000 litrów paliwa !

2,449

Odp: Ciekawe filmiki

Dokładnie, najpierw sielanka, później kryzys....

Rolnictwo - moja pasja. Pamiętaj, rób to co kochasz, a nigdy nie będziesz musiał pracować.
TraktorPedia

2,450

Odp: Ciekawe filmiki

Każdy socyjalizm prędzej czy później do tego doprowadza. Czy to w wydaniu zsrr czy ue

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

2,451

Odp: Ciekawe filmiki

to już wiem gdzie będę mieszkał na emeryturze, przynajmniej na paliwo mnie będzie tam stać hehe smile

2,452

Odp: Ciekawe filmiki

tekila256 napisał/a:

to już wiem gdzie będę mieszkał na emeryturze, przynajmniej na paliwo mnie będzie tam stać hehe smile

.
Nie musisz czekać do emerytury już w najbliższą środę Caracas może być z Warszawy

2,453

Odp: Ciekawe filmiki

PawełS.64 napisał/a:
tekila256 napisał/a:

to już wiem gdzie będę mieszkał na emeryturze, przynajmniej na paliwo mnie będzie tam stać hehe smile

.
Nie musisz czekać do emerytury już w najbliższą środę Caracas może być z Warszawy

coś nie łapie ??? komuna wraca ?  to trza mi się pakować!!

Leszek   dla kolegów'

2,454

Odp: Ciekawe filmiki

Parę dni temu synowi, tegorocznemu maturzyście, chłopak zdolny z umysłem ścisłym. Kazałem obejrzeć ten fragment, bo zaczyna kombinować z przyszłym zawodem. Trzeba zaszokować jak pojawiają się dziwne argumenty, mówię marzenia to będziesz sobie spełniał jak będziesz miał pieniądze https://www.youtube.com/watch?v=nkjCFuvtH2s

2,455

Odp: Ciekawe filmiki

nie chodziło mi o rozróby czy żeby wracać do komuny, tylko o to ze za 30 lat według wyliczeń emerytury będą minimalne i raczej na niewiele będzie  mnie stać, a tam przy ich cenach będzie można żyć dostatnio więc po co się męczyć w Polsce jak można dobrze żyć w innym kraju. https://gratka.pl/regiopraca/portal/ryn … -na-siebie

2,456

Odp: Ciekawe filmiki

jakie emerytury ???? Pawlak już dawno kazał liczyć na siebie !!!! i tego się trzymam.   dziś młodzi narzekają ???  takie możliwości !    Swiat otwarty.!    to co by robili za komuny .  do roboty Panowie ,!!!!

Leszek   dla kolegów'

2,457

Odp: Ciekawe filmiki

sarast napisał/a:

jakie emerytury ???? Pawlak już dawno kazał liczyć na siebie !!!! i tego się trzymam.   dziś młodzi narzekają ???  takie możliwości !    Swiat otwarty.!    to co by robili za komuny .  do roboty Panowie ,!!!!

Ja nie znam  tego Pana Pawlaka, komuny nie pamiętam, Jeżeli Pan nie zna proszę nie osądzać, bo ja osobiście pracuje na pełen etat i dobrze zarabiam, uprawiam do tego 20ha pola dla sportu, i prowadzę działalność która też mi przynosi kilkadziesiąt tysięcy dochodu, od wszystkiego odprowadzam składki podatki, więc tez mam prawo czegoś się później domagać, a Pana zdaniem to jest wszystko dobrze i tak ma być, więc jeżeli mam z tego nic nie mieć to po co płace to wszystko lepiej żebym sobie na koncie składał,

2,458 Ostatnio edytowany przez sarast (2019-02-02 22:38:46)

Odp: Ciekawe filmiki

tekila256 napisał/a:
sarast napisał/a:

jakie emerytury ???? Pawlak już dawno kazał liczyć na siebie !!!! i tego się trzymam.   dziś młodzi narzekają ???  takie możliwości !    Swiat otwarty.!    to co by robili za komuny .  do roboty Panowie ,!!!!

Ja nie znam  tego Pana Pawlaka, komuny nie pamiętam, Jeżeli Pan nie zna proszę nie osądzać, bo ja osobiście pracuje na pełen etat i dobrze zarabiam, uprawiam do tego 20ha pola dla sportu, i prowadzę działalność która też mi przynosi kilkadziesiąt tysięcy dochodu, od wszystkiego odprowadzam składki podatki, więc tez mam prawo czegoś się później domagać, a Pana zdaniem to jest wszystko dobrze i tak ma być, więc jeżeli mam z tego nic nie mieć to po co płace to wszystko lepiej żebym sobie na koncie składał,

Waldemara Pawlaka nie znać to aż kolega tak młody raczej nie jest .Każdy emeryt kiedyś pracował i państwo też z niego brało składki i dziś wała wielkiego dostaje  ??, to jest chory system od zarania dziejów !!!  domagaj się kolego to ja ci tego nie zabraniam,   .

Leszek   dla kolegów'

2,459

Odp: Ciekawe filmiki

Wiem że kolega mi nie zabrania smile ale jak patrze na rozliczenie brutto a to co zostaje na rękę  to mnie czasami krew zalewa. ale sam nikt niczego nie zmieni, a jeżeli człowiek straci nadzieję że będzie lepiej to co mu pozostaje zostać trybikiem tej chorej maszyny i tyle. Mam nadzieje że bez urazy kolego Leszek smile

2,460

Odp: Ciekawe filmiki

Sarast ma racje. Jak ktoś kto ma 20-30 lat liczy na to że pracując po 8 godzin dostając na rękę 3-4 tyś  będzie miał godziwą emeryturę to jest frajerem.  Ja z żoną dostajemy z zusu listy z prognozowaną wysokością emerytury.  Ja rocznik 80 pracowałem na etacie około 10 lat zus mówi że jak będę do końca płacił tak jak płaciłem składki to na koniec dostanę 88zł. Moja druga połowa rocznik 83 pracuje na etacie od 13 lat na poczatku zarabiała minimalną potem jej dochody oscylowały w okolicy minimalnejx2. NA dzień dzisiejszy zus prognozuje emeryturę w wysokości 0,00zł.  Ta instytucja pociągnie jeszcze 10-15 lat i koniec.
Pawlak wiedział co mówi. Powinien jakąś nagrodę dostać złote usta czy coś takiego.  Tekila. Zus policzy ci emeryturę w najlepszym wypadku od tego etatu nie wiem ile zarabiasz ale bedzie to równowartość dzisiejszego 1000-1200zł. Po resztę do opieki może ci coś dadzą....

Tekila chcesz żyć godnie na starość  to inwestuj w to co nie traci wartości. Złoto, srebro, sztuka, hektary, dobrze wychowane dzieci....